320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Jah, fitti, olen tõesti nutnud palju, kuna just sina minu poste kustutad.
    A kus ma seda väitsin, et sa oled? Ma lihtsalt maalisin sulle pildi helgest tulevikust. Kui sa ikka nii loll oled, siis sa ei saa poliitikasse minna.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      A kus ma seda väitsin, et sa oled? Ma lihtsalt maalisin sulle pildi helgest tulevikust. Kui sa ikka nii loll oled, siis sa ei saa poliitikasse minna.
      Saab küll ka nii lollina, aga seejuures peab tal väga võimekas juhe olema.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Saab küll ka nii lollina, aga seejuures peab tal väga võimekas juhe olema.
        Juhtmevaba foorumi eest, juhhei!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #64
          Kas tõesti sai ühe Berbatovi ülistava postituse tagajärjel foorum nii kaugele areneda ja silmad avada , et vahetust on vaja? Mul on väga hea meel, et ma ainuisikuliselt suutsin sadade foorumlaste ajudele koputada ja neid raputada , mõnel isegi südame pahaks aetud, paljudele ka sh*tlisti sattuda(kui ma juba ei olnud kõigi omades). Ühesõnaga lõpp hea kõik hea! Tofoa muidugi presidendiks!
          Kuigi ma läbu alla eriti ei postita (fitti: kõik mida sa count posotitad on LÄBU!) on mul rõõõm näha muutusi ja seda just paremuse poole. Meie pere hääled on olemas!
          PS, Jasperi post oli epic
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
            Kui count ja tofoa trollimist ei lõpeta, soccernet hävitatakse!
            Viimane hoiatus!

            Kommentaar


              #66
              Raisk, Count ulimodeks ja asi korras, modede kiired napud tootavad igal pool ja ka mulle on nii monigi kord liiga tehtud. Peenisepump ja tukk seepi teile raiskadele!

              Kommentaar


                #67
                Kausitäis rosoljet kaenla.alla ja vanni magama.

                Kommentaar

                Working...
                X