320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.facebook.com/events/351097198330316/?ref=25 kõigile klubita fännidele( või muidu vuti nänni kogujatele) (lisa)motivatsiooni staadionile tulekuks. Kiidan heaks
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas Diftong Vaata postitust
      http://www.facebook.com/events/351097198330316/?ref=25 kõigile klubita fännidele( või muidu vuti nänni kogujatele) (lisa)motivatsiooni staadionile tulekuks. Kiidan heaks
      Kui iga mäng välja loosida mõni Flora sümboolikaga meene, oleks väärt algatus.

      Kommentaar


        Kui iga mäng välja loosida mõni Flora sümboolikaga meene, oleks väärt algatus.

        Indeed.

        Kommentaar


          Flora juba komistas .Aga kuidas muidu mängupilt oli?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Tunne , et floras keegi meelega soovis viiki

            Kommentaar


              Särgi võitmine on lihtne, tuleb lihtsalt venelasele väike summa anda ja särk on sinu...

              Kommentaar


                Kui suur on väike summa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                  Tunne , et floras keegi meelega soovis viiki
                  No kuidagi peab ju elektriarvet tasuma
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marts Vaata postitust
                    Kui suur on väike summa?
                    Minu jaoks väike, venelasele suur, minu jaoks suur väärtus
                    Esmaspäeval läheb klaasi ja raami sisse.

                    Ahjaa, summa on tühised 20... rohkem õnneks taskus ei olnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Minu jaoks väike, venelasele suur, minu jaoks suur väärtus
                      Esmaspäeval läheb klaasi ja raami sisse.

                      Ahjaa, summa on tühised 20... rohkem õnneks taskus ei olnud
                      Kas sa suudaksid ette kujutada, et härra Maks oli lihtsalt vastutulelik ja andis selle, mida sul hädasti vaja oli ning, millele tema kodus koht sisuliselt puudub, ära esimese sümboolse pakkumise peale.
                      Minu käest poleks sa seda elu sees kätte saanud. (Okei, 400 pealt oleks hakanud kukalt kratsima ) Mul on hea sõber suur Flora fänn. Hea kingitus oleks olnud.

                      Kommentaar


                        Ahsoo, ja ilus žest lõpus Metsale muideks. Olete seda teiste mängijate puhul ka rakendanud? Karol tundus veidi ebalev olukorra juures. Kartis, et saab kolakat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas janiion Vaata postitust
                          Kas sa suudaksid ette kujutada, et härra Maks oli lihtsalt vastutulelik ja andis selle, mida sul hädasti vaja oli ning, millele tema kodus koht sisuliselt puudub, ära esimese sümboolse pakkumise peale.
                          Minu käest poleks sa seda elu sees kätte saanud. (Okei, 400 pealt oleks hakanud kukalt kratsima ) Mul on hea sõber suur Flora fänn. Hea kingitus oleks olnud.
                          Tänud hr Maksile, temal ei oleks selle särgiga tõesti midagi teha olnud, minul on ta aukohal ja esmaspäeval läheb klaasi alla.
                          Infonet oli täna tubli.

                          Kommentaar


                            Kuradi raiskavalt mängiti täna, territoriaalne ülekaal oli selgelt Flora kasuks, aga no kui ära ei löö, siis ei saagi võita.

                            Infonet muidugi kaitses ka vapralt ja ega see nende ainsaks üllatustulemuseks see hooaeg ei jää.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas janiion Vaata postitust
                              Ahsoo, ja ilus ˛est lõpus Metsale muideks. Olete seda teiste mängijate puhul ka rakendanud? Karol tundus veidi ebalev olukorra juures. Kartis, et saab kolakat.
                              Jah, Karol oli värava puhul nats süüdi ja ma ei tea mida ta meie käest ootas. Aga erinevalt tammeka mängijatest tulevad meie omad meid alati tänama.
                              Sel aastal saavad kõik juubeli puhul Viienda Sektori ja Parema Tiiva poolt väikese meene. Posti 50 väravat ootab!


                              Kommentaar


                                Hea idee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X