320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Malaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    barca hoidku alt, järka aasta kannatab malagal meistriks tulla.

    Kommentaar


      #32
      Malaga saab viienda koha.

      Kommentaar


        #33
        Ausalt öeldes ma ka ei usu, et Malaga üle Euroopa Liiga upitab.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #34
          ma hakkan igatahes selle klubi mänge nüüd küll vaatama :P

          Kommentaar


            #35
            malaga majandab ikka täiega, Santi Cazorla villarrealist ära meelitatud.

            Kommentaar


              #36
              Kui Valencia, Villareal ja Athletico Madrid talentidest tühjaks ostetakse, pole kolmas koht isegi utoopia.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Kui Valencia, Villareal ja Athletico Madrid talentidest tühjaks ostetakse (Malaga poolt!), pole kolmas koht isegi utoopia.
                Mida tegi City on superhüpertiimiga? Jäädi viiendaks mingi aasta! (üle-eelmisel?)
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #38
                  City ja Malaga vahele võrdusmärki panna on ikka suur liialdus.
                  Esiteks on summad juba teisest liigast ning ostud on hästi läbi mõeldud, ei osteta tervet uut tiimi kokku, vaid mõned end tõestanud mängijad igasse liini.
                  Malaga suur pluss on ka see, et enne toodi korralik treener, kel lastakse La Liga keskmiku kohta natuke rohkem kulutada.
                  See, et Barca ja Reali kõrval keegi natuke mängijaid julgeb osta, ei tee veel neist superhüpertiimi. Muide on vist nii, et Barca kulutas Sancheze ostuks( kes ilmselt ei kuulu põhisse) umbes 27M naela ja Malaga on vähemaga suutnud tuua 3-4 kogemustega mängijat.

                  Kommentaar


                    #39
                    samas kõige lähemale sancheze kvaliteedile on cazorla, kelle peale kulutati kuuldavasti 20 milli. kahe otsaga asi jällegi.

                    Kommentaar


                      #40
                      kas keegi siin kahtleb Cazorla väärtuses? pigem on ta alahinnatud ja võiks pigem küsida miks Villarreal sellisel tasemel mehe nii odavalt ära andis. tegu veel Hispaania koondislasega
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Mida tegi City on superhüpertiimiga? Jäädi viiendaks mingi aasta! (üle-eelmisel?)
                        Minu silmis on Pellegrini klassi võrra parem treener kui Manchini(ja viies koht EPL-is pole paha tulemus) ning ma ei näe et keegi teine peale tema Barca ja Reali vastu järgmine hooaeg suudab hakata.

                        Mis puudutab teisi jooksikuid, siis ainuke reaalne šanss neil tabelis kõrgemal kohal kui 3 lõpetada oleks endale korralik rahasüst teha. Talente neil jagub ning peatreenerid(enamjaolt) pole samuti ebakompetentsed, kuid nii kui nad natukenegi Barcelonat või Reali ohustama hakkavad, tühjendatakse nende tiimid mängijatest ja peatreeneritest, kes selleks võimelised oleks. Malagal oleks aga potensiaali nendest oma suure rahakoti abil kinni hoida ja liiga konkurentsivõimelisemaks muuta.

                        Kommentaar


                          #42
                          barca ja reali fännid.




                          või läks nüüd natukene valesti?

                          Kommentaar


                            #43
                            Soovin edu Malagale. Ma usun, et suured võtavad neid see hooaeg väga tõsiselt. Eriti raskeks läheb Kollaste, Valencia ja Sevilla seis. Kahju, et Quincy lahkus. Kuradi kiire vana oli.
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              #44
                              Cazorla on kunn!

                              Kommentaar


                                #45
                                Uskumatu mäng! Millise väravaga võideti...Metsik vaatemäng ja Baptista on kunn!!
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X