320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6 Andrei Sidorenkov – Sloveenia mäng, kus ta 0:1 kaotuse toonud omavärava lõi, polnud vist veel meelest läinud. Oli rabe, andis palju valesööte. Tsenderdused üsna korralikud ja sellise võidu järel ei saa madalamat hinnet panna.
    postimees siis arvab, et Sido tegi halva mängu.. mina vaidleks ikka kõvasti vastu. Eks selle kirjutas staarajakirjanik-Kalvik niiet pole hullu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ja piraatluse teemal: ära kujuta endale asju ette kogu aeg. Tehke parem Youtube kanal, kuhu need klipid ise üles laadida.
      ei kujuta ma midagi. vaid räägin nii nagu on. soovitan teemat täpsemalt lugeda siit - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...9991-Piraatlus

      vabanda, pidin vastuse siia panema.

      Kommentaar


        see üks kommentaator oli ka ikka täis ambaal. Eesti mängib täiesti tublilt, surub ja puha ning kommentaator räägib põhimõtteliselt viimased 20 minutit, et pidage vastu poisid. 2:0 ees ja peame vastu...

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Kas sa tõesti arvad, et treener vahetab väravavahti? Gonzalez saab vast sisse mõneks sekundiks, aga Muslera mitte. Milleks need ülesse haibitud sõpruskohtumised. Forlan mängib ka arvatavasti 20minutit...siis sitale.
          heh, tagantjärgi võib tänada et peatreener Muslerat väravasse ei pannud
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Tervitaksin veel ühte koondislast kellega eile ühes ööklubis väikse napsu sai tehtud. Nime jätan enda teada, muidu veel Karviku käsilased lähevad kitule
            Eile tegi Pareiko näiteks supermängu. Aplaus talle. Aga millegipärast kardab pohmakaga pingile kukkuda.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Eks ta nii ole jah, peab ettevaatlik olema.

              Kommentaar


                "Pohmakaga tööl"
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Vabandage, kui see teema kuskil/eelpool käsitletud on, aga kas "kollkaunitari" (Ott Järvela väljend) puhul puutus Zahovaiko ka palli ning kui, siis millise kehaosaga?

                  Kena talve jätku teisipäevni,
                  Poborsky
                  PS. Irooniat võib mu küsimusest välja lugeda, aga minu poolt seda sinna pandud pole.
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    tore elamus oli. kui nüüd saaks mõtlemise kiiremalt tööle ja kehtestataks endid nahhaalsemalt, siis oleks ägedam.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      ÜLIKÕVA elamus oli staadionil.
                      Keegi nkn ei usu aga hetk enne Kostja palli sättimist nurgalöökiks, kus tuli teine koll, ütlesin,et nüüd tuleb 2-0. Ja nii oligi. Olgugi,et sõprusmäng aga väga kena tulemus ikkagi. Ainult krdi külm oli, tuul oli ka otse näkku.

                      Kommentaar


                        Vabandan juba ette ära kui postitasin vale alateema alla( v-b oleks see sobinud fänluse alla paremini, kuid otsustasin siiski selle alateema kasuks). Alustuseks suur aitäh kõikidele mängijatele, kes võidu koju jätsid ja fännidele, kes hingega kaasa elasid- ilus mäng oli. Aga põhjus, miks ma PIDIN selle posituse siia tegema on staadionile tulnud osades eesti fännides, kes vaatavad mängu nagu mingid surnud kalad akvaariumis. Ausalt, isegi Milano Duomos teevad turistid ka kõvemat häält kui meie fännid tribüünidel. Ainuke sektor, kus kogu aeg aktiivne kaasaelamine toimus, oli see, kuhu kuulus jalgpallihaigla. Ise istusin vippide tribüüni vastas, kus valitses põhimõtteliselt haudvaikus. Jalgpallihaigla omad karjuvad "Eesti, Eesti", siis mõned vaatavead lihtsalt pealt, kuidas kaasa elatakse. Mõtlesin, et ma ei lase end sellest vaoshoitusest heidutada ja avaldan meie mängijatele ikka toetust. Enamuse ajast karjusin ikka uhkes üksinduses ning tundsin end nagu mingi imelik, kes on sattunud vaikusemaale teisi segama, õnneks lõpus olukord paranes veidi ja teisi kaasaelajaid vahetus läheduses tuli juurde. Olgu, ma saan aru, et kogu aeg ei olegi vaja karjuda, kuid "Eesti, Eesti" võiks igale ühele jõukohane hõigata olla ning värava korral oma soojast istekohast korraks püsti hüpata, et tänada oma mängijad. Lihtsalt, ma ei saa aru milleks tulla staadionile, istuda seal haudvaikuses ning sama targana sealt ka lahkuda, ilma et oleks võtnuks vaevaks kas või natuke emotsioone valla päästa. Võib olla on viga minu mõttemaailmas, kuid sellises rahus on telerist vaat et isegi mugavam mängu vaadata ning milleks tulla staadionile nii sama istuma ja hambaid plagistama.

                        Kommentaar


                          leidsin ka natuke teistsugust pilti mängust:

                          Canal 10 el canal uruguayo. Transmisión en vivo 24 h. Programas completos, series, videos, contenidos exclusivos, noticias de Subrayado

                          Kommentaar


                            Algselt postitas überalles Vaata postitust
                            leidsin ka natuke teistsugust pilti mängust:

                            http://www.canal10.com.uy/
                            20 kraadi kylma? wtf?

                            Kommentaar


                              Nii kuna ma olen kaugelt ja enamasti vaene poiss, siis oli kohapeal mulle alles 4 koonduse mäng, aga emotsioon oli võimas. Meeldis, see kogu mängu kestnud eestlaste julgus mängida, enesekindlalt rahulikult. Jah urudele võis olla vastik ilm, kuid arvestagem, et tegemist on maailma tippklubides professionaalidega. Nii et eestlastelt oli meistri sooritus.
                              Kaasaelamise kohapealt. Oli fännitribüüni mõistes vastastribüünilt, eks püüdsin ka pisut karjuda, samas vutihaigla poolt saadav emotsioon ringlusse nii lihtsalt ei lähe. Põhjus pole mu meelest mitte niivõrd tuimuses, vaid vaheemotsiooni tapavad need pinisevad pasunmoodustised. Okei, kui mõni arvab, et need annavad korvpallis fiilingut, siis jalgpallis, mis on ju 90 minutit puhast teatrit, siis see tehisvärk tapab. Plaksutagu kasvõi või tehku kölni kitsetantsu, aga pasunad statatelt eemale!
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                                20 kraadi kylma? wtf?
                                pakun et see näitas seal kohaliku aega ja soojakraade?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X