320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Estonia shock Uruguay in icy friendly"

    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Vaatasin lehel mängijatele antud hindeid ja no Vunk saab küll täiesti teenimatult kriitikat. Oli Eesti meeskonna kehvim? Mängis üsna korralikult, esimesel poolajal andis paar päris leidlikku söötu ja töötas hästi tagasi. Huvitav, milliste teenete eest Puri näiteks parem oli? Vähemalt ollakse objektiivsed oma hinnangutes. Või siis mitte.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Elu parim pohmakas !!! 2-0
        EESTI !!!!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Chemic Vaata postitust
          Mäng võideti, aga midagi postiivset mina selles küll ei näe. Suht masendav on vaadata sellist mängu "löön palli täie pasaga kuhugi minema ja loodan, et äkki on üks meie meestest on seal" - SUHT IGAV. Ma ei nimetaks seda isegi enam taktikaks, see on rohkem juba jalgpalli, kui mängu rikkumine.

          Aga üldiselt jah - tehti nö. mäng ära, nüüd saavad poisid aasta lõpuni jälle ennast peeglist imetleda ja uhkusega väita - Tegime Uruguay-le ära.

          JAH, ma olen tujurikkuja
          Mida türa sa jalgpallifännide foorumis teed? Päris ausalt? Miks sa siin oled?

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Mida türa sa jalgpallifännide foorumis teed? Päris ausalt? Miks sa siin oled?
            "Rootsi Kunn korvpallifoorumis"
            Mis teha, selliseid on ka olemas nagu näha.

            Kommentaar


              Poisid-plikad, aitäh kõigile! Hääl on ära ja kerge pohmavõbin on veel keres, aga asi oli enamatki väärt.
              Ma olen tavaliselt ikka leidnud mõningast kriitikat mõnede mängijate suhtes, aga see on esimene koondisemäng, kus mul ei ole mitte ühegi platsil käinud mehe kohta mitte midagi paha öelda - kõik mängisid oma osa välja täiega ja suurepäraselt. Esile tõstaksin Sido - ülaltusmees eilses mängus; Piiroja - staar suure tähega!; Vaska ja Zaho -teadagi miks; Kruglov - söötude ja tsenderduste kunn meie tänases koondises. Ja kõiki teisi tõstaksin ka esile. Väärt võit!

              Hea meel on ilmavana üle ka. Ta ässreipis mind täiega, kui "Hammusta, Raio" plagu käisin üles panemas. Vabakalt statale jalutades süda valutas, et kas ikka püsib ja on alles - püsis ja oli alles. Viltu ja kortsus, aga oli olemas. Huh! Paraku läks pärast prügisse, see oli sihuke ühekordne materjal, mida annab suvel mitu korda kasutada, aga külmaga kortsutades annab värvitükid lahti. Eks teen uue mõne teise mängu jaoks.

              Teisipäeval näeme!!!

              Kommentaar


                Ahjah. Peale mängu toksisin kodu poole ja kõrvale tekkis üks äramaalitud näoga Uru fänn. Lohutasin teist, aga ta oli üsna rõõmsameelne, nagu lõunamaalased ikka. 21 aastat Stockholmis elanud, ütles, et esimene Uru koondise mäng, mida ise vaatamas käis. Eesti kohta ütles, et sinimustad üllatasid täiega, urud ei olnud selleks valmis. Kui mainisin külma ja väljakut, siis tõrjus, et ei ole selles asi - mehed mängivad Euroopas kõik ja teavad, mis ilmad võivad olla. Kinki tõstis esile, et jäi silma, uuris, kus ta mängib - eks valgustasin siis teda. Väga kiitis meie poiste puhast mängu, et ta on harjunud rohkem daivimist nägema ja kaartidele appelleerimist, et see oli tema jaoks midagi uut, et kukkunud mees kargas püsti ja jooksis kohtuniku poole piilumata edasi. Lõpuks patsutasime üksteist seljale ja läksime sõbralikult lahku. Väga sümpaatse mulje jättis Uru fännidest. Eks neid ole teistsuguseid ka, aga mis seal ikka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Vaatasin lehel mängijatele antud hindeid ja no Vunk saab küll täiesti teenimatult kriitikat. Oli Eesti meeskonna kehvim? Mängis üsna korralikult, esimesel poolajal andis paar päris leidlikku söötu ja töötas hästi tagasi. Huvitav, milliste teenete eest Puri näiteks parem oli? Vähemalt ollakse objektiivsed oma hinnangutes. Või siis mitte.
                  jeap, ma tahtsin sama öelda. suht wtf teema, et miks inimesed annavad punne nimede järgi? mitte, et kostjad ja piraajad nüüd halvad olid, kuid suurima rõõmsa üllatuse pakkus mulle vunk. tundub, et poiss on oma mängu isu tagasi saanud küprosel. pole teda aastaid nii hästi mängimas näinud, vb mitte kunagi.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Ülekande kaameratega ärme hakka võrdlemagi neid eks.
                    Miks siis telepilt selline räigus on? Kes vastutab?

                    Ja piraatluse teemal: ära kujuta endale asju ette kogu aeg. Tehke parem Youtube kanal, kuhu need klipid ise üles laadida.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      "Rootsi Kunn korvpallifoorumis"
                      Mis teha, selliseid on ka olemas nagu näha.
                      Kossupede kah veel siin mökitamas . Sa pole ikka veel siiani aru saanud ,et kogu see portaal siin on meie -JALGPALLIFÄNNIDE OMA- . Ja kui sulle ei meeldi meie arvamust lugeda siis kas kannatad ära , mölised vastu , või kolid omade juurde delfisse või kusagile mujale ,kus te seal ennast paremini tunnete.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Miks siis telepilt selline räigus on? Kes vastutab?
                        Ülekande pildi eest vastutabrežissöör, kellele allub operaator, kes pilti toodab. Režissöör vastutab produtsendi ees, kes siis vastutab avalikkuse ees.

                        ---

                        Aga ma kuulun ka sellesse parteisse, kes leiab, et Martin mängis eile väga hästi. Eriti esimesel poolajal. Vaid mõned üksikud vead. Ent võitis palle, jagas söötu. Mida talt veel nõuda? Tõesti tundub, et mees on Küprosel end taas leidmas. Sama võib ka Purje kohta öelda. Eile oli esimesel poolajal väga hea terav.

                        Kommentaar


                          Ainult kaks asja.
                          1) need kes vinguvad, et palli ei olnud väljakul näha - tulge järgmine kord statkale, minul oma vanade silmadega ülemiselt tribüünilt küll probleeme ei tekkinud.
                          2) need kelle jaoks mängu "tipphetkeks" on lumehanges lebava Forlani pilt - tunnen teile lihtsalt kaasa, olete valinud vale spordiala. Minge vaadake autorallit või motokrossi, seal näete kordades rohkem verd ja actionit.

                          Mäng ise oli ju üsna võrdne. Eesti mängis nagu oskas, Uruguai nagu ilm ja väljak lubas.
                          299195

                          Kommentaar


                            Nii ma ka nüüd enam vähem parlanksis.
                            Tubli esitus koondise poolt. Kedagi esile ei took, aga kolm meest jäid küll ansamblist natuke maha. Esimene oli Saag. Poiss üritas, aga kahjuks välja midagi eriti ei tulnud. Teised kaks kes olid minu arust Purje ja Kink. No ei olnud neil erilist jaksu, eriti Kingil. Ei imesta miks ta Inglismaal pinki nühib. Loodetavasti alustab ka Serbia vastu Kruglov.

                            Tervitaksin veel ühte koondislast kellega eile ühes ööklubis väikse napsu sai tehtud. Nime jätan enda teada, muidu veel Karviku käsilased lähevad kitule

                            Well done, boys!

                            Edit: lisaks oli Kingil peale mängu nii kiire dushi alla minekuga, et fänne ei olnud vaja tänada. Ahv!
                            Edit2: meesmuiste, internet ongi üks suur piraatlus.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Aga kas kuskilt oleks võimalik juba täispikka mängu vaadata?

                              Kommentaar


                                Njaa, Vungist hakkab isegi asja saama. Puuted olid tal kohati väga õlised ja need kaks pealelööki piinlikud, aga sööte lükkas hästi.
                                Purje pole minu silmis suurt arengut teinud. Platsil mängib suure hurraaga, jookseb palju, kuid justkui peata ringi. Võtab lollides olukordades kaks-ühele mehi ette. Kink võiks oma kaitsemängu parandada. Muidugi eks tal lasu ka suured ootused õlgadel.
                                Ahjupera mängis ründajatest kindlasti täna kõige paremini. Zahhovaiko on selline nii ja naa, sooviks rohkem mänge temalt koondises näha, et ülevaade saada olukorrast.

                                Siin eespool tehti jubedalt maha ühte kutti, et ta arvas, et mängupilt oli kole.
                                Ega ta ju ilus ei olnud?
                                Tõesti Eesti mängib läbi ajaloo parimat jalgpalli, hoitakse palli, rünnatakse, ei peksta pikka ette. Kahjuks need valesöödud, madalamate liigade tasemel pealelöögid varjutavad kokkumängu.
                                Kokkuvõtteks tubli 5.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X