Lehekülg 1, kokku 9 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 173
  1. #1
    Amatöör Kasutaja kalev94 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    179

    Algupärane Hooajaeelsed treeningmängud 2011

    8. jaanuar
    kell 13.15 Tallinna FC Flora - Panevežyse FK Ekranas (LIT) 6:1
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond 4:3

    9. jaanuar
    kell 13.30 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 4:2

    14. jaanuar
    kell ??.?? Mariehamn IFK (FIN) - Sillamäe Kalev 4:1

    15. jaanuar
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0
    kell 15.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
    kell 18.00 Peterburi Zenit (RUS) - Tallinna FC Flora 1:0

    16. jaanuar
    kell 14.00 Tallinna FC Flora - Balkanabadi Nebitši (TM) 3:0
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 4:2
    kell 14.30 IF Gnistan (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:2
    kell ??.?? SIFFK (FIN4) - Sillamäe Kalev 4:0

    18. jaanuar
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:1
    kell 15.00 Soligorski Šahtjor (BLR) - Tallinna FC Flora 6:0
    kell 19.00 Tallinna FC Levadia II - FC Ajax Lasnamäe 1:4

    22. jaanuar
    kell 14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:1
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2
    kell 17.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:2

    23. jaanuar
    kell 14.00 TJK Legion - Lasnamäe FC Ajax 3:6
    kell 14.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 0:2
    kell 14.45 FC Viljandi - Narva JK Trans 1:4

    28. jaanuar
    kell 16.00 Tampere United (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0

    29. jaanuar
    kell 09.15 Helsingi JK (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:2
    kell 13.00 FC Kuressaare - FC Puuma 2:1
    kell 14.00 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 0:2
    kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 0:0
    kell 16.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Flora II 1:1
    kell 18.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:2
    kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 0:5
    kell ??.?? Narva JK Trans - SK 10 Premium 9:0
    kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - SK 10 Premium 6:1

    30. jaanuar
    kell 14.00 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve JK Alko 4:7
    kell ??.?? FC Infonet - TJK Legion 2:0

    4. veebruar
    kell 14.15 FC Levadia - Narva JK Trans, 4:0

    5. veebruar
    kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium 7:3
    kell 14.00 TJK Legion - Tallinna FC Flora II 1:2
    kell 14.30 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 0:1
    kell 15.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:1
    kell 15.00 Lasnamäe FC Ajax - FK Pskov 747(RUS2) 0:2
    kell 17.00 FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev 2:5

    6. veebruar
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 1:3
    kell 14.00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
    kell 16.00 Valga FC Warrior - HÜJK Emmaste 0:1

    9.veebruar
    kell ??.?? Narva JK Trans - FK Pskov 747 (RUS2) 0:3

    10. veebruar
    kell 19.30 Djurgarden IF (SWE) - Tallinna FC Flora 0:0

    11. veebruar
    kell 14.00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 3:0
    kell 19.30 Örebro SK (SWE) - Tallinna FC Flora 3:1

    12. veebruar
    kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
    kell 12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare/Sörve JK 2:0
    kell 14.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 4:2
    kell 16.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:11
    kell 16.00 FC Viikingit (FIN1) - FC Kuressaare 3:0
    kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 2:3
    kell ??.?? Valga Warrior/FC Viljandi - FC Puuma 5:3

    13. veebruar
    kell 10.00 Seinäjoki JK (FIN2) - Tallinna FC Flora 0:7
    kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - Tallinna JK Legion 6:1

    15. veebruar
    kell 12.00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 1:1

    16.veebruar
    kell 13.15 FC Atlantis (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:4

    18. veebruar
    kell 12.30 Tallinna FC Levadia - Eesti U-19 0:2
    kell 14.30 JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev 1:3

    19. veebruar
    kell 14.00 FK Jelgava (LAT) - Lasnamäe FC Ajax 2:3
    kell 15.00 JFC Olimps (LAT) - Narva JK Trans 1:5

    20. veebruar
    kell 13.30 FK Kruoja (LIT) - Narva JK Trans 0:2
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia II - FC Kuressaare 0:1

    23. veebruar
    kell 13.00 FK Jurmala (LAT) - Tallinna FC Levadia 2:3

    24.veebruar
    kell 14.00 FC Infonet - Lasnamäe FC Ajax 3:1
    kell 14.00 FC Viljandi - Narva JK Trans 2:5

    25. veebruar
    kell 11.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 2:5

    26. veebruar
    kell 14.00 JFK Olimps/RFS (LAT) - FC Kuressaare 0:2
    kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 5:0
    kell 15.00 Tartu JK Tammeka - JK Luunja 9:3

    27. veebruar
    kell 16.00 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 3:2
    kell 16.00 Klubi 04 (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:3
    Viimati muudetud Amadeus poolt : 18.02.11 at 16:15

  2. #2

    Algupärane

    Tubli, kiidan sind aktiivsuse eest . Võttiski heatahtlik kodanik asja ette ja tegi teema ära!

  3. #3
    Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    7 894

    Algupärane

    võite infi siia lükata ja kui kalev 94 ei jõua täiendada siis moded saavad äkki sellega hakkama

  4. #4
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    9 184

    Algupärane

    FC Flora mängib Peterburis järgmiselt (Moskva aeg):
    15.01. kell 19:00 Zenit - FC Flora, Peterburgski hall
    16.01. kell 15:00 FC Flora - Nebitši, Zeniidi hall
    18.01. kell 16:00 Šahtjor - FC Flora, Zeniidi hall

  5. #5
    LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    6 609

    Algupärane

    22.01 kell 16.00 Tampere United-Nõmme Kalju, Lahti

    23.01 mängitakse HJK-Haka mängu võitja või kaotajaga
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

    fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

  6. #6
    LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    6 609

    Algupärane

    sorry, Uusi Lahti Cup muidugi 28-30, ei tea kust ma 22. kuupäeva võtsin
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

    fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

  7. #7
    Amatöör Kasutaja kalev94 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    179

    Algupärane

    Kuidas te seda paksu rasvast kirja teete? Või on see ainult modede privileeg?

  8. #8
    Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005
    Postitusi
    2 959

    Algupärane

    (b) kandiliste sulgudega (/b)

  9. #9
    Amatöör Kasutaja kalev94 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    179

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    (b) kandiliste sulgudega (/b)
    Tänud.

  10. #10
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    9 184

    Algupärane

    Ma pole päris kindel, aga 19 Moskva aja järgi on vist 18 Eesti aeg. Kuna pole kindel, seepärast paningi Moskva aja järgi. Katsetasin ka seda rasvase kirja tegemist

  11. #11
    Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003
    Postitusi
    9 272

    Algupärane

    Õigus jah, minu viga. Arvutasin seniteadmata põhjusel kellaaega valele poole.

  12. #12
    Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009
    Postitusi
    1 768

    Algupärane

    16. jaanuar IF Gnistan vs Nõmme Kalju

    Muide IF Gnistani peatreeneriks on Aavo Sarap, ei teadnudki enne

  13. #13
    Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002
    Postitusi
    6 366

    Algupärane

    kell ??.?? IF Gnistan (FIN2) - Nõmme Kalju, ???
    14:30 ja Tali hallis (purotie 8)
    INTER ARMA CARITAS

  14. #14
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2009
    Postitusi
    21

    Algupärane

    15.01 kell 14.00 Männiku hall

    Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0 (0:0)

    Tammeka I poolajal: Mait Toom, Siim Roops, Kaarel Kiidron, Siim Valtna, Kaarel Kallandi, Mikk Laas, Reio Laabus, Siim Tenno, Kristjan Vomm, Heiko Tamm, Alar Alve

    Tammeka II poolajal: Göksu Hasancik, Kaspar Kaldoja, Martin Haljak, Siim Roops (Kaarel Kiidron), Ando Hausenberg, Jürgen Kuresoo, Reio Laabus, Kristjan Vomm, Kevin Rääbis, Janar Toomet, Kaarel Torop

  15. #15
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2002
    Postitusi
    526

    Algupärane

    29.01 K-J Lootus-Narva Trans
    29.01 Narva Trans-SK 10 Premium
    29.01 K-J Lootus-SK 10 Premium , Ahtme kunstmuru

  16. #16
    Amatöör Kasutaja kalev94 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    179

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas val Vaata postitust
    29.01 K-J Lootus-Narva Trans
    29.01 Narva Trans-SK 10 Premium
    29.01 K-J Lootus-SK 10 Premium , Ahtme kunstmuru
    Kas kõik mängud ongi planeeritud ühlele päevale või on sul kogematta sassi läinud?

  17. #17
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    9 184

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
    Kas kõik mängud ongi planeeritud ühlele päevale või on sul kogematta sassi läinud?
    Ju on tegemist mingi miniturniiriga

  18. #18
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002
    Postitusi
    1 155

    Algupärane

    oli kuulda, et hiljuti toimus ka mäng Tulevik-Flora II. Tulevik võitis, aga tulemust ei tea.

  19. #19
    Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003
    Postitusi
    2 806

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas spekter Vaata postitust
    oli kuulda, et hiljuti toimus ka mäng Tulevik-Flora II. Tulevik võitis, aga tulemust ei tea.
    fc viljandi siis või?

  20. #20
    Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003
    Postitusi
    2 806

    Algupärane

    Sillameä kaotas IFK Mariehamnile ka teist korda . 0-4 seekord.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud