320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Alliku hakkab kolmekaupa paugutama. Ma ei väsi meenutamast hr.Nuutre nägu, kui Alliku Viljandile kolmeka ära äsas

    Tegelikult on meil ju veel Frolov olemas, ka lööja-mees. Ja ma miskipärast usun, et Prosa, kui ta enesekindlus kasvab (nähes, et tal peatreeneri plaanides kindel koht olemas), teeb ka korraliku comebacki. Ja noh, kui nüüd nii võtta, siis võib-olla nõrgukese ründe ja keskvälja valguses on kaitse siiski ju vägagi korralik meil, nii-et...
    Prosasse on mulgi usk täiesti olemas. Alliku tegelikult on näidanud, et suudab lüüa. Kaljulegi kevadel lõi võiduvärava.
    FC Flora

    Kommentaar


      FC_FLORA_HOME.jpg
      Uue hooaja särgikujundus?

      e: vist mitte. Särgivisand aastast 2011. Aga muidu ei paistaks paha variant olevat.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Head uut aastat, kaaskannatajad!
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          seda järjekordset tõrvikupulli vaadates tekkis mul lõplikult veendumus, et mina lapsega rohkem mängule ei lähe, kui selliste "fännide" seltskond hakkab liialt pilti pääsema. peremeelelahutuse ja pätilaada võitlust pole mõtet pidada....

          Kommentaar


            Aastavahetusel ikka pauku käisid lapsega vaatamas?

            Kommentaar


              Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
              seda järjekordset tõrvikupulli vaadates tekkis mul lõplikult veendumus, et mina lapsega rohkem mängule ei lähe, kui selliste "fännide" seltskond hakkab liialt pilti pääsema. peremeelelahutuse ja pätilaada võitlust pole mõtet pidada....
              Lapse kaasamine mängule on mõistagi väga kaval nipp, milleni pole tõrvikuvennad veel jõudnud.
              Näiteks võiks olla mingi 4-5 täiesti ümbritsevast ükskõikset 1-2-aastast last, kes on Flora särkides ja kui parasjagu kostub tribüünilt "neeger-juut-Paadam", ahvihääled, süüdatakse püro või mõni sigarett ja turvamu*n mölisema tuleb, siis saab lapsi süüdistada, kuna neile ikka keegi staadionikeeldu ei vääna.
              Dialoogid oleks sellised:
              Turvamees: "Härra Sen, miks teil sigarett ja õllepudel käes on?"
              Härra Sen: "Härra Turvamees, mina olen küll hetkel ilmsüüta kannataja, sest Christoph-Käthryn-Emil, näe, see valge-rohelise lutiga sealt, andis enda joogid ja suitsu minu kätte. Ma ei osanud tõesti arvata, et need keelatud on."
              Turvamees: "Aa, ok."

              Või

              Turvamees: "Härra kesa, miks Te läitsite signaalraketi? Kas Te ei tea, et see võib olla ohtlik ja seda tohib süüdata ainult eelneval kokkuleppel?"
              Kesa: "Härra Turvamees, see rohe-valges vankris magav Eliisabetht-Liisbeth-Luzmaria andis mulle mingi toru ja ütles, et ta magab peatäie välja. Korraga hakkas see toru otsast põlema. Ma tõesti ei osanud midagi teha."
              Turvamees: "Aa, ok."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                ....Christoph-Käthryn-Emil....Eliisabetht-Liisbeth-Luzmaria....
                Suur suur suur Aitäh!
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  värdnimed

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                    seda järjekordset tõrvikupulli vaadates tekkis mul lõplikult veendumus, et mina lapsega rohkem mängule ei lähe, kui selliste "fännide" seltskond hakkab liialt pilti pääsema. peremeelelahutuse ja pätilaada võitlust pole mõtet pidada....
                    See kui mängijal käsi küünarnukist tagurpidi jookstakse või keevaverelisemad mängumehed omavahel väljakul kaklema lähevad on okei vaatepilt ühe õrnahingelise lapse jaoks? Kindlasti ei väida ma, et jalgpall pole lastele, aga on rohkem koduperelikumaid üritusi. Jalgpall on ikkagist jalgpall - meeste mäng, kus võib nii mõndagi toimuda, nii väljakul kui ka selle kõrval. Kui on plaan last mulli sees kasvatada, siis soovitaks eelistada pigem nukuteatris Lotte vaatamist.

                    Minu täiesti subjektiivse hinnangu järgi algab iga mil vutt lapsele sobib siis, kui ta suudab terve mängu vabatahtlikult ära vaadata. Tavaliselt kipub see kümnendas elueas juhtuma. On muidugi väga palju positiivseid erandeid. Selles eas lapse jaoks on tõrvikuga fänn nohu nende rõveduste kõrval, mida ta oma sõbra Timmoga juutuubist näinud on. Mis alati nalja teeb kõikide nende laste taha pugevate hädaldajate puhul on see, et lastele pakuvad sellised vaatemängud reeglina palju rohkem meelelahutust kui täiskasvanutele. Nende jaoks on helendav tõrvik tihti palju põnevam, kui kuus tundi ühel turniiril vaadata kuidas onud ühest väljaku otsast teise jooksevad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Minu täiesti subjektiivse hinnangu järgi algab iga mil vutt lapsele sobib siis, kui ta suudab terve mängu vabatahtlikult ära vaadata. Tavaliselt kipub see kümnendas elueas juhtuma.
                      Isegi kassidel pole kümmet elu, mis siis veel lastest rääkida...
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Kuuldavasti siis Kams piiritagant uut tööandjat otsimas. Selle uudise valguses hakkas mind huvitama, et kes siis üldse algaval hooajal koha Flora paremal äärel sisse võtab? Kams tundus hetke õhukest koosseisu vaadates ainus kandidaat sinna, arvestades seda, et Allikut vist tahetakse rünnakul kasutada.

                        Jaanuaris testimisele tulev Marko Selin on küll paremäär, aga eeldatavalt mitte kõige teravam pliiats.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Kamsi mõne aja tagusest Jalka-intervjuust jäi mulle temast mulje kui mehest, kes annab endale aru sellest, et mõne Skandinaavia riigi esi-/kõrgliiga oleks talle juba piisavalt kõrge lend. Ei eksi vist väga, kui eeldada, et ta kuhugi sinna sihibki praegu?

                          Kamsi FCF kontekstis asendamine on minu arust isegi raskem kui Zakale väärilise kohatäite leidmine.

                          Kommentaar


                            Kui Tammeka tänavuse hooaja stabiilselt parimaid Kaldoja välismaale ei lähe, siis näeksin mina teda seal paremkaitsepositsioonis ideaalse valikuna Kamsi asendama. Flora süsteemi kasvandik ka. Aga viimati kuuldu põhjal ikkagi läheb välja..

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Tänastes Kamsi uudistes, mis peaks olema küll ilmselge huumor, oli kõige kammikam see seik:

                              "Siin (Eesti Jalgpalli Liidu avalike suhete juht) Mihkel Uiboleht ka just ütles, et tema kuulis, et mina ja Siim Luts läheme Paide Linnameeskonda. Jutte on igasuguseid, aga ma väga ennast juttudest ei lase heidutada." sport.err.ee

                              oleks siis veel Kure sahinad...

                              Kommentaar


                                florasse keegi jääb ka?praegu tundub, et kulla eest võitlust pole vist väga mõtet oodata, senised avaldused just optimismi ei sütita. aga ehk tuleb ükskord ilma võlgadeta hooaeg vähemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X