320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, superkarika unustasin. Ja oma duublile lõid ka miski kuus vist. Aga need polegi liigahooajas, samas - liigas on FCI ikka jube olnud sel hooajal.

    Külasatsi ma mainisin mängustiili osas, mitte satsi iseloomustamiseks. Hibs mängis täiesti KOHUTAVAT jalgpalli. Ma muidugi ei tea, võib-olla nad ongi nii kehvad kui eile näitasid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Ja Puštovi kommentaarid on muidugi puhas kuld. Sellise külasatsi stiiliga meeskonna vastu nulli peal, endal standarditest kaks taga... Natukene eneseuhkust ja -kriitikat, härrased. Muud ei oska öelda.
      +1

      See oli optimaalne koosseis, mille ma selleks taktikaks valisin ja see õigustas ennast.

      Sa saad 2-0 peksa, kuid koosseis õigustas ennast. Mänguliselt jäädi mu meelest ka alla, ei saa öelda et vastane võitis ainult standardolukordade abil.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        +1

        See oli optimaalne koosseis, mille ma selleks taktikaks valisin ja see õigustas ennast.

        Sa saad 2-0 peksa, kuid koosseis õigustas ennast. Mänguliselt jäädi mu meelest ka alla, ei saa öelda et vastane võitis ainult standardolukordade abil.
        No mina ei läheks ka alluvaid ajakirjanduse ette siunama, kui nad ka mingi pasaga hakkama oleks saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No mina ei läheks ka alluvaid ajakirjanduse ette siunama, kui nad ka mingi pasaga hakkama oleks saanud.
          Aga ennast?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Aga ennast?
            Ilmselt seda võiks teha küll. Aga kui masterplan on ikkagi super, aga alluvad pekki keerasid, siis räägiksin hoopis suurest juutide vandenõust.

            Kommentaar


              ptüi, Pohlaku must nimekiri on ju kõiges lõppeks ikka süüdi.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Esimest rahvusvahelisel tasemel mängu mänginud Nesterovi panemine penaltit lööma oli huvitav käik ja tulemus oli ka käes.
                See oli tõesti väga üllatav käik. Senisel hooajal on saanud FC I kaks penaltit. Tumasjan enda penalti realiseeris, teisel penaltil sai võimaluse Vosko, mille tema kahjuks eksis. Imelik, et kogemustega Kruglov ei võtnud asja enda peale (eelmisel hooajal temalt 2/1 Premium liigas). Lisaks oli sel hetkel mängus ka veel Roman Nesterovski, kes penalteid viimastel hooaegadel liigas väga korraliku protsendiga realiseerind on. Seega ega FC I-l kindlat penalti lööjat meeskonnas polegi.

                Kommentaar


                  Mängu on juba siin piisavalt lahatud, ning nõustun enamike eelkõnelejatega. Eriti mis puudutab niivõrd hiliseid vahetusi. Vosko tegi juba I poolajal sooja ning äkki oleks tema suutnud mingitki ohtlikumat momenti sisse tuua, sest Prosa jäi Hibsi natuke pikemate kaitsjatega hätta.

                  Ise käisin kohapeal vaatamas ja täitsa ok oli. Ostsin pileti nö "võõrsil" sektorisse, kus peale minu oli veel käputäis inimesi. Hiberniansi sektor oli pigem vaikne, aga väravate ja standardite ajal (eilses valguses sama asi) lehvisid lipud, taoti trummi ja tõmmati ka paar laulu üles. Stata asub Paola linnast ca. 1.5 kiltsase jalutuskäigu kaugusel, pileti eest taheti 10 euroraha ja kuna teinekord on see hea mängu kriteeriumiks, siis tasub ära märkida, et püro ei tehtud ja UEFA Meistrite Liiga kena traditsiooni kohaselt õlpsi ka ei müüdud. Turvasid polnud, politsei oli.

                  Kommentaar


                    Ooo, Pustov lahkub peatreeneri ametikohalt. http://fcinfonet.com/et/2017/06/30/a...-ametipostilt/
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Jalgpallifännina tahaks Arbeiterit seal näha.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Arbeiter paneks FCI head jalgpalli mängima. Flora oli eelmine aasta täpselt samas seisus ja vaadake, millise arengu meeskond tegi. Flora sai tagasi mängurütmi ja praegusel hetkel on Eestis liidrid. Arbeiter oli seal väga hea (sild)treener. Oleks ka loogiline, et Flora kogemus oli julgustav tenalke endale ning et ka mehel endal on ambitsooni uuesti peatreenerina tööle asuda. Peale selle - Arbeiter on ka juba töötanud sellises slaavi keskkonnas Levadias.
                        Mina isiklikult usun, et Infonet läheb veel ka Hibsi vastu edasi. Miks? Sest Hibs jättis väga amatöörliku mulje. Korraliku mänguplaaniga on nad A.Le Coq Arenal 3:0 võidetavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                          Mina isiklikult usun, et Infonet läheb veel ka Hibsi vastu edasi. Miks? Sest Hibs jättis väga amatöörliku mulje. Korraliku mänguplaaniga on nad A.Le Coq Arenal 3:0 võidetavad.
                          Hibs jättiski amatöörliku mulje, tõsi on. Samal ajal ei olnud Infonet ka teab mis veenev ning vaevalt, et Hibernians ka võõrsil 2-0 eduseisu pealt asja lebolt võtma läheb. Peatreener Milleril tundus vähemalt avakohtumiseks korralik plaan olevat, mis ka kõva platsiäärse räuskamise abiga täide viidi. Mina oma raha FCI peale ei paneks.

                          Kommentaar


                            Aleksandr Puštov: «Tekkinud olukorras, kus meeskonnal on väga vastutusrikas periood ning ees ootamas ka Meistrite Liiga kohtumine Malta meeskonnaga, arvan, et õigeks ja konstruktiivseks otsuseks on minu tagasiastumine. Arvan, et see peaks meeskonda mobiliseerima eelkõige psühholoogilises plaanis. Nagu on näidanud praktika, saab meeskond pärast selliseid otsuseid hoogu juurde nii mängulises kui ka psühholoogilises plaanis. See on aga praegu hädavajalik. See kõik on nii klubi kui ka meeskonna huvides. Olen täiesti kindel, et meie meeskond on võimeline vastast võitma ning siiralt usun, et seda ta teisipäeval ka teeb. Hetkeline seis meistrivõistlustel ja Meistrite Liiga esimese mängu tulemus ei jätnud mulle muud valikut.»
                            Tra kui närvi sellised formaalsed "kommentaarid" ajavad. Ma ei tea, kas see on jalkaliidu nõue, et peale kingasaamist peab klubi taolised teated välja saatma, või on see Infoneti enda initsiatiiv aga mis mõte sellisel jaburusel on? Selge ju Puštovi sõnad need ei ole, äärmisel juhul andis nõusoleku, et tema nime all see tekst avaldatakse.
                            Jälle meenub see juhtum,kus Zaur oli mingil esiliiga mängul mõlema meeskonna treener ja andis mõlema nimel ka "kommentaari", et peame mängima hästi, et kolme punkti saata, vastane ei ole kerge, kuid usun,et... blablabla. Ühelgi teisel spordialal sellist haledat tsirkust ei toimu.

                            Kommentaar


                              Päris uskumatu, kuidas ilma mingisuguse surveta pidevalt pall vastase jalale söödetakse. Või auti.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Dmitrijev näitas täna selgelt, et mehe koondisepäevad peaks ka ikkagi läbi olema. Kruglovil tegelikult samamoodi. Aga no tere reaalsus, kindel allajäämine ja seda lihtsal põhjusel - kvaliteeti lihtsalt ei ole mittemingisugust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X