320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Lelle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Lelle

    Lilleküla kunstmurukattega soojendusväljak. Laupäeval 23.märts
    kl. 11.00 FC LELLE - HANSA UNITED 0:11 (0:6)


    õnn soosib nõrgemaid

    #2
    Mnjah total luuserid olid lelle vennad, reipisime neid täiega!!!

    Kommentaar


      #3
      Nojah, mis siin öelda, teie, nn. Pohlaku
      järjekordne perspektiivsete mängijate sats - kuulge poisid, ainuke võimalus on ümberlõikus. Aga Hansa United, see on tõsine amatööride sats, kurat kui nad lellet niipalju võitsid, tekib tõsine küsimus eesti jalgpalli suhtes ... nemad peksid olema mõne aasta pärast koondisesse pürgijad ..... aga kui nad nüüd nad saavad Hansa Unitedi käest sihukese paki .... äkki hakkaks Lätit toetama ..........

      Kommentaar


        #4

        koondisesse pürgijad?????

        Kust sa Dennis seda võtad, kui ma ei eksi siis Lelle koosneb mingitest veteranidest, kes sündinud 83 aastal, mängida ei oska (kui siis ainult V liiga tasemel) kuid kelle trennid, kodumängud maksab Flora kinni - äärmiselt naljakas - Flora on ju profiklubi siiski, milleks nad raiskavad raha selliste meeste peale.
        Jalgpallihaigla Liige

        Kommentaar


          #5
          Need lelle niinimetatud 83- aasta poisid peaks juba mängima mitte nina nokkima.Vaata teisi 83-aasta poisse. TJK esiliiga ,SC Real Tallinn mängivad kolmandas aga tasemelt esimeses jne
          kyhr

          Kommentaar


            #6
            Seal oli küll nüüd ka nooremaid kui 83, aga tõesti ropp oli vaadata kuida ühelgi noorel mängijal kiirust, tahet ja enesekindlust polnd. Nad ikka ei teind mitte midagi.´

            Kommentaar


              #7
              njahh...

              ise õnnex ei mänginud seal....Te (hanza) mängisite Emmaste "trennis mittekäijatega" ja võitsite ainult nii vähe... seal on põhiliselt 86 vennad... üx 86 mees on vist isegi oma vanuste koondises....suur asjamees pole tegelt ta sealgi aga koondis ikkagi Ise mängu nagu vaatama ei viicind jääda...endalgi oli pask mäng selja taga...
              õnn soosib nõrgemaid

              Kommentaar


                #8
                hmm...

                ja veterane seal ei ole....kõik veteranid on nüüd Emmastes
                õnn soosib nõrgemaid

                Kommentaar


                  #9
                  Kle ma tean väga hästi neid lelle vendi, sest käisin seal eelmine aasta trennis ja sats on sama enamvähem, see tähendab et nad on koguaeg koos treenind ja nii öelda arenend, aga samad sitad ikka. Muide jah väravavaht pidi olema jah Eesti alla 16 a. koondises, aga esimene poolaeg lasta 6 väravat, pole temagi keegi.

                  Kommentaar


                    #10
                    III Liiga LÄÄS...

                    1. FC Lelle
                    2. Keila JK Alibi
                    3. FC Kose
                    4. FC Mõigu-Rae
                    5. Turba NJK
                    6. FC Kernu Kadakas
                    7. FC Hansa United
                    8. Tabasalu Palliklubi
                    9. FC Klooga
                    10. Pakri stock


                    Võimalusi edasipääsux on kõigil võiskondadel...kuid usun et suurimad on siiski FC Lellel ja FC Hansa Unitedil...saan hetkel 60% kindel olla et FC Lellet võib järgmine aasta II liigas näha
                    õnn soosib nõrgemaid

                    Kommentaar


                      #11
                      kle vend kui mängind seal pole, siis ära mingeid ettearvamusi tee. Lelle jääb seal kindlalt viimaseks ja Hansa oleks tore kui püsima, seal on ikka päris tugevaid mansasi amtööride poolelt.

                      Kommentaar


                        #12
                        tea MEES....kes iganes sa polex....Ma eelmine hooaeg mängisin nende satside vastu...ja ütlex et KÕIK on suht mõttetud...FC Lellesse on registreeritud siukesi mehi, kes veel FC Lelle eest treeningmänge mänginudki pole
                        õnn soosib nõrgemaid

                        Kommentaar


                          #13
                          No ma usun, et ma ka olen nende kõigi vastu mängind ja tean neid läbi lõhki. Aga ju sellel Lellel peavad siis küll mingid imelapsed kuskil peidus olema, et nad midagi teha võiks. Praegu võiks naised ka nende vstu saata ja nad häviks.

                          Kommentaar


                            #14
                            ))

                            ei ...me ei hävix....mängix pigem võrdselt...
                            õnn soosib nõrgemaid

                            Kommentaar


                              #15
                              irw, ok sorry, minu viga

                              Kommentaar

                              Working...
                              X