320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Naljakas, et kui on võimalus püro ja neegrite teemal teravat tõmmata, siis ujub siia igasuguseid nägusid, keda muidu Eesti jalgpalli üldse huvitama ei näikse. Onaneerige rahulikult oma välismaise vuti ja läbuteemades edasi ning see Chelsea logoga tegelinski muretsegu parem oma murjamite (tema sõnad) pärast.
    See, et meistriliiga teemas ei postitata, ei tähenda, et inimesi see ei huvita (käib ka minu kohta)

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      See, et meistriliiga teemas ei postitata, ei tähenda, et inimesi see ei huvita (käib ka minu kohta)
      Aga siis on küll "elav huvi" ja kihk teravat tõmmata kui püro ja neegriteema õhus on?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Lahjalt panete, Sen, Brandon ja Nahkpea. Härrad trollid-intelligendid foorumi peenematest otsadest, kus pärisjalgpallist räägitakse, jäävad ju päris tühjade pihkudega niimoodi. Pritsige ikka härrasrahvale paarteist lehekülge negro-püro-natsipaska, muidu härrade ootusi petate.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          ega need ometi neegrid pole
          Jeebus aita...
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          hehee. See oleks sellele"fänni"rühmitusele küll paras pauk. Huviga ootaks Seni ja muude fruktide kommentaare kui nii peaks minema.
          See sinu vihjatud fännirühm( muide jutumärkide kasutamist võinuks sa emakeele tunnis õppida), on Parem Tiib( mis on eelmise hooaja põhjal sisuliselt hingusele läinud ). Sen ja muud fruktid(ka ma ise) on enamuses Viies Sektor...
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            hehee. See oleks sellele"fänni"rühmitusele küll paras pauk. Huviga ootaks Seni ja muude fruktide kommentaare kui nii peaks minema.
            Issand...sa oled mälu täitsa maha joonud, et nii kirjutad?

            Kommentaar


              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
              Jeebus aita...

              See sinu vihjatud fännirühm( muide jutumärkide kasutamist võinuks sa emakeele tunnis õppida), on nähtavasti Parem Tiib( mis on eelmise hooaja põhjal sisuliselt hingusele läinud ). Sen ja muud fruktid(ka ma ise) on enamuses Viies Sektor...
              Ära muretse, jutumärgid olid täpselt nii mõeldud. Aga Viies Sektor või Parem Tiib....potato, potaato.

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust

                See sinu vihjatud fännirühm( muide jutumärkide kasutamist võinuks sa emakeele tunnis õppida), on Parem Tiib( mis on eelmise hooaja põhjal sisuliselt hingusele läinud ). Sen ja muud fruktid(ka ma ise) on enamuses Viies Sektor...
                Ah mis sest Eeriku banaanist...on lihtsalt üks mälu maha joonud tänavalaps kes Eestis olevatest fännidest sittagi ei tea aga käib siin lõugu laksutamas kui Muhamed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Ah mis sest Eeriku banaanist...on lihtsalt üks mälu maha joonud tänavalaps kes Eestis olevatest fännidest sittagi ei tea aga käib siin lõugu laksutamas kui Muhamed.
                  Suur tunnustus tüübilt, kelle postitustest ca 95% on tehtud öösel joogise peaga.

                  Kommentaar


                    Teeks ettepaneku Flora fännidele jätkata sama vaoshoitult, nagu täna seni vastanud oletegi. Ärge andke trollidele põhjust teravat tõmmata ja kui nad ikka tõmbavad, siis ärge vastake. Nad ei ole ju seda väärt.

                    Ballack, sina ikka ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Suur tunnustus tüübilt, kelle postitustest ca 95% on tehtud öösel joogise peaga.
                      Tuleb välja, et sa ei oska ka arvutada...rääkimata sellest, et võtad enda väljamõeldist kui fakti ehk siis lihtsalt valetad. Kalju fännid on ikka täiesti ära tõusnud ma vaatan. Lammas.

                      Rohkem sulle tänavalapsekesele ei vasta sel teemal. Tahtsid ära panna aga no läks ikka väga valesti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Teeks ettepaneku Flora fännidele jätkata sama vaoshoitult, nagu täna seni vastanud oletegi. Ärge andke trollidele põhjust teravat tõmmata ja kui nad ikka tõmbavad, siis ärge vastake. Nad ei ole ju seda väärt.

                        Ballack, sina ikka ka.
                        No mul ei ole aega teravat tõmmata tükk aega nii, et palju ei kirjuta.

                        Kommentaar


                          ericbana on Kalju fänn?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            ericbana on Kalju fänn?
                            Ise ka loen ja imestan. Misasja?

                            Kommentaar


                              Naljakas, et osad "kõiketeadjad Einsteinid" üldistavad siin, et KÕIK Flora fännid on rassistid vms.
                              Ise olen samuti fänn ja mind absoluutselt ei koti mitu musta või pruuni nahavärviga inimest minu lemmikklubis olema peaks? On kes on, peasi, et tuleb kasuks klubile (hea mängija) kuid nii madalale ikka ei langeks, et peaks hakkama banaane loopima või rassismi väljendama.
                              FC Flora & FC Chelsea

                              Kommentaar


                                noh florakad said kunagi kaljukate kallal ilkuda, nüüd saavad kaljukad florakate kallal ilkuda. nii see käib. aga ei maksa väga tõsiselt neid asju võtta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X