320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas raputad või kuivatad paberiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas raputad või kuivatad paberiga?

    Seekordne süvitsi minev sotsioloogiline uurimus on mõeldud muidugi ainult meesfoorumlastele ja inspireeritud perekooli maadamite murest, et eesti mehed on matslikud ja raputavad peale kusemist peldiku täis.

    Vaatame siis, kas keskmine meesfoorumlane on endiselt kinni maarahwa iganenud tavades või juba valmis astuma euroopa kultuursete rahvaste perre.
    58
    Raputan
    55,17%
    32
    Kuivatan paberiga
    44,83%
    26
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    mõlemad

    10
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Paber, sest vanarahvas teadis rääkida, et raputa palju tahad, viimane tilk tuleb ikka püksi

      Kommentaar


        #4
        mõelmad

        no tra, ma suutsin kahte kommentaari lugeda
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Seekordne süvitsi minev sotsioloogiline uurimus on mõeldud muidugi ainult meesfoorumlastele.
          Miks? Mind küll huvitab, kas on olemas naisfoorumlasi, kes raputavad.

          Kommentaar


            #6
            Raputan.
            Kuna meil on juba naiste ees see eelis, et võime suurema vaevata ka püstijalu kuseda, siis miks me peaksime ka loobuma teisest privileegist ehk raputamisest?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Miks? Mind küll huvitab, kas on olemas naisfoorumlasi, kes raputavad.
              Tee siis uus foorum!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Aitäh, meil siin tööl tekkis selle kõige peale arutelu, et kui meestel on üle kuue korra raputamine onaneerimine, siis naistel algab eneserahuldus üle 25 korra pühkimisest.

                Kommentaar


                  #9
                  Ei teadnudki, et perekool.ee sihuke huumorileht on : D

                  Kommentaar


                    #10
                    No ütleme nii, et sa oled siis paljust ilma jäänud.
                    Ja hmmmm kihihihihiiii raputan
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      #11
                      hakkasin siis originaalallikat lugema, seal selline vastus :
                      Ime et mõni vastu uksepiita kuivaks ei löö. Loomulikult on paberi kasutamine normaalne nähtus.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Aitäh, meil siin tööl tekkis selle kõige peale arutelu, et kui meestel on üle kuue korra raputamine onaneerimine, siis naistel algab eneserahuldus üle 25 korra pühkimisest.
                        Ajal, mil riigi alustalad on seoses mõjuagendi paljastamisega murenemas, tegeleb siis tõsine ajaleht mõnuagendi eestvedamisel sellise teemaga.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Ajal, mil riigi alustalad on seoses mõjuagendi paljastamisega murenemas, tegeleb siis tõsine ajaleht mõnuagendi eestvedamisel sellise teemaga.
                          Multitasking.

                          Kommentaar


                            #14
                            millise riigi alustalad siin murenevad?
                            jokk ja mott on ainult

                            Kommentaar


                              #15
                              ma olen vist täielik harimatu/a talupoeg, aga KUIVATADA? ma ei teadnudki sellisest variandist.
                              dannar, kas see raputus-ona koefitsent 3korra peal ei olnud vä? igatahes mängin endaga nii kaua kuni ei tilgu. win-win.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X