320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kulla eest ilmselt mitte. Aga Lelov on küll mingil põhjusel vähemalt minu jaoks mingeid kahtlusi ja skeptitsismi hajutanud ja tasapisi hakkab küpsema usk, et mees suudab sellest suht noorukesest ja värskest satsist päris okei tulemuse välja pigistada. Nii pessimistlik nagu hooaja lõpus ma kindlasti enam ei ole.

    Aga ega kerget ka midagi ei tule, see on selge.

    Kommentaar


      Ma ei välista üldse, et vaatamata mõne tegija lahkumisele kulla eest mängitakse. Keegi ei uskunud seda ka selle hooaja eel kui Flora Reimi all meistriks tuli. Kui meeskonnavaim on kõva ja mõni noor (eeskätt Luigend?) arenguhüppe teeb, on kõik võimalik.

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Kulla eest ilmselt mitte. Aga Lelov on küll mingil põhjusel vähemalt minu jaoks mingeid kahtlusi ja skeptitsismi hajutanud ja tasapisi hakkab küpsema usk, et mees suudab sellest suht noorukesest ja värskest satsist päris okei tulemuse välja pigistada. Nii pessimistlik nagu hooaja lõpus ma kindlasti enam ei ole.

        Aga ega kerget ka midagi ei tule, see on selge.
        No klubi presidendi sõnum Viiendale sektorile pühapäeval oli, et välismaalt on üht-teist (head) tulemas ja v-o ka naasmas- ära meelt heida, viskan sulle lõuna aeg traati(hetkel sa vist magad? ). Teised peavad paraku ootama ametlikke pressiteateid
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          No klubi presidendi sõnum Viiendale sektorile pühapäeval oli, et välismaalt on üht-teist (head) tulemas ja v-o ka naasmas- ära meelt heida, viskan sulle lõuna aeg traati(hetkel sa vist magad? ). Teised peavad paraku ootama ametlikke pressiteateid
          Ehk saad veel rohkem salatseda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
            Ehk saad veel rohkem salatseda?
            Ei õnnestu Kuna hetkel on tegemist mitteametliku infoga, mida kannatab jagada vaid kinnises seltskonnas(kelle hulka me Markofkini oleme lugenud), siis on täpsematest kommentaaridest lihtsam loobuda.
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Aga siiski on vaja avaikult kõvatada...
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Ametlikku pressikat veel ei ole( koduleht sel teemal veel vaikib), aga võib vist väljareklaamida: http://www.vantaatournament.com/vant...taa-tournament
                ROHE-VALGE SURMANI

                Kommentaar


                  Hetkeseisuga plaanib V Sektor Vantaasse kohale sõita, nagu ka eelmine aasta Espoosse ja Seinajokisse.
                  Kellel huvi liituda, andke teada Flora fännireiside teemas.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                    Ei õnnestu Kuna hetkel on tegemist mitteametliku infoga, mida kannatab jagada vaid kinnises seltskonnas(kelle hulka me Markofkini oleme lugenud), siis on täpsematest kommentaaridest lihtsam loobuda.
                    Ma saan täiesti aru, et on mitteametlik ja ametlik info, aga suhteliselt nõmeda tunde jätab taoline olukord, mulle kui "tavafännile". Selliste olukordade puhul võiks siis asja omavahel ajada privaatsel viisil, mitte foorumis seda välja hõigata

                    Kommentaar


                      ah, las sisering kõvatab. elame edasi
                      või lase mõni FCF-ga seotud kuulujutt teele, millest sisering teadlik pole, siis saavad isekeskis arutada.

                      Kommentaar


                        mis seisus on Piiroja? kas osaleb treeningutel? Aastalõputurniiril kuulsin arutelusid, et Raiol mingi väike vigastus kallal

                        Kommentaar


                          13.-16. veebruarini kestva turniiri pilet maksab 50 eurot, päevapileti saab kätte 20 euroga. Õpilastele on päevapileti hinnaks 10 eurot.

                          WTF?

                          Kommentaar


                            Turniiriks on seda palju nimetada, pigem harjutusmängud.
                            kalju osaleb samal ajal Komia turniiril, seal piletihinnad samad 20.- (finaalide päeval 30.-) Turniiri pilet 50.-
                            lisaks 2x360 km sõitu.

                            Aga laupäeval 07.30 läheb paat, jõuab ilusasti mängule ja 2 mängu ära vaadata.
                            11.00 FC Flora – MYPA
                            13.30 DIF – HJK

                            Kommentaar


                              Liettuan uudelleenitsenäistymisen jälkeen vuonna 1991 perustettu seura on maansa viimeisten kahden vuosikymmenen ylivoimaisesti menestynein seura. Skonto voitti Latvian mestaruuden peräti 14 kertaa peräkkäin vuosina 1991-2004

                              Leedu-läti ühisklubi
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Kulla eest ilmselt mitte. Aga Lelov on küll mingil põhjusel vähemalt minu jaoks mingeid kahtlusi ja skeptitsismi hajutanud ja tasapisi hakkab küpsema usk, et mees suudab sellest suht noorukesest ja värskest satsist päris okei tulemuse välja pigistada.
                                mingid kindlad teod ja sõnavõtud või lihtsalt tahad nii uskuda ja mõtlesid niisama asja kenamaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X