320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas teine artiklis nimetatud härra osales ka rusikavõitluses?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
      Tundub, et kaklus flora fännidega viis Altosari töökoha

      http://soccernet.ee/artikkel/muutuse...-juht-lahkuvad
      või siis see impotentsuse värk

      Kommentaar


        Seksuaalhälbe tõttu ei tohi küll kedagi vallandada
        Algselt postitas trikimees Vaata postitust
        või siis see impotentsuse värk

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Seksuaalhälbe tõttu ei tohi küll kedagi vallandada
          Nõus, ei ole õiglane et ta seksuaalse võimetuse tõttu vallandati, häbi FCI-le

          Kommentaar


            Algselt postitas trikimees Vaata postitust
            Nõus, ei ole õiglane et ta seksuaalse võimetuse tõttu vallandati, häbi FCI-le
            Saage üle juba härrased Shparkz ja Trikimees....... Või hakatakse arvama, et Teil endil, kallid kaasfoorumlased, probleeme sellesamaga või, et olete idioodid

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              Saage üle juba härrased Shparkz ja Trikimees....... Või hakatakse arvama, et Teil endil, kallid kaasfoorumlased, probleeme sellesamaga või, et olete idioodid

              Kommentaar


                Pressiteade ütleb, et töösuhe lõpetati poolte kokkuleppel. Nüüd tuleb välja, et üks pool, Altosar, ei tea, mille eest suusad sai.
                Huumorit Lasnamäelt igasse nädalasse...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Pressiteade ütleb, et töösuhe lõpetati poolte kokkuleppel. Nüüd tuleb välja, et üks pool, Altosar, ei tea, mille eest suusad sai.
                  Huumorit Lasnamäelt igasse nädalasse...
                  Ok, ei meeldi sulle antud klubi. Olgu aga peale.

                  Kujutaks nüüd ette, et homme ajalehe Viljandi tööline peatoimetaja kutsub jutule ajakirjaniku ning ütleb talle - kle mees, äkki lõpetaks koostöö vms - siis too sulehai šokist toibumata vastab: aga palun.
                  Pärast küsivad kolleegid ja reporterid kolhoosi elust - kle mille eest? too vastab: kust mina tean.....

                  Kõik kokkusattumused on äärmiselt juhuslikud.

                  Aga sa võta asi ka käsile - kirjuta kui pasad on kõik need, kes FCI'd toetavad, koos endiste ja praeguste juhtidega - sa oskad ju!

                  Kommentaar


                    mu arust on ka floras olnud nii et räägitakse pressiteates, lahku mindi sõbralikult ja poolte kokkuleppel leiti nii ja naa. aga mõne aja pärast ujub välja, et üks pool asjast päris nii aru ei saanud, kui üldse sai.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

                      Kõik kokkusattumused on äärmiselt juhuslikud.
                      liek wut?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        See on ju iga kingasaamisega nii, et "poolte kokkulepe" on lihtsalt euferism.

                        Kommentaar


                          eufemism või mitte, aga see täieliku teadmatuse/üllatuse/kokkusattumuse jutt on selline, noh...
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            kirjuta kui pasad on kõik need, kes FCI'd toetavad, koos endiste ja praeguste juhtidega
                            Just see ongi kõige kurvem, et tegelikult on FCI ju klubi nagu iga teinegi, mida veavad paljud väga toredad inimesed ja kus mängivad paljud väga toredad mängijad. Et nad teevad seda suuresti ja ennekõike armastusest jalgpalli vastu, mitte mingitel muudel põhjustel eesmärkidel, on meie oludes ütlematagi selge.

                            Küll aga peaks FCI viimase paari kuu PR-suhtlus olema musternäidiseks sellest, kuidas EI tohi avalikkusega suheldes asju ajada. Ma ei taha siinkohal parastada, vaid mul on jällegi ennekõike lihtsalt kahju, et nii on läinud, ja miskipärast usun, et kahe hooaja vahel suudetakse teha ka juhtunust õiged järeldused. Ei oska öelda, mis senistes jamades suurimat rolli mängib - kas see, et meistrina on avalikkuse pilk senisest natuke teravamalt nende peale suunatud ja sellega ei osatud lihtsalt arvestada? Või siis igati mõistetavatel põhjustel hooaja algusest saadik kaane all keenud üleüldine frustratsioon, mis on sundinud mingeid otsuseid tormakalt ja emotsioonide pinnalt langetama?

                            Või siis midagi hoopis seitsmendat, näiteks kultuuriline erinevus? Sest kõik see, mida üks siinne foorumlane hiljuti avalikult kirjutas, oli küll kindlasti mõne jaoks natuke liiga teravas kastmes serveeritud, aga sisult samas jälle üsnagi nabakümme. Rõhutan, et kultuurilisest erinevusest ei räägi ma siinkohal üldsegi mitte hea-halb skaalal, vaid lihtsalt täpselt nii nagu öeldud - on erinevused. Üks nii, teine naa. Ja seetõttu ei söödeta viimasel ajal klubipoolses suhtluses avalikkusega palli enam viisakalt jalalt jalale, vaid lahmitakse keskjoonelt peale. Mis, nagu hästi teame, ei too edu praktiliselt mitte kunagi. Aga nagu öeldud, loodetavasti lööb talv õhu jälle klaariks.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              oh pliis, ärme hakkame seda "kultuurilise erinevuse" muinasjuttu jälle.... lihtsalt inimeseks olemist pole keegi ära muutnud.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Ok, ei meeldi sulle antud klubi. Olgu aga peale.

                                Kujutaks nüüd ette, et homme ajalehe Viljandi tööline peatoimetaja kutsub jutule ajakirjaniku ning ütleb talle - kle mees, äkki lõpetaks koostöö vms - siis too sulehai šokist toibumata vastab: aga palun.
                                Pärast küsivad kolleegid ja reporterid kolhoosi elust - kle mille eest? too vastab: kust mina tean.....

                                Kõik kokkusattumused on äärmiselt juhuslikud.

                                Aga sa võta asi ka käsile - kirjuta kui pasad on kõik need, kes FCI'd toetavad, koos endiste ja praeguste juhtidega - sa oskad ju!
                                Oskan, kui vaja, aga miks ma peaks? Või kus ma seda täpsemalt teinud olen?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X