320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    ma tahaks ka äge olla.
    sa oled juba niiiigi väga ägeeee, aga eks alati saaab ägedam olla!
    Ootaks suurema huviga nominentide pakkumist! Foorumlased, praegu on teil võimalus muutusteks, mõne nädala pärast on torm vaibunud ja kõik läheb vanaviisi edasi
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Mitmed moderaatorid ongi harjumuspärase foorumi hoidjad. Ehk kui neid poleks, siis oleks masspostitajast 14-aastased kõikjal valdavuses. Ja seejuures on nad üsna mõistusega vanad olijad, mitte mingid prasi-stiilis eided. No offens, pras.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas count Vaata postitust
        sa oled juba niiiigi väga ägeeee, aga eks alati saaab ägedam olla!
        Ootaks suurema huviga nominentide pakkumist! Foorumlased, praegu on teil võimalus muutusteks, mõne nädala pärast on torm vaibunud ja kõik läheb vanaviisi edasi
        Oot, ma ei saa üldse arugi, et mis kuramuse päralt peaks kellegile miski lambihääletuse/nominatsiooni peale modeõigused antama?!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Oot, ma ei saa üldse arugi, et mis kuramuse päralt peaks kellegile miski lambihääletuse/nominatsiooni peale modeõigused antama?!
          See on liiga kõrge level su jaoks ja kahjuks või siis õnneks, ka minu jaoks. Iga loll ei peagi sellest aru samma.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            See on liiga kõrge level su jaoks ja kahjuks või siis õnneks, ka minu jaoks. Iga loll ei peagi sellest aru samma.
            Ju vist, aga ma jään lootma et lahke Herr Count ehk seletab poolearulistele kohe.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ju vist, aga ma jään lootma et lahke Herr Count ehk seletab poolearulistele kohe.
              OT: see et chelsea lõdva viineriga mööda platsi ringi jooksis ja te selle kobadega võidu saite, ei peaks olema piisav põhjuks m*nni kõvaks ajamiseks.
              Ja miks ei võiks inglismaa teema mode olla mõne väikeklubi fänn, ehk erapooletu? Saaks vahelduseks mõnda teemasse sisenedes lugeda nii musta kui valget ja isegi halli. Ei pea koguaeg ainult kiidusõnadesse uppuvaid teemasid lehitsema. See võib isegi päris sisutiheda ülevaate mõne meskonna kohta anda Itaalia teema liberaalsus on küll väga hea näide, kahjuks viimasel ajal on mõned (nimesid nimetamata) Milani fännid segi läinud, aga eks nad hakkavad, nagu Tanelid, maale tagasi tulema...
              e: poolearulise tiitel jääb ikkagi mulle, niiet ära ehi ennast siin võõraste sulgedega! musi musi!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Sisutiheduse ere näide ja soccerneti liberaalse demokraatia viimane vaba kants on muidugi AS Roma teema, kus vaheldumisi räuskamisega on ühe metafoorihullu 1000tm postitused, milles sisalduva asise info saaks ära öelda kolme lausega.

                Ainsad tüübid kellel see tõsiselt perset näib nokkivat on 14 aastased, kelle jaoks läbu ongi normatiiv ja siis mõned itaalia tüübid, kelle jaoks läbu piiramine võrdub sõnavabaduse rikkumisega. Enda alateemas tehke mis tahate, aga mis õigust on teil oma nina Inglismaa teemasse toppida ei saa mina paraku aru.

                Ja mis pagana taeva kingitus see modeõigus peaks olema? Sellega kaasnevad ka ilmsed vastutused ja kohustused. Müts maha tüüpide ees, kes seda soga oma vabast ajast filtreerida viitsivad. Kui üldse kedagi valida (hea nali), peaks see inimene ikka ise oma kandidatuuri üles seadma.

                Kommentaar


                  #23
                  Lihtsalt huvi pärast küsin: Palju päevas umbes postitusi kustutatakse?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Enda alateemas tehke mis tahate, aga mis õigust on teil oma nina Inglismaa teemasse toppida ei saa mina paraku aru.
                    countile mänku logo ja jokk!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      countile mänku logo ja jokk!
                      Noh pigem pidasin ma silmas alamfoorumi elukorralduse üle sõnavõtmist. Kirjutagu palju süda lustib ja kui ikka mingit lauspaska toodab ning niisama tüli norib, siis need postitused kaovad - lihtne.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                        blah blah .
                        OT: ma lihstalt ei saanud, ausalt ei saanud, olegtoivo sa oled mul nii südames lihtsalt ja ma ei saanud seda postitust praegu tegemata jätta. Ja kuna ainult mina olen nii inteligentne siin foorumis, sisi see küsimus ei tohiks tulla isegi üllatusena, aga vastust tahaks ikka!
                        Kui palju sa omasooliste munandeid päevas limpsid? Kui hea on olla konkreetne homoseksuaalne NO LIFEr? No offence Iceman, aga ausalt, isegi Icemanist saab kunagi asja. Ta saab normaalse naise, ok töökoha, elab rahulikult oma elu. Aga olegtoivo, sina... sa oled müsteerium. Ausalt ma ei saa aru kuidas saab nii palju c*cki suck-ida? Kas sulle ausalt meeldib fallose mekk? Või selle kuju? Või sul ausalt endal polegi seda ja tahad midagi mida sul pole?
                        Mul on sinust ausalt kahju, südamest! Ma aitaks sind, teeks sulle mingi kogumisfonid, et sind elukooli saata vms. Ma tahan sulle kõike paremat ja loodan et sa suudad ikka veel areneda! Arenemine võib olla lõputu, ära usu nende juttu kes sulel vastupidist väidavad!
                        Päikest!
                        count - Eesti ainuke ametlik jalgpalli objektiivsuse hääletoru!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #27
                          Jälle jäid õigel kellaajal rohud võtmata?

                          Kommentaar


                            #28
                            Iceman üldmodeks.
                            FC Barcelona

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ThePioneer Vaata postitust
                              Iceman üldmodeks.
                              duubeldan

                              Kommentaar


                                #30
                                Ei aga ikkagist, päris tõsiselt kohe Count - miks peaks mingis "suvafoorumis" kehtima demokraatia ja inimesi peaks valitama modedeks mingi konkursi alusel?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X