320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    On ta siis üldse laen Moskva Dünamost või liituja?
    Ei ole laen.

    Kommentaar


      Väike video Florast kah siis: http://www.youtube.com/watch?v=SZV4B...ature=youtu.be

      Kommentaar


        Supper video ja idee, edu hooajaks ! : )

        Kommentaar


          juba hooaja avamisel tekkis mul küsimus, et mis on selle video eesmärk?

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            juba hooaja avamisel tekkis mul küsimus, et mis on selle video eesmärk?
            Nii nagu piirivalvelaeva meeskond peab tegutsema justkui üks mees, ühe eesmärgi nimel, peab seda tegema ka jalgpallimeeskond.

            Kõik ei peagi mõistma.

            Kommentaar


              Väga vägev video!

              Kommentaar


                Koka ametis oli Stas Pedõk?

                Kommentaar


                  Selline tore sümboolne video. Loodetavasti seilame see aasta kõik üheskoos Premium Liiga esimesele (esimene selle nime all) tiitlile vastu. :P
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Vägev.

                    Kommentaar


                      tundus küll huvitav mis just väravavahtidel selle kokkamisega on... Lepmets ka ju niiõelda kokk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Koka ametis oli Stas Pedõk?
                        Jah, ta tegi halva salati ja läks Transi.

                        Video oli tegelikult filmitud enne Meeritsa uudist.

                        Kommentaar


                          väga hea idee ja video. just see teadmine, et publikujaoks on viitsitud teha midagi enamat kui intekas staadionil pärast mängu. kiidan ideed ja tegijaid!

                          Edit: ka intekad staadionilt on vajalikud

                          Kommentaar


                            Superluks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                              Nii nagu piirivalvelaeva meeskond peab tegutsema justkui üks mees, ühe eesmärgi nimel, peab seda tegema ka jalgpallimeeskond.

                              Kõik ei peagi mõistma.
                              tõesti või? aga kus seda näitama hakatakse? enne mängu riietusruumis, sest telereklaami jaoks on see ju ilmselgelt liiga pikk.

                              Kommentaar


                                Eston, kui sa tahad möliseda mölisemise pärast, siis ole hea ja nii ütlegi.

                                Filmike on tehtud ilmselgelt kolmel põhjusel:
                                - meeskond on enne hooaja algust viidud omast treeningukeskkonnast välja, ühistegevusele ümbrusesse, mis on kõigi jaoks selgelt uus ja huvitav - ja jalgpalliväline. Meeskonnavaimu tugevdamine.
                                - rutiinist välja, koos lõbutsema, midagi huvitavat tegema - vaimne puhkus enne avapauku.
                                - fännid. Vanadele ja uutele. (Esimest korda) näidatakse, et meeskond on olemas ka väljaspool platsi ja üheksakümmet minutit, luust ja lihast inimesed.

                                Ma ei tea, ma jõudsin sellistele järeldustele ümbes kuue sekundiga. Kui sinu analüüs viis sind selleni, et FCF hakkab praimtaimil telereklaamiks selle klipiga eetriaega ostma või üritab Karlovy Vary laureaatide hulka pürgida, siis, tõsi, oled väheke metsas. Aga noh, kuivõrd on üsna selge see, et on ilgelt popp lihtsalt kõige peale mürgiselt muiata, siis ma tegelt isegi ei tea, miks ma vaevusin seda kõike kirjutama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X