320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minule tundus, et selles Florale löödud väravas oli ainuisikuliselt süüdi Palatu, kes üritas tekitada kunstlikku suluseisu. Kahjuks hakkas seal midagi üle mõtlema ja kattis ise selle suluseisu ära ning lasi noore, sünnipäevalapsest Infoneti ründaja, vabalt värava poole jooksma.
    Paremate päevade Mait Toom poleks muidugi ka sellist lööki väravasse lasknud.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Kui korraga on sitt päev nii Metsal, Palatul, Maksil, Frollil kui Toomil väravas, on raske paremat oodata. Mustad mängisid vahvasti ja viigipunkt oli aus tulemus. Õnneks see nii ei jää ja nii olema ei hakka - möödunud aastal samal ajal keeras Kure Florale kotid, tegijal juhtub. Roosadel on muretsemiseks põhjust küllalt, Floral niiväga mitte. Järgmine voor on Meerits seal, kus ta peab olema ja madalmaa-Sass ka omas paigas ja tuleb jälle. Pea püsti, rohevalged!

      Kommentaar


        Videokokkuvõte (väravad ja momendid)



        Frolov:



        Peatreener:

        Last edited by znaaga; 17.03.13, 09:38. Põhjus: täiendatud

        Kommentaar


          Znaaga, kas oleks võimalik panna videotesse ka kaartide olukorrad?
          Video kokkuvõtete tase on küll teil muidu korralik, head tööd teete hetkel nendega.

          Kommentaar


            Tänud. Püüab edaspidi siis kaariolukorrad ka lisada.

            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Znaaga, kas oleks võimalik panna videotesse ka kaartide olukorrad?
            Video kokkuvõtete tase on küll teil muidu korralik, head tööd teete hetkel nendega.

            Kommentaar


              Algselt postitas znaaga Vaata postitust
              Tänud. Püüab edaspidi siis kaariolukorrad ka lisada.
              Mind häririb üks asi
              Kas mängijat ei võiks panna kaugemasse nurka panna? te panete lähemasse.
              Sa oled ise kindlasti targem kuid mulle meeldiks kaugemasse näha teda

              Kommentaar




                Tallinna Flora fännklubi Viies Sektor korraldas korjanduse ja hakkas vaderiks Tallinna loomaaias maalikunsti harrastavale koopaoravale Mr Smith’ile.

                Kommentaar


                  Respekt loomaiaaloomade toetamise eest!!!
                  Tean, et Kalevi omad kah asjaga tegelevad.
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    http://ohtuleht.ee/513906

                    Tallinna Flora fännklubi Viies Sektor korraldas korjanduse ja hakkas vaderiks Tallinna loomaaias maalikunsti harrastavale koopaoravale Mr Smith’ile.
                    Positiivne, tublid, kiidan.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar




                      Piiroja värskes Jalkas: Levadiasse mitte kunagi!

                      Värskeltilmunud jalgpalliajakirjas Jalka põrutab Eesti koondise kapten Raio Piiroja, et tema ei vahetaks FC Flora särki mitte kunagi FC Levadia oma vastu.

                      „Kui sa oled Pärnust, siis sa Viljandisse mängima ei lähe,“ sõnastab praegu Hiinas profivutti mängiv Piiroja. „Ma olen kaua ära olnud, ei tea võib-olla kõike, aga vanasti oli nii, et kui mängisid Floras, siis sa Levadiasse mängima ei läinud. Mina ka kindlasti ei läheks.“

                      See on see, mida meie ikka veel lapsekingades klubikultuur vajab!

                      Kui tuled Hiinast tagasi, Raio, siis ikka Florasse, Flora fännide jaoks oled kunn...legend!!!

                      Kommentaar


                        5 - (1+4) - Karl-Eerik Luigend
                        4 - (3+1) - Sander van de Streek
                        3 - (3+0) - Rauno Alliku
                        3 - (2+1) - Andre Frolov
                        3 - (2+1) - Albert Prosa
                        1 - (1+0) - Irakli Logua
                        1 - (1+0) - Karl Palatu
                        1 - (1+0) - Sander Post
                        1 - (0+1) - Karol Mets
                        1 - (0+1) - Karl Mööl
                        1 - (0+1) - Nikita Baranov
                        1 - (0+1) - Rauno Sappinen

                        Kommentaar


                          Kiidaks Florat. Need profiilipildid, mis FB lehel üles on pandud, on Eesti mõistes ühed parimad. Ühtne stiil ja ägedad näevad välja. Mõned pildid võinuks mängija nägu heledam olla, aga üldiselt siiski kõva tase. Kui nüüd kiiresti kodulehel pildid ka ära vahetate, siis 5+ teile. Kummaline on mingi 14 aastaste Meeritsate jne pilte vaadata seal

                          Kommentaar


                            Väga äge jah, profiilipiltide latt sai nüüd päris kõrgele seatud.

                            Kommentaar


                              Pildid on vinged, jah. Tsibarukene ülemeigitud/-retušeeritud ehk, aga klass ja tase omaette ikkagi.

                              Sel hooajal ruulib Jürgensoni soeng ja Palatu feiss, millelt on puudu vaid teraskiiver - siis võiks otse II MS propagandaplakatite modellipoisiks saata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kiidaks Florat. Need profiilipildid, mis FB lehel üles on pandud, on Eesti mõistes ühed parimad. Ühtne stiil ja ägedad näevad välja. Mõned pildid võinuks mängija nägu heledam olla, aga üldiselt siiski kõva tase. Kui nüüd kiiresti kodulehel pildid ka ära vahetate, siis 5+ teile. Kummaline on mingi 14 aastaste Meeritsate jne pilte vaadata seal
                                Ma eeldan, et uued profiilipildid tulevad uuele kodukale, mis varsti valmis saama peaks.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X