320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga ilma kahe suureta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Deportivo peaks olema see klubi - alates sellest kui panid Manu paika Tristaniga, üleüldse oli selline lahe sats, vahepeal omasid kõige vanemat mängijast vanaisa oma tegevkoosseisus, andisd veelkord tappa kõrgelt lendavale Milanile siin aastaid kuus tagasi, Roy käis kimbutamas sakslasi ja treener oli toona tegija. Nüüd küll kõrgelt ei lennata aga pole hullu.
    Ei valeta, kui Reali mängu ei vaata siis pigem vaatan midagi muud, kas siis Ligue 1 või Portugali Superliiga mänge, ja viimase puhul on jopanud, et mitte ainult Benfica mänge, kuidagi ka Sportingu mängud on ette jopanud koos mõnusa anglosaksi kommiga ja naudin ka seda sest ka seal osatakse mängida.
    Peast pannes kas Valencia mitte pole seal neljas, Villareal nagu oli kolmas,
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      #17
      No ma ei saa õiendamata jätta,Eika, siiski. Keegi ei ole öelnudki, et Barca ei kulutaks üleminekutele. Ibra näide on siinkohal kohe kaabuna varnast võtta. Lisame Alvesi. Sellest hooajast Villa. Ülejäänud siiski sellest koosseisust (millest kirjutas ka PB ühes oma viimases kolumnis), mis minu hinnangul viimase 15 a parim meeskond, on üles ehitatud oma jalgpallikoolist tulnud meestele selgroole. See on üsna kõva saavutus (võõrsile läinud noortest lisaks tegijatest veel siia nt ka Arteta ja Fabregase). Jah, äkki ühekordne nähtus, ei me ette tea, aga tunnustust vääriv ja võib mõnikord ka uhkusest rinna kummi lüüa küll, kui sellest põhjust on. Ja midagi pole teha, kui tahad sammu pidada selle võistkonnaga ning endal pole selliseid mehi võtta, siis tuleb pappi pritsida ning ma ei oleks sugugi kindel, et Barca ise seda ei teeks.
      Ja see, et nendele meestele tuleb palka maksta, on muidugi omaette jutt. Võiks teha ka Ajaxit, aga Barcelona ei ole Ajax. Nii lihtne see ongi.
      Last edited by _AI_; 14.12.10, 10:35. Põhjus: Lisame Villa
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        #18
        lahe lugu, vennas. (Y)

        dannari küsimused
        1. kunagi mõtlesin vist, et oleks lahe baske toetada, aga siis lugesin ETA kohta.
        2. ei mäleta.
        3. Espanyoli oleks pakkunud ka teemat lugemata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #19
          Aga mis sul ETA vastu on?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas matys Vaata postitust
            Aga mis sul ETA vastu on?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #21
              Et nagu selle pärast, et ETA lihtsalt nõudis Lizarazult raha? Okei,ma mõtlesin, et sa oled mingi põhimõtteline terrori/vabadusvõitluse vastane.

              Kommentaar


                #22
                allase tabel on lahe- eelmine aasta, kui 2. ja 3. koha vahe oli 25 punkti on vargsi eemale jäetud. Ja on välja toodud, et esineljas on nii mitu meeskonda ja esikuues nii mitu meeskonda, aga samas on sama hiilivalt mööda hiilitud kogu dannari poindist, et viimase 6 aasta jookul on vaid korra mitte Real/Barka esiduosse jõudnud.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  allase tabel on lahe- eelmine aasta, kui 2. ja 3. koha vahe oli 25 punkti on vargsi eemale jäetud. Ja on välja toodud, et esineljas on nii mitu meeskonda ja esikuues nii mitu meeskonda, aga samas on sama hiilivalt mööda hiilitud kogu dannari poindist, et viimase 6 aasta jookul on vaid korra mitte Real/Barka esiduosse jõudnud.
                  Eks ta ole. Igasugu tabeleid võib analüüsida, tehes metoodika selliseks, mis aitab soovitud lõpptulemust demonstreerida. Mõnikord aitab lihtsalt külamehe kalle "kaine" pilk asjale: hetkel on ikka asi käest ära. Vaadates La Liga klubide finantspottidesse ning arvestades, mis majandusköögis üldiselt toimub, siis kipub senine trend (peavoolus võimistanüüdoligi) veel tugevnema. Ok, Malaga sai endale uued rikkuritest omanikud, istuvad aga hetkel ikka tagumises pooles. Valencia suutis vist miski viis-kuus vooru sammu pidada vms (u, ei viitsi kontollida), Villarealil pole tegelikult ka muud lootust, kui hoida hooaja lõpuks kaotus II kohale alla 10 p.
                  Ja samal ajal on Hispaania valitsev maailma- ja euromeister.
                  Makes me wonder....
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    #24
                    samas miskit pole ka teha kui Hispaania vuti austajad tahavad Hispaania klubisid ka edaspidi CL-i võitmas näha. Barca ja Real on hetkel ainsad kes suudavad inglastele vastu hakata. Ülejäänud klubide edu oleks suhtkoht pigem üllatuse sarnast kui et tavapärane. Nii et pigem tuleb loota sellele et ka teised klubid tulevad eelkõige majanduslikult järgi.
                    Siin aga on mitmed probleemseid punkte. Esiteks näiteks staadionite mahutuvuse erinevus, klubide populaarsus. Barcelonal oli eelmisel hooajal keskmine 78000, Villarrealil näiteks 17000. Palju keskmine piletihind on? No ütleme näiteks et 40 eurot. Barca oleks sellise piletihinnaga teeninud iga mäng piletituluna juba mingi 3,1 miljonit eurot, samas Villarreal kaukasse kukkus mingi 680000 eurot. 38 mänguga teeniti vastavalt 117,8 miljonit ja 25,8 miljonit. Need on ikka päris suured erinevused juba ja seda puhtalt piletituluga. Lisaks igasugused särgimüügid jne.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #25
                      1.Deportivo La Coruna. Mingil ajastul mängiti seal ilusat jalgpalli. Head mängumehed, Tristaniga eesotsas, olid ajad kus otsisin Valeroni särki... Selline sümpaatne jalkumeeskond , kus keegi polnud ülemakstud. Ja muidugi mu lemmikmäng Milaniga kodus, Jasperi kõige märjem ja kurvem unenägu, kus Depor tegi Milanile uuemat ja vanemat :P Sai pubis kõvasti laamendatud suurest rõõmust.
                      2.Ei teagi kohe...aga ju see oli mingi Sevilla mäng, mille peale raha oli panustatud...
                      3. Peast ma pakun et 4ndal kohal on Villareal, kuskil uudistes olen lugenud et Rossi ikka skoorib.
                      ------------------------------------------------------------------------
                      Ja ma päris nii ei ütleks et barca 5-0 võidud igavad on, igaljuhul vaataks Barca ülemvõimu kui manu Arsenali 1:0 pallikeerutamist ja kohtunikule nutmist. Eks barcal sellepärast ongi nii palju fänne ülemaailmselt, sest nende mängustiil on lihstalt paljudele eeskujuks(loe: nii peakski jalgpalli mängima).
                      Real Madrid pole kunagi oma rahakotisüsteemiga meeldinud, Interi kõrval üks kõige ebasümpaatemaid satse EVER. Ja kõik mängjad , eranditult, kes sinna läinud on, on oma hinge maha müünud. Ma ei te ühtegi Reali mängjat kes ilma raha saamata putsasidki jalga viitsiks panna...
                      minu subjektiivne arvamus.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ma ei te ühtegi Reali mängjat kes ilma raha saamata putsasidki jalga viitsiks panna...
                        minu subjektiivne arvamus.
                        Et ülejäänud jalgpallurid lasevad niisama mängulustist profijalgpallis ringi?
                        Ja kui ma ei eksi, siis üldiselt on palgad Barcelonas suuremad ja Real laristab pigem üleminekutasusid makstes ehk mängija ja raha on Barcelonas sõbralikumas suhtes.

                        Kommentaar


                          #27
                          Iseneesest peaks Atletico Madridil küll raha ja feimi piisavalt olema, et suurde mängu sekkuda. Ei tea kuidas viimastel aastatel lood on, aga paar aastat tagasi tundus küll, et tegu jõukama klubiga, kui Manchester United näiteks(Mõtlen ostujõudu).

                          Sevellas, Villarrealis ja Valencias oleks ka nagu head mängijad olemas, aga stabiilsusest ja heast treenerist jääb ehk puudu.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            38 mänguga...
                            19 kodumängu.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              19 kodumängu.
                              aijah, minu viga. no jagage siis viimased numbrid kahega..mingi 60 ja 13 milli siis. ikkagi suur vahe
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Iseneesest peaks Atletico Madridil küll raha ja feimi piisavalt olema, et suurde mängu sekkuda. Ei tea kuidas viimastel aastatel lood on, aga paar aastat tagasi tundus küll, et tegu jõukama klubiga, kui Manchester United näiteks(Mõtlen ostujõudu).
                                Rahaga on nüüd Atleticol lood kehvasti. Nagu ka enamikel Hispaania klubidel. Samas kui kedagi osta vaja, siis suurele klubile omaselt küllap need miljonid ka kusagilt leitakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X