320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Ma eeldan, et uued profiilipildid tulevad uuele kodukale, mis varsti valmis saama peaks.
    Seda parem. Uuest kodulehest ei olnud teadlik.

    Kommentaar


      See uus koduleht pidi algselt veebruari lõpuks valmima. Kaua siis aega võtab? Mõni teadja?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Küllap tuleb kauatehtudkaunikene, aga osad profiilipildid on igatahes üles pandud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          See uus koduleht pidi algselt veebruari lõpuks valmima. Kaua siis aega võtab? Mõni teadja?
          Minu teada ei olnud veebruari lõpp, vaid hiljem. Ei mäleta seda aega praegu millal tulema pidi. Mäletan, et aega pidi minema

          Kommentaar


            Minuarust eelmise aasta lõpul-selle aasta alul räägiti veebruari lõpust. Aga ma võin ka eksida. Peaasi, et ikka tuleb.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Minuarust on eelmise aasta lõpul-selle aasta alul räägiti veebruari lõpust. Aga ma võin ka eksida. Peaasi, et ikka tuleb.
              Eks Jaanus või Jaanus oskab täpsemalt öelda

              Kommentaar


                Kõige hiljem saime A.Le Coq murule ja Sportlandi tellingtribüünidelt minema 2010 a. 8. mail, alles 11. voorus.
                Kisub vist sedapidi, et 2013 a. hooajal veel hiljem?

                6. aprill Kaljuga vast mitte
                13. aprill Levadiaga ülimalt kahtlane, vist mitte.
                Kui 26.04 Tammekaga ikka veel mitte,
                siis 11.05 Sillamäega oleks juba Rekord
                ja järgmine võimalus:
                14.06. Transiga
                Kui selle maha magame või edasi lükkame, on Jaanipäev läbi ja esimene A. Le Coq'il murulmäng 8.juulil, äge kalender (märtsis mängime-juunis puhkame) ja kliima meil

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kõige hiljem saime A.Le Coq murule ja Sportlandi tellingtribüünidelt minema 2010 a. 8. mail, alles 11. voorus.
                  Kisub vist sedapidi, et 2013 a. hooajal veel hiljem?
                  Kui rahvusstaadioni staatuse tõttu EJL'i poolt 30k euri magama pandud kunstliku murukasvatamise tagajärjel ka varem statale ei saa, siis küsiks küll, et mida kuradit?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Kui rahvusstaadioni staatuse tõttu EJL'i poolt 30k euri magama pandud kunstliku murukasvatamise tagajärjel ka varem statale ei saa, siis küsiks küll, et mida kuradit?
                    Kui õue lähed, siis peaksid aru saama, miks muruleminek venida võib. Aknast vaadates võib ju tunduda, et väljas ammu kevade, kuna päike särab igapäev.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Kui õue lähed, siis peaksid aru saama, miks muruleminek venida võib. Aknast vaadates võib ju tunduda, et väljas ammu kevade, kuna päike särab igapäev.
                      Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                      Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                        Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.
                        Päikesest vähe kasu, kui kraadid on 0 ligidal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Kahjuks pean ikka aeg-ajalt õues käima jah.

                          Aga minu point oli selles, et tänu Eesti-Andorra mängu ettevalmistusele sai Arena hea hoo uueks hooajaks valmistumiseks ette nagu. Kui teised staadionid peavad ootama lume ja jää kadumist staadionilt, siis Arena kate saab juba igapäevaselt päikest ja protsess peaks nagu kiirem olema. Kui Kalju ja Levadia jõuavad Kadriori staadionile ennem kui Flora Arenale, siis peaks küll nagu küsima, kas see telgi kasutamine iga talv üldse majanduslikult mõttekas on.
                          Majanduslikult ei ole see mingil juhul mõttekas, aga kuna valikmänge surutakse alati märtsi kuus Tallinnasse, siis ilma telgita oleks päris katastroof.

                          Kommentaar


                            Kodulehe osas töö käib. Kuna olen olnud kodulehtede valmimisega seotud ligi kümmekond aastat väga lähedalt (kuni selleni välja, et 2008. aasta Pekingi OM sait valmis avatseremooniale eelnenud ööl lausa progeja selja taga istudes), siis tean, et need asjad kipuvad venima. Eriti kui on soov teha "kaua tehtud kaunikest". Programmeerimine on alanud. Lisan ühe näidise, selle osas ei soovi muid kommentaare, kui vaid visuaalne esmamulje, sest suur osa tekste on vaid katsetused.

                            index.jpg

                            Kommentaar


                              Flora uued särgid tulevad Pumalt ja peasponsoriks saab Skype?
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Eks Jaanus või Jaanus oskab täpsemalt öelda
                                Mina igatahes ei oska !
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X