320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Sen'il ei ole ühe-kahe neegri vastu mitte kui midagi kui see neeger väga hea mängumees on. Arvan, et see on ka Viienda Sektori seisukoht.
    Kas sa eelmine kord mitte ei hakkanud seda "neegri" juttu rääkima siis, kui mängija oli alles testiperioodil ja fännidel polnud aimugi mängija tasemest?

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Kas sa eelmine kord mitte ei hakkanud seda "neegri" juttu rääkima siis, kui mängija oli alles testiperioodil ja fännidel polnud aimugi mängija tasemest?
      Mida sa ajad? Mis eelmine kord?
      Ära aja neegreid ja tiblasi segamini
      Aga 11 kuud tagasi, sama teema, samad trollid

      Kommentaar


        Kaljukatest on asi kaugel, kui kaljukad möliseksid, siis oleks lust ja laulupidu, jalgpallihuvide mõttes ju omad - aga nagu ma ütlesin, härrasrahvas tagatoast käib siin omaarust mõisaõuel matside-natside pihta piitsa plaksutamas. Pärast hea omasuguste junkrute hulgas kelkida, et kuis sai ikka pandud, matsid ei saanud arugi, inisesid ainult nii naljakalt, et naera või puruks...

        Olge lihtsalt vait, oleks mu soovitus florakatele. Tagatoa fussballi- ja calciotrollid ja muidubossid on täpselt niikaua endale naljakad, kui keegi nende klišeede peale erutub. Väike laps tüdineb korduvast tegevusest üsna kiiresti - tolle trolltäiskasvanu maailm peab ikka veel tillem olema, kui üks ja sama nali ikka naerma ajab. Erkki Kõlud, maivõi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ise ka loen ja imestan. Misasja?
          Eksisin, ajan sind kogu aeg ühe teise tegelasega segamini miskipärast.
          Aga vahet pole, stiilipoolest oled ikka Kalju fänn...nagu sa ütlesid...potato, potaato.

          Kommentaar


            Milline humoorikas vestlus Lisaks omalt poolt kolm punkti:

            1. Kõik kes Ballackile vastu räägivad ei ole Kalju fännid
            2. Kõik Flora fännid ei ole rassistid
            3. Mõned Flora fännid on väga rassistid


            Aga üldjoones on mul heameel Viiendat Sektorit tabanud äkilise tolerantsuspuhangu üle. Loodan, et värskete mõtteviiside tõttu ei lõppe tulevikus iga diskussioon enam argumendiga "Aga teil mängivad ju NEEGRID!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Üldistamine on ebaterve. Ma ei harva Flora fännidest hästi, ometi on mõned neist mu sõbrad. Ja mõned jutulinnud siin foorumis on silmapaistva mõistuse ja taiplikkusega. Aga suur osa puhub mingit üleolevat ja väiklast iba ja tõmbavad kogu rühmituse mainet alla.
              Saaks siis veel aru kui see põrkamine/endi kaitsemine fännide pool oleks siin asja eest. Kuid antud juhul see tõesti nii pole, vähemalt minu meelest. Rassism on diskrimineerimine. Oleks ju arvata, et fänne peaks huvitama klubi heaolu ja tase, on mingi mustanahaline testimisel, siis on, ei tasu kohe maha tegema hakata teda- teab mis suureks kasuks võib ju klubile tulla, siinkohal tasuks oma jälkuse “neegrite“ vastu unustada kui oled tõeline fänn. Ning kes on öelnud, et must/pruun mängumees peab olema kohe s!tt mängija? Ainult teie ise(räägin neist kes seda on), rassistid olete endasse selle teadmise süvendanud. Ja sellega muidugi on kaasnenud ka s!tt maine nii fännkonnale kui ka mingil määral klubile endale.
              Lihtsalt minu arvamus selle mõttetu teema kohta.
              FC Flora & FC Chelsea

              Kommentaar


                "Teema on mõttetu" aga kui nägid, et sõnasõjaks ei läinudki ja päev otsa vaikus majas, otsustasid kustunud lõket meeleheitlikult uuesti süütama hakata?
                Oh teid silmakirjatsejaid

                Kommentaar


                  Eks ikka on mõttetu. Need kes südamesse võtavad ja uuesti põrkama hakkavad, on nende endi probleem, ma ei teinud seda postitust selle eesmärgiga .
                  FC Flora & FC Chelsea

                  Kommentaar


                    ma küll ei tea et jalkafännid üle ilma muretseksid oma maine pärast , või et mida teised neist arvavad ??
                    eriti pohui igasugu netis plärajatest, nood niikuinii ei muutu

                    Kommentaar


                      Vahelduseks veidi lõbusamat materjali:

                      Kommentaar


                        Steiv, hea töö !!!

                        Kommentaar


                          Vahva vaheldus, vanemad härrad ei viitsinud kaasa lüüa? Või oligi tolle trenni koosseis nii noor?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Vahva vaheldus, vanemad härrad ei viitsinud kaasa lüüa? Või oligi tolle trenni koosseis nii noor?
                            Kole külm ja tuuline ilm juhtus. Kuna trenn läks pikemaks ja pealelõunane trenn oli ees terendamas, siis saatis Lelov vanemad mängijad ära pesema. 2014 oma teeme suvel ja suure soojaga

                            Kommentaar


                              Me gusta!

                              Kommentaar


                                Tõesti väga head tööd teete, jätkake samas vaimus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X