320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Lelle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16


    ok nali naljax...kusi kaljax...aga tegelikult on mul siiski õigus...FC Lelle tõuseb II liigasse Tagasi !!!!!
    õnn soosib nõrgemaid

    Kommentaar


      #17
      no looda, aga ajagu siis ma imelapsed kohale, muidu meil igav Lelle vastu. Teistega vähemalt tasavägine. Võibolla me ka ülitugevad, pühapäeval saab teada, kui tugevad me(hansa) oleme kui sõprusmäng lillekülas Trummi vastu(kolmas liiga).

      Kommentaar


        #18
        njahh...

        loodke et võidate
        õnn soosib nõrgemaid

        Kommentaar


          #19
          nojah kuulu järgi on meil pyhap lillekylas lellega mäng yks kolmanda liiga peanahk võetud, ootaks heameeslega järgmist
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #20
            Meie mehed täna LauP. 30.märtsil võitsid SK Lellet 1:0

            Järgmine nädal PühaP peax Järva-Jaaniga mäng tulema..
            Kas FC Flora Rakvere mehi tuli ka teile???
            õnn soosib nõrgemaid

            Kommentaar


              #21
              Suht ei tulnud !!! Ja hea ongi
              ______________________
              Born to win

              Kommentaar


                #22
                mõni pidi ikka tulema muidu???
                seal mõni ikka oskab mängida ka... võixite kindlasti proovida Toom & Grintshin olexid teil kindla laxuga põhi tegijad... USUN siiralt
                õnn soosib nõrgemaid

                Kommentaar


                  #23
                  FC Lelle 0 - 1 FC Flora Järva - Jaani
                  ______________________
                  Born to win

                  Kommentaar


                    #24
                    Originally posted by tupac


                    FC Lelle 0 - 1 FC Flora Järva - Jaani
                    EI KOMMENTEERI...
                    nägin seda mängu ja...EI KOMMENTEERI
                    õnn soosib nõrgemaid

                    Kommentaar


                      #25
                      Njah

                      mdia sa tahad, kui on 10 yks yhele v6imalust ja ära ei l66da, peaks ka m6ne puuri vahele saatma aga njah ( 6nn ei olnud fc lelle poolel, aga terve mäng surus lelle )) kyll need v6idud ka tulevad, ega praegu s6pruskohtumised :PPP

                      Kommentaar


                        #26
                        Lelle surus terve mängu ve? Ma nagu hästi ei mäleta aga asi oli vist selles, et Lelle mehed ei oska sulust hoiduda asi oli vist hoopis selles ? JJaani ei olnud ka eriti kiita aga seda nüüd küll öelda ei saa, et Lelle tüübid ainult surusid!
                        ______________________
                        Born to win

                        Kommentaar


                          #27
                          point oli selles et mina mängisin too kord emmaste eest
                          noo ja lelles polnud ees ühtegi kiiret
                          õnn soosib nõrgemaid

                          Kommentaar


                            #28
                            irf

                            ei no igal yhel oma arvamus j2rvajaanikas teil ei olnud yhtwegi v6imalust, irf l6pus teil licalt vedas, et latti teist korda pall tabas, lellel oli v6imalus maa ja ilm ,ytleme nii, et 6nn polnud meie poolel... Muidu oleks l6dvalt lelle ära tteinud aga njah juhtub pole oluline, ex liiga mängud näitavad ja mis teha, et brascot polnud ta ju nii k6va klassiga mängija, et lelles pole talle kohta.... :PP

                            Kommentaar


                              #29
                              noo-noo,ega see asi nüüd nii ühte väravasse ka ei olnud..sellega ma olen nõus,et surve oli ja ega lelle oma võimalusi ka ära ei löönud, aga omad võimalused olid siiski meilgi..vedamine? teil vedas,et pall 2 korda latti läks, väravavaht oli selles olukooras ju täiesti aut.. ja noh kui ise ei löö lüüakse sulle,selline see jalgpall juba on..see,kui ütlete,et te olite paremad ei muuda tulemust-pärast kaklust rusikatega ei vehita)

                              ja brasco-niikaua kui saa veel vähemalt meistriliigas ei mängi, võta vabalt, ja ära aja nina nii püsti..
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                #30
                                esiteks...surveks seda nüüd küll niiväga nimetada ei saaks, lihsalt lellel õnnestus kiirete tegemine paremini, sest jaani kaitse oli ikkagi suht kõrgel...ja mäng oli ikkagi päris tasavägine. Ja seda nüüd kah öelda ei saa, et lelle omadel õnne polnud...täitsa oma viga ju, et ei suutnud ära lüüa, sest võimalusi oli ju jalaga segada...
                                teiseks rakvere tüüpide kohta niipalju, et kohal ön nad ju käinud ainult ühel korral, sedagi mingi 3 kuud tagasi...Ja kui ma eksi, siis päris kindlasti mängis üks neist kahest tüübist, kes tol korral siin käisid, ju lelle all...see oli see mütsiga tüüp, kes mängu ainukese kollase sai...mängis esimesel poolajal paremat poolikut/rünnet
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X