8. jaanuar
kell 13.15 Tallinna FC Flora - Paneveyse FK Ekranas (LIT) 6:1
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond 4:3
9. jaanuar
kell 13.30 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 4:2
14. jaanuar
kell ??.?? Mariehamn IFK (FIN) - Sillamäe Kalev 4:1
15. jaanuar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0
kell 15.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
kell 18.00 Peterburi Zenit (RUS) - Tallinna FC Flora 1:0
16. jaanuar
kell 14.00 Tallinna FC Flora - Balkanabadi Nebiti (TM) 3:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 4:2
kell 14.30 IF Gnistan (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:2
kell ??.?? SIFFK (FIN4) - Sillamäe Kalev 4:0
18. jaanuar
kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:1
kell 15.00 Soligorski ahtjor (BLR) - Tallinna FC Flora 6:0
kell 19.00 Tallinna FC Levadia II - FC Ajax Lasnamäe 1:4
22. jaanuar
kell 14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:1
kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2
kell 17.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:2
23. jaanuar
kell 14.00 TJK Legion - Lasnamäe FC Ajax 3:6
kell 14.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 0:2
kell 14.45 FC Viljandi - Narva JK Trans 1:4
28. jaanuar
kell 16.00 Tampere United (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0
29. jaanuar
kell 09.15 Helsingi JK (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:2
kell 13.00 FC Kuressaare - FC Puuma 2:1
kell 14.00 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 0:2
kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 0:0
kell 16.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Flora II 1:1
kell 18.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:2
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 0:5
kell ??.?? Narva JK Trans - SK 10 Premium 9:0
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - SK 10 Premium 6:1
30. jaanuar
kell 14.00 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve JK Alko 4:7
kell ??.?? FC Infonet - TJK Legion 2:0
4. veebruar
kell 14.15 FC Levadia - Narva JK Trans, 4:0
5. veebruar
kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium 7:3
kell 14.00 TJK Legion - Tallinna FC Flora II 1:2
kell 14.30 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 0:1
kell 15.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:1
kell 15.00 Lasnamäe FC Ajax - FK Pskov 747(RUS2) 0:2
kell 17.00 FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev 2:5
6. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 1:3
kell 14.00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
kell 16.00 Valga FC Warrior - HÜJK Emmaste 0:1
9.veebruar
kell ??.?? Narva JK Trans - FK Pskov 747 (RUS2) 0:3
10. veebruar
kell 19.30 Djurgarden IF (SWE) - Tallinna FC Flora 0:0
11. veebruar
kell 14.00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 3:0
kell 19.30 Örebro SK (SWE) - Tallinna FC Flora 3:1
12. veebruar
kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
kell 12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare/Sörve JK 2:0
kell 14.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 4:2
kell 16.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:11
kell 16.00 FC Viikingit (FIN1) - FC Kuressaare 3:0
kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 2:3
kell ??.?? Valga Warrior/FC Viljandi - FC Puuma 5:3
13. veebruar
kell 10.00 Seinäjoki JK (FIN2) - Tallinna FC Flora 0:7
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - Tallinna JK Legion 6:1
15. veebruar
kell 12.00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 1:1
16.veebruar
kell 13.15 FC Atlantis (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:4
18. veebruar
kell 12.30 Tallinna FC Levadia - Eesti U-19 0:2
kell 14.30 JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev 1:3
19. veebruar
kell 14.00 FK Jelgava (LAT) - Lasnamäe FC Ajax 2:3
kell 15.00 JFC Olimps (LAT) - Narva JK Trans 1:5
20. veebruar
kell 13.30 FK Kruoja (LIT) - Narva JK Trans 0:2
kell 14.30 Tallinna FC Levadia II - FC Kuressaare 0:1
23. veebruar
kell 13.00 FK Jurmala (LAT) - Tallinna FC Levadia 2:3
24.veebruar
kell 14.00 FC Infonet - Lasnamäe FC Ajax 3:1
kell 14.00 FC Viljandi - Narva JK Trans 2:5
25. veebruar
kell 11.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 2:5
26. veebruar
kell 14.00 JFK Olimps/RFS (LAT) - FC Kuressaare 0:2
kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 5:0
kell 15.00 Tartu JK Tammeka - JK Luunja 9:3
27. veebruar
kell 16.00 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 3:2
kell 16.00 Klubi 04 (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:3
kell 13.15 Tallinna FC Flora - Paneveyse FK Ekranas (LIT) 6:1
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond 4:3
9. jaanuar
kell 13.30 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 4:2
14. jaanuar
kell ??.?? Mariehamn IFK (FIN) - Sillamäe Kalev 4:1
15. jaanuar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 1:0
kell 15.00 FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 3:0
kell 18.00 Peterburi Zenit (RUS) - Tallinna FC Flora 1:0
16. jaanuar
kell 14.00 Tallinna FC Flora - Balkanabadi Nebiti (TM) 3:0
kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - TJK Legion 4:2
kell 14.30 IF Gnistan (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:2
kell ??.?? SIFFK (FIN4) - Sillamäe Kalev 4:0
18. jaanuar
kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans 2:1
kell 15.00 Soligorski ahtjor (BLR) - Tallinna FC Flora 6:0
kell 19.00 Tallinna FC Levadia II - FC Ajax Lasnamäe 1:4
22. jaanuar
kell 14.00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:1
kell 14.30 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju 2:2
kell 17.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 3:2
23. jaanuar
kell 14.00 TJK Legion - Lasnamäe FC Ajax 3:6
kell 14.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 0:2
kell 14.45 FC Viljandi - Narva JK Trans 1:4
28. jaanuar
kell 16.00 Tampere United (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:0
29. jaanuar
kell 09.15 Helsingi JK (FIN) - Nõmme JK Kalju 1:2
kell 13.00 FC Kuressaare - FC Puuma 2:1
kell 14.00 Riia Skonto (LAT) - Tallinna FC Flora 0:2
kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 0:0
kell 16.00 Paide linnameeskond - Tallinna FC Flora II 1:1
kell 18.30 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 1:2
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - Narva JK Trans 0:5
kell ??.?? Narva JK Trans - SK 10 Premium 9:0
kell ??.?? Kohtla-Järve FC Lootus - SK 10 Premium 6:1
30. jaanuar
kell 14.00 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve JK Alko 4:7
kell ??.?? FC Infonet - TJK Legion 2:0
4. veebruar
kell 14.15 FC Levadia - Narva JK Trans, 4:0
5. veebruar
kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Tartu SK 10 Premium 7:3
kell 14.00 TJK Legion - Tallinna FC Flora II 1:2
kell 14.30 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka 0:1
kell 15.00 FC Kuressaare - Kiviõli Tamme Auto 4:1
kell 15.00 Lasnamäe FC Ajax - FK Pskov 747(RUS2) 0:2
kell 17.00 FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev 2:5
6. veebruar
kell 14.00 Tallinna FC Levadia II - FC Infonet 1:3
kell 14.00 Paide linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0
kell 16.00 Valga FC Warrior - HÜJK Emmaste 0:1
9.veebruar
kell ??.?? Narva JK Trans - FK Pskov 747 (RUS2) 0:3
10. veebruar
kell 19.30 Djurgarden IF (SWE) - Tallinna FC Flora 0:0
11. veebruar
kell 14.00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 3:0
kell 19.30 Örebro SK (SWE) - Tallinna FC Flora 3:1
12. veebruar
kell 12.00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli Tamme Auto 4:2
kell 12.45 Tampere Ilves (FIN2) - FC Kuressaare/Sörve JK 2:0
kell 14.00 Tallinna FC Flora II - HÜJK Emmaste 4:2
kell 16.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:11
kell 16.00 FC Viikingit (FIN1) - FC Kuressaare 3:0
kell 16.00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 2:3
kell ??.?? Valga Warrior/FC Viljandi - FC Puuma 5:3
13. veebruar
kell 10.00 Seinäjoki JK (FIN2) - Tallinna FC Flora 0:7
kell ??.?? Tallinna FC Levadia II - Tallinna JK Legion 6:1
15. veebruar
kell 12.00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 1:1
16.veebruar
kell 13.15 FC Atlantis (FIN2) - Nõmme JK Kalju 1:4
18. veebruar
kell 12.30 Tallinna FC Levadia - Eesti U-19 0:2
kell 14.30 JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev 1:3
19. veebruar
kell 14.00 FK Jelgava (LAT) - Lasnamäe FC Ajax 2:3
kell 15.00 JFC Olimps (LAT) - Narva JK Trans 1:5
20. veebruar
kell 13.30 FK Kruoja (LIT) - Narva JK Trans 0:2
kell 14.30 Tallinna FC Levadia II - FC Kuressaare 0:1
23. veebruar
kell 13.00 FK Jurmala (LAT) - Tallinna FC Levadia 2:3
24.veebruar
kell 14.00 FC Infonet - Lasnamäe FC Ajax 3:1
kell 14.00 FC Viljandi - Narva JK Trans 2:5
25. veebruar
kell 11.00 Riia Skonto (LAT) - Nõmme JK Kalju 2:5
26. veebruar
kell 14.00 JFK Olimps/RFS (LAT) - FC Kuressaare 0:2
kell 14.00 Stockholmi AIK (SWE) - Tallinna FC Flora 5:0
kell 15.00 Tartu JK Tammeka - JK Luunja 9:3
27. veebruar
kell 16.00 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 3:2
kell 16.00 Klubi 04 (FIN3) - JK Tallinna Kalev 1:3
Kommentaar