320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas raputad või kuivatad paberiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kas kannate alati paberit taskus? Isegi seenele minnes või pühite siis puulehega?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #17
      löön vastu äärt kuivaks

      Kommentaar


        #18
        Loodan, et teema püstitaja annab mulle andeks, aga tahtsin seda öelda, et käisin just WC-s ja keegi töökaaslane norskas kõrval kabiinis. Pmst tahaks ise ka töö ajal magada, eriti täna.

        Kommentaar


          #19
          Variant on ka see, et pühid käega ja siis väljades kohe kolleegile käsi pihku õnnitlemiseks.

          Kommentaar


            #20
            Kraani alt läbi ja siis kuivatan.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Kraani alt läbi ja siis kuivatan.
              yep, sama siin ainult mina kannan kaasas ka spets seepi ning väikest nuustikut(võib kutsuda nokunuustikuks). Eks avalikus toaletis ole vähe imelik kraanikausi kohal toimetada aga vähemalt on endal hea puhas olla!

              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #22
                üldjuhul föönitan kuivaks, aga kui väga kiire on, siis esialgu ei tõmbagi pükse üles ja lasen tuulel oma tööd teha(miks ma peakski elektri eest maksma föönitades, kui saab ka tasuta) ning kui te arvate, et see on imelik, et ma niiviisi hommikuti kõnnin, siis võtke teadmiseks, et minu kodukandis on see tavaline - me oleme nimelt väga oma traditsioonides kinni.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kas kannate alati paberit taskus? Isegi seenele minnes või pühite siis puulehega?
                  Alati taskus ei kanna. Vahest on paber lihtsalt käes nagu ka ämbritäis sooja vett ja rätik, et saaks käed ka ära pesta.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #24
                    Ei saa mina aru, mis kuradi paber? Milleks? Õiged mehed ikka raputavad!

                    Kommentaar


                      #25
                      Mul on alati naine kaasas, ei pea üldse midagi tegema
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Mul on alati naine kaasas, ei pea üldse midagi tegema
                        kumminaine?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #27
                          ei, vesinaine(~90%)
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            ei, vesinaine(~90%)
                            Täiskasvanud inimene koosneb keskmiselt 60-65% ulatuses veest. Ma ei taha teadagi, mis Fiona su naiseks on.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              E: oh bioloogia, bioloogia, bioloogia..
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                #30
                                Mõnuagent oli just siin. Kuna mul on tekkinud nohu, siis tõin peldikust pooliku rulli paberit, et nuusata saaks. 10 minutit hiljem meenus antud teema ja läksin panin uue rulli asemele, sest MA 007 pole ju öelnud kas ta raputab või pühib!
                                Huvitav kas ta pühib või raputab?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X