Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 173

Threaded View

  1. #1
    Amatöör Kasutaja kalev94 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    179

    Algupärane Hooajaeelsed treeningmängud 2011

    8. jaanuar
    kell 13.15 Tallinna FC Flora - Panevežyse FK Ekranas (LIT) 6:1
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond 4:3

    9. jaanuar
    kell 13.30 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 4:2

    14. jaanuar
    kell ??.?? Mariehamn IFK (FIN) - Sillamäe Kalev 4:1

    15. jaanuar
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0
    kell 15.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
    kell 18.00 Peterburi Zenit (RUS) - Tallinna FC Flora 1:0

    16. jaanuar
    kell 14.00 Tallinna FC Flora - Balkanabadi Nebitši (TM) 3:0
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 4:2
    kell 14.30 IF Gnistan (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:2
    kell ??.?? SIFFK (FIN4) - Sillamäe Kalev 4:0

    18. jaanuar
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:1
    kell 15.00 Soligorski Šahtjor (BLR) - Tallinna FC Flora 6:0
    kell 19.00 Tallinna FC Levadia II - FC Ajax Lasnamäe 1:4

    22. jaanuar
    kell 14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:1
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2
    kell 17.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:2

    23. jaanuar
    kell 14.00 TJK Legion - Lasnamäe FC Ajax 3:6
    kell 14.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 0:2
    kell 14.45 FC Viljandi - Narva JK Trans 1:4

    28. jaanuar
    kell 16.00 Tampere United (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0

    29. jaanuar
    kell 09.15 Helsingi JK (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:2
    kell 13.00 FC Kuressaare - FC Puuma 2:1
    kell 14.00 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 0:2
    kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 0:0
    kell 16.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Flora II 1:1
    kell 18.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:2
    kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 0:5
    kell ??.?? Narva JK Trans - SK 10 Premium 9:0
    kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - SK 10 Premium 6:1

    30. jaanuar
    kell 14.00 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve JK Alko 4:7
    kell ??.?? FC Infonet - TJK Legion 2:0

    4. veebruar
    kell 14.15 FC Levadia - Narva JK Trans, 4:0

    5. veebruar
    kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium 7:3
    kell 14.00 TJK Legion - Tallinna FC Flora II 1:2
    kell 14.30 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 0:1
    kell 15.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:1
    kell 15.00 Lasnamäe FC Ajax - FK Pskov 747(RUS2) 0:2
    kell 17.00 FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev 2:5

    6. veebruar
    kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 1:3
    kell 14.00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
    kell 16.00 Valga FC Warrior - HÜJK Emmaste 0:1

    9.veebruar
    kell ??.?? Narva JK Trans - FK Pskov 747 (RUS2) 0:3

    10. veebruar
    kell 19.30 Djurgarden IF (SWE) - Tallinna FC Flora 0:0

    11. veebruar
    kell 14.00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 3:0
    kell 19.30 Örebro SK (SWE) - Tallinna FC Flora 3:1

    12. veebruar
    kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
    kell 12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare/Sörve JK 2:0
    kell 14.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 4:2
    kell 16.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:11
    kell 16.00 FC Viikingit (FIN1) - FC Kuressaare 3:0
    kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 2:3
    kell ??.?? Valga Warrior/FC Viljandi - FC Puuma 5:3

    13. veebruar
    kell 10.00 Seinäjoki JK (FIN2) - Tallinna FC Flora 0:7
    kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - Tallinna JK Legion 6:1

    15. veebruar
    kell 12.00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 1:1

    16.veebruar
    kell 13.15 FC Atlantis (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:4

    18. veebruar
    kell 12.30 Tallinna FC Levadia - Eesti U-19 0:2
    kell 14.30 JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev 1:3

    19. veebruar
    kell 14.00 FK Jelgava (LAT) - Lasnamäe FC Ajax 2:3
    kell 15.00 JFC Olimps (LAT) - Narva JK Trans 1:5

    20. veebruar
    kell 13.30 FK Kruoja (LIT) - Narva JK Trans 0:2
    kell 14.30 Tallinna FC Levadia II - FC Kuressaare 0:1

    23. veebruar
    kell 13.00 FK Jurmala (LAT) - Tallinna FC Levadia 2:3

    24.veebruar
    kell 14.00 FC Infonet - Lasnamäe FC Ajax 3:1
    kell 14.00 FC Viljandi - Narva JK Trans 2:5

    25. veebruar
    kell 11.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 2:5

    26. veebruar
    kell 14.00 JFK Olimps/RFS (LAT) - FC Kuressaare 0:2
    kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 5:0
    kell 15.00 Tartu JK Tammeka - JK Luunja 9:3

    27. veebruar
    kell 16.00 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 3:2
    kell 16.00 Klubi 04 (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:3
    Viimati muudetud Amadeus poolt : 18.02.11 at 16:15

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud