320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    Joel Indermitte (27.12.1992) - hakkab tõenäoliselt FC Kuressaares mängima.
    selline info Flora kodulehel. kas Joel ei saanud Floras hakkama?
    No see on selline mitteametlik teade, kuna täna mängib ta kure eest ja on ka nende kodulehele kirja pandud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      Praegusel juhul minu arust täitsa armas väike kokkusattumus (Meerits ju peale selle, et eestlane, on ta ka Flora kasvandik).
      Kui ma ei eksi, siis peaks Vitessel ja Floralmingi omavaheline diil olema, üleelmise hooaja norrakad olid ka Vitessega seotud. Nii, et vist ikka ei ole armas väike kokkusattumus.

      Kommentaar


        Algselt postitas StenV Vaata postitust
        Kui ma ei eksi, siis peaks Vitessel ja Floralmingi omavaheline diil olema, üleelmise hooaja norrakad olid ka Vitessega seotud. Nii, et vist ikka ei ole armas väike kokkusattumus.
        http://www.ohtuleht.ee/391880

        Kommentaar


          Zakaria siiski jäämas? Vähemalt Flora veebilehe nimekirja lisatud.

          Kommentaar


            Oleks super kui jääks, aga ma siiski kahtlen. Pigem on temaga olukord endine, et ehk mängib sel hooajal Flora särgis, aga suure tõenäosusega mitte. Mõni teadjam võib muidugi nüüd positiivsemate uudistega lagedale tulla.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Tänu Rauno Sappineni mängutulekule oli Floral mitmeid häid momente.

              Skontole minimaalse tulemusega kaotatud mängust jutustav nupuke.

              See Sappinen-poiss meeldib mulle. Ta teeb veel sel hooajal, küll näete.

              Kommentaar


                Sander Posti lisandumine on küll väga hea täiendus Florale selleks hooajaks!

                Kommentaar


                  Lihtsalt super! Just seda tüüpi ründajat ongi meil vaja.

                  Kui ehk midagi veel lisandub, siis võib üsna optimistlikult hooajale vastu vaadata.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar




                    Suurepärane uudis. Nüüd paluks Zaka ka keskele tagasi ja hooaeg alaku!

                    Kommentaar


                      Ma olin juba valmis Flora mõtetes selle hooaja medalikohtadelt välja jätma, kuid selline uudis paneb küll asju ümber hindama.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        No Post on norras kõvasti pappi vist kokku ajanud,et võib nüüd võlgu mängima hakata. Igatahes liigale annab see juurde kõvasti aga liituda uppuva...
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Johhaidii, sellel hooajal hakkab väravaid lendama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            No Post on norras kõvasti pappi vist kokku ajanud,et võib nüüd võlgu mängima hakata. Igatahes liigale annab see juurde kõvasti aga liituda uppuva...
                            Nii räägib ühe agentuuri pressiesindaja, kas keegi pildi ka paneks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust


                              Suurepärane uudis. Nüüd paluks Zaka ka keskele tagasi ja hooaeg alaku!
                              Zaka oleks heaks täienduseks küll, kuid eelmise aasta suur murelaps rünne sai täna ikka väärt täienduse. Võimaluste loomisega keskväljal ei ole meil probleeme, kuid nagu kaks viimast mängu lätakatega näitasid, et resutatiivsusega on. Loodetavasti jätkab Post sealt, kus tal lahkudes pooleli jäi ning paugutab värava igas voorus( Tammeka ja Kure puhul 2)
                              ROHE-VALGE SURMANI

                              Kommentaar


                                Koeru mehhanisaatorite hääl on ka kölanud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X