320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paul_500 ehk Paul Saaremaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kuidas su isapoolne suguvõsa elab ka?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas alx Vaata postitust
      Kuidas su isapoolne suguvõsa elab ka?
      Ebavajalik täpsustus, pakuks, et tal isapoolne ja emapoolne kattuvad suures osas...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #18
        Kui Paul sama moodi jätkab, on tugev kandidaat 2011 aasta uustulnukale sõndinud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #19
          kaheksajalg paul saaremaa vetest?
          b-day

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ebavajalik täpsustus, pakuks, et tal isapoolne ja emapoolne kattuvad suures osas...
            No ma võin uus foorumi liige olla, aga enda kulul nalja ma küll ei luba teha eriti. Ma arvan, et sina võiksid hoopis oma ema juurest välja kolida ja lõpetada multikate vaatamise, mida sa nii hullult fännad, et tuba on postreid täis ja isegi netifoorumisse panid endale pildi. Naljanumber!

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Saarlane sina we? Otsid uusi väljakutseid, sest Milani teema lihtsalt ei tööta enam sinu fantaasiate peal, nagu elektrimootoriga auto, kes poole siberi tee peal üles ütleb.


              Kahju, et kurb-a enam liikvel pole, tema oleks sulle ikka öelnud, et tee uus foorum, enda tutvustuseks ja kuna sa nagunii mode oled, siis ilmselgelt sa sinna poole tüürid, mazz, maarek ja teised külapoisid on ikka elus veel?

              Siililegi on selge, et see on foorumi demokraatlike valimistega seotud reklaam kampaania.
              Üritad nagu laudatadi oma tsinkplekist mannerguga foorumlaste udarate kallale roomata, läbi pehme sõnnikuse heinavaiba ja siis foorumlasi lüpsta
              Steven Seagali sarnase käeviibutusega. ↲Et foorumlased saaksid suvepäevadel bocki aurude all tinistades röökida, läbi kuivand lehma si*a tuleb naabermaja rita.
              Mis kuradi värk teil nende varikatega on? Sa oled juba mingi kolmas või neljas tüüp, kes hakkab ajama kamarajura, et minul olevat olla mõni varikas tagataskus kombeks. Nagu missasja?

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
                Mis kuradi värk teil nende varikatega on? Sa oled juba mingi kolmas või neljas tüüp, kes hakkab ajama kamarajura, et minul olevat olla mõni varikas tagataskus kombeks. Nagu missasja?
                cmon, ütle ausalt, kelle varikonto sa oled?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #23
                  Tervitus, Paul_500 ehk Paul Saaremaalt!
                  Väike sõbralik soovitus - ära võta kõike kohe nii südamesse...muidu võtab sisse sulandumine sedavõrd rohkem aega!
                  Samuti tutvu foorumiga ning ennekõike selle kasutajatega.
                  Siin on päris kirju seltskond koos..nagu mutionu pidu lausa, karvased ja sulelised kõik kohal...

                  Meelt lahutavad kaksikvennad Jürvi ning Teiresias Hool.
                  Ka turvalisuse kaalutlustel tasub silmad-kõrvad lahti hoida - pimedatel Kuressaare tänavatel pakub oma kaitset pedede eest kasutaja Mehhanisaator! (kindlasti oled näinud mõnda neist lõhkise peaga traumapunkti tuigerdamas)

                  Kui sellest endiselt pole abi, siis ulatavad alati oma abikäe foorumi tublid kordnikud, Vincenti ja Fittiga eesotsas. Juhul muidugi, kui neil ei ole käed-jalad tööd täis lindpriidega, nagu seda on kurikuulsasse Censorshipi pandesse kuuluvad Count ja Tofoa.

                  Kui meel januneb tundma õppima võõraid kombeid ja kultuure, siis võib Kuivik Banaan pajatada oma vahvaid seiklusi neeger Johniga.
                  Hüva nõuga on alati abiks foorumi respekteerituim kasutaja McNamara, kelle elukogemust võib võrrelda lausa Rehepapi endaga.

                  Kui oled mänguhimuline, siis pakub sulle huvitavaid ning strateegilisi (ennustus)mänge Black Magic, kelle aastahitt "Champions League ennustus" pakkus uusi ning innovatiivseid lähenemisviise vanale ja koltunud ennustamisele...uusi tuuli on ju vaja!

                  Mure tüdruksõbra leidmisel? Appi tõttab stiilne viisik (täitsa heterod pealekauba) - Cannuman, Taku*, Rein ... (jätan kaks kohte vabatahtlikele, kel näpunäiteid varnast võtta)

                  Kui noorsandil aga sootuks omapärased eelistused , siis leidub ka masohismi nurk, kus saad lasta ennast verbaalselt nüpeldada, see aga jäägu sulle endale avastamisrõõmuks..

                  Kindlasti unustasin sind informeerimast kõigest põnevast, mida võid siin kohata...on ju hiline öötund ning uni tikub vägisi silma.
                  Ühesõnaga...ei ole probleemi, mida siinsed poisid ei oskaks lahendada! Seega, hüppa aga pardale ning tuult purjedesse!

                  Tšutšufrei!
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    cmon, ütle ausalt, kelle varikonto sa oled?
                    Paul poiss peab olema keegi Flora pundist, sest no miks peaks "kure fann" R-Kioskist Flora hooajapiletit nuruma, sest iga endast lugupidav saarlane kull nuud Vestile vagisi nutsu taskusse ei topi

                    Kommentaar


                      #25
                      Misasja? Mai saanud hästi aru, et mis R-kioski Flora hooajapilet?

                      Kommentaar


                        #26
                        tere, ma olen miko varikas. ärge talle ütelge et ma siin kirjutasin, talle ei meeldi kui ma ise sisse login.
                        Oleks huvitatud buutsatest nr. 38

                        Kommentaar


                          #27
                          tratratra, Cannu on jalle napud toole pannud!

                          Kommentaar


                            #28
                            Ei ole mina, aga ma tean kes see on. Peaks tegema SoccerLeaks teema ja hakkama seal varikaid avaldama?

                            Kommentaar


                              #29
                              SoccernetLeaks...et siis me saame teada, et kas Cannu on Counti varikas voi vastupidi?! Ja kas Mehhanisaator (mitte segamini ajada Mehhakaga) ikka peksab pedesid voi on see lihtsalt kate, et poiss on ise kapihomo? Ja kas Jurvi on Teireisiase vend voi Tofoa ode?

                              Kusimusi tuli nuud kull nagu Vandrast saelaudu aga ehk kunagi ujub tode peavavalgele!!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X