320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Infonet möllab. Mašitšev ja Ivanov lisandusid. Pusivad Sillamäe viiendaks 2015 hooajal.

    Kommentaar


      Masitsevi ja Ivanovi kohta oleks oodanud teistsuguseid uudiseid.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Infonet möllab. Mašitšev ja Ivanov lisandusid. Pusivad Sillamäe viiendaks 2015 hooajal.
        Neljandaks ikka, neljandaks
        FC Flora

        Kommentaar


          Info II on karikakonkurentsis, lülitavad võidu puhul, Kalju eurost välja. See on muidugi ülimalt teoreetiline, kuna saavad kasutada vaid neid mängijaid, kes tänavu esinduse eest karikal ei mänginud ja siis uusi, keda neil hetkel kaks on, üks peaks peagi veel lisanduma.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Info II on karikakonkurentsis, lülitavad võidu puhul, Kalju eurost välja. See on muidugi ülimalt teoreetiline, kuna saavad kasutada vaid neid mängijaid, kes tänavu esinduse eest karikal ei mänginud ja siis uusi, keda neil hetkel kaks on, üks peaks peagi veel lisanduma.
            Need kaks on Ivanov ja Mašitsev? Või sa mõtled kedagi teist? Kui mitte, siis ei tohiks need kaks mängida karikas, kuna on nn cup tied.

            PS. Ma muidugi oletan, et nad mängisid oma eelmiste klubide eest ka karikas.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Need kaks on Ivanov ja Mašitsev? Või sa mõtled kedagi teist? Kui mitte, siis ei tohiks need kaks mängida karikas, kuna on nn cup tied.

              PS. Ma muidugi oletan, et nad mängisid oma eelmiste klubide eest ka karikas.
              Talvised täiendused tohivad uue klubi eest karikal mängida küll.

              Kommentaar


                Kui nüüd Infonet ll karika kaudu euroopasse pääseks, siis oleks aasta jalgpalli geeniuse auhinna nominent olemas

                Kommentaar


                  Aina paremaks läheb - teine hea täiendus Infonetil. Paar purakat veel ja võiks täiesti kõrgemate kohtade nimel võidelda.
                  Rünnak peaks praegu täitsa hea olema kui Manucho jätkab. Kaitsesse ja poolkaitsesse võiks tugevaid täiendusi veel tuua, eelkõige just kaitsesse, sest läinud hooaeg lasti liiga palju väravaid oma puuri taguda. Rünnak oli juba täiesti arvestatav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Infonet möllab. Mašitšev ja Ivanov lisandusid. Pusivad Sillamäe viiendaks 2015 hooajal.

                    Pigem saab Nõmme Kalju selle 5nda koha. Sillamäe kindlasti hakkab mängima kulla peale ja seda ka Infonet
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Talvised täiendused tohivad uue klubi eest karikal mängida küll.
                      Kui tohib, siis tohib. Tänud vastuse eest.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Talvised täiendused tohivad uue klubi eest karikal mängida küll.
                        Kusjuures minu jaoks on meie karikasüsteem täiesti debiilne. Põhimõtteliselt on võimalus, et mängid ühe satsi eest pool karikasarja ja kukud välja, talvel kolid üle ja võidad teise satsiga karika. Hooajaga paralleelselt kestev karikasari oleks minu arust palju loogilisem, iseasi muidugi kalendri tegemine.Aga no ei tea mina ühtegi teist sellist riiki, kus selline karikasüsteem oleks.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Märtsis algav karikasari mahuks kalendrisse ilusti ära, kui liigas oleks vähem kui 36 (!!!) mängu. Tõsi, mängude arv oleks sama sõltumata karika alguse ajast, aga kalendrit oleks märksa.rahulikum koostada. Finaal võiks olla nädal pärast väikese karika finaali. Praegu on naljakas vaadata, kuidas maikuus on suur karikatriumf, kui hooaeg alles kestab. Olen kindel, et tavainimsed ei saa mõhkugi aru. A la miks nad karikaga juubeldavad, kui hooaeg alles hakkas. Peale selle, klubid teaksid ka enne uut hooaega, kas taodelda eurolitsentsi või mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kerbs Vaata postitust
                            Märtsis algav karikasari mahuks kalendrisse ilusti ära, kui liigas oleks vähem kui 36 (!!!) mängu. Tõsi, mängude arv oleks sama sõltumata karika alguse ajast, aga kalendrit oleks märksa.rahulikum koostada. Finaal võiks olla nädal pärast väikese karika finaali. Praegu on naljakas vaadata, kuidas maikuus on suur karikatriumf, kui hooaeg alles kestab. Olen kindel, et tavainimsed ei saa mõhkugi aru. A la miks nad karikaga juubeldavad, kui hooaeg alles hakkas. Peale selle, klubid teaksid ka enne uut hooaega, kas taodelda eurolitsentsi või mitte.
                            Või alternativselt, II, III ja IV liiga klubid mängivad nende vahel aasta lõpuni, ja uue aastaga PL ja EL A ja B tulevad sisse.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Kusjuures minu jaoks on meie karikasüsteem täiesti debiilne. Põhimõtteliselt on võimalus, et mängid ühe satsi eest pool karikasarja ja kukud välja, talvel kolid üle ja võidad teise satsiga karika. Hooajaga paralleelselt kestev karikasari oleks minu arust palju loogilisem, iseasi muidugi kalendri tegemine.Aga no ei tea mina ühtegi teist sellist riiki, kus selline karikasüsteem oleks.
                              See ei ole siiski eriline jama, kui saad karikal kahe meeskonna eest mängida. Sama probleem võib ju ka suviste üleminekute puhul olla. Kas tuleks need ka lõpetada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                See ei ole siiski eriline jama, kui saad karikal kahe meeskonna eest mängida. Sama probleem võib ju ka suviste üleminekute puhul olla. Kas tuleks need ka lõpetada?
                                Suviste üleminekute puhul sa uue satsi eest sel juhul mängida ei saa kui oled samal võistlusel juba eelmist klubi esindanud.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X