320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga ilma kahe suureta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Asjakohane artikkel välismeediast. Varsti peaks sellele ka teine osa tulema.

    Last year, Real Madrid broke a points record in La Liga but still didn't win the title. Barcelona had broken it too. they finished on 99 points. This season, they are on course to break the 100-point barrier.

    Pep Guardiola called the number of points being racked up by the two sides as "fucking barbaric."
    Cristiano Ronaldo alone has scored more goals than 10 teams. Yes, teams.

    Kommentaar


      #47
      Vahe esimese ja viimase vahel premmis on 35 punkti. La ligas on esimese ja viienda vahe 36 punkti.

      Peale Barça ja Reali mängude olen Hispaanias ainult vaadanud Las Palmase mänge. Teiste mänge olen ainult jupiti natuke jälginud

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Vahe esimese ja viimase vahel premmis on 35 punkti. La ligas on esimese ja viienda vahe 36 punkti.

        Peale Barça ja Reali mängude olen Hispaanias ainult vaadanud Las Palmase mänge. Teiste mänge olen ainult jupiti natuke jälginud
        hakkab jälle see jant pihta et Premm on maailma kõige põnevam ja La Liga on nii ebahuvitav või?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          hakkab jälle see jant pihta et Premm on maailma kõige põnevam ja La Liga on nii ebahuvitav või?
          Mina olen vist tänavu viitsinud ainult ühte La Liga mängu otsast lõpuni vaadata. Sevilla võit Valencia üle. Ja on jah igav. Väga igav ja üha igavamaks läheb.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            hakkab jälle see jant pihta et Premm on maailma kõige põnevam ja La Liga on nii ebahuvitav või?
            kas sul on vastuväiteid?palju punkte on hispaania tabeli lõpus olevad meeskonnad esikuuikult röövinud ja võrdle seda inglise omadega
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #51
              See kui huvitav üks või teine asi on võib puhtalt inimeses kinni olla? Või ei?
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kas sul on vastuväiteid?palju punkte on hispaania tabeli lõpus olevad meeskonnad esikuuikult röövinud ja võrdle seda inglise omadega
                Kellele ema, kellele tütar. enne Villareal vs Atletico, kui Stoke vs Blackburn või Bolton. Kivipall võib olla võitluslik, aga ei, aitäh.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kellele ema, kellele tütar. enne Villareal vs Atletico, kui Stoke vs Blackburn või Bolton. Kivipall võib olla võitluslik, aga ei, aitäh.
                  Kui sa tahad Villareal vs Atleticot millegagi Inglismaa jalgpallis vorrelde siis oleks selleks paariks näiteks Chelsea ja Liverpool mitte Stoke ja Blackburn.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Kui sa tahad Villareal vs Atleticot millegagi Inglismaa jalgpallis vorrelde siis oleks selleks paariks näiteks Chelsea ja Liverpool mitte Stoke ja Blackburn.
                    See Chelsea kes ??? summasid on kulutanud meestele Abra ajal? Ma võin võtta siis ka San Sebastiani ning Betise nt...mõl mänge on jälgitud suurima mõnuga kui Blackburn ja Stoke.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      #55
                      Happy days, Mõnuagent!
                      http://soccernet.espn.go.com/news/st...keover?cc=5739
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        #56
                        Keda te nimelt toetaksite, kui neid kahte suurt seal ees poleks? Miks? Villarreali mäng on läbi aastate sümpaatne olnud ning olen mõni aasta tagasi, kui veel CLis mängiti neile pöialt hoidnud, aga nüüd on sellest meeskonnast paljud juba lahkunud, ja enam neid jälginud ei ole.
                        Millist La Liga mängu viimati vaatasite, kus Barcelona või Real Madrid kaasa ei teinud? Ausaltöeldes pole see aasta vaadanudki. Real Madridi fännina vaatan kas Reali või Barca mänge, muude mängude vaatamiseks poel mahti olnud.
                        Kas sa oskad praegu peast öelda, milline meeskond on neljandal kohal? Täitsa ausalt? Tabelit mitte vaadates, Villarreal äkki? Kontrollisin üle, ongi hetkel nemad.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          #57
                          SharK, mis puudutab su postituse esimest poolt, siis vist ajad Villarreali ja Valenciat omavahel segamini.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #58
                            Mõlemad suured kaotasid, meil on maailma kõige põnevam liiga!!!
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              #59
                              Oodake, selgitage mulle nüüd seda Segunda divisioni üles tulekut? Et kaks saavad otse ja siis 3-6 mängivad play-offi? Hea küll, aga kui seal on neljandal kohal Barcelona B, mis niikuinii kõrgliigasse ei pääse, siis kas see tähendab, et nad lihtsalt ei osale play-offis ja seitsmes koht saab ka üritada? Või hoopis, et nad osalevad, aga kui nad võitma peaks, siis saab nö. teine koht edasipääsu? Või saab näiteks (juhul kui) neljandana lõpetava Barcelona vastane ehk viies meeskond otse playoff finaali?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                et nad lihtsalt ei osale play-offis ja seitsmes koht saab ka üritada?
                                See variant peaks õige olema.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X