320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piiroja varustab ühte Tallinna kohvikut kalaga

    http://sport.postimees.ee/1097310/pi...-kohvikulauale

    Kommentaar


      Flora igapäevased intervjuud on uus tase Eesti klubijalgpallis. Tublit tööd teeb uus direktor, Jaanus on vist nimi.

      Kommentaar


        DELFI: Sahinad: FC Florasse tulevad testimisele kaks brasiillast ja hollandlane + videointervjuu peatreeneriga

        Kommentaar


          ega need ometi neegrid pole

          Kommentaar


            Proovi uuesti või küsi Martinilt õpetust, Eika.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              ega need ometi neegrid pole
              hehee. See oleks sellele"fänni"rühmitusele küll paras pauk. Huviga ootaks Seni ja muude fruktide kommentaare kui nii peaks minema.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                ega need ometi neegrid pole
                Kui tehted juba niikuinii selged on, siis saab sarnaselt ühes teises teemas tehtud teemaarendusele ju uurida kui palju brassidest needsamused mustad on ja arvutada välja tõenäosuse, et just kaks murjamit Florasse testimisele tulevad. Statistika ja arvud õigeks, ma ütlen !

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  hehee. See oleks sellele"fänni"rühmitusele küll paras pauk. Huviga ootaks Seni ja muude fruktide kommentaare kui nii peaks minema.
                  zenit 2

                  Kommentaar


                    Wikipedia:
                    Brazil ethnic groups
                    47.73% White
                    43.13% Brown (Multiracial)
                    7.61% Black
                    Üks pruun ja üks valge tulevad.

                    edited

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Wikipedia:


                      Üks must ja üks valge tulevad.
                      Tõenäosused kahtlustaksid pigem valget ja pruuni.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        hehee. See oleks sellele"fänni"rühmitusele küll paras pauk. Huviga ootaks Seni ja muude fruktide kommentaare kui nii peaks minema.
                        Ma ei tea miks ma sulle debiilikule üldse vastan aga okei.
                        Sen'il ei ole ühe-kahe neegri vastu mitte kui midagi kui see neeger väga hea mängumees on. Arvan, et see on ka Viienda Sektori seisukoht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Ma ei tea miks ma sulle debiilikule üldse vastan aga okei.
                          Sen'il ei ole ühe-kahe neegri vastu mitte kui midagi kui see neeger väga hea mängumees on. Arvan, et see on ka Viienda Sektori seisukoht.
                          Nõustun!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Respekt tõusis Seni vastu.
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Naljakas, et kui on võimalus püro ja neegrite teemal teravat tõmmata, siis ujub siia igasuguseid nägusid, keda muidu Eesti jalgpalli üldse huvitama ei näikse. Onaneerige rahulikult oma välismaise vuti ja läbuteemades edasi ning see Chelsea logoga tegelinski muretsegu parem oma murjamite (tema sõnad) pärast.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Ma ei tea miks ma sulle debiilikule üldse vastan aga okei.
                                Sen'il ei ole ühe-kahe neegri vastu mitte kui midagi kui see neeger väga hea mängumees on. Arvan, et see on ka Viienda Sektori seisukoht.
                                Saame näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X