320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Viljandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Viljandi

    uus nimi ,sama meeskond.
    pohlaku uus mõttevälgatus või mõtestatud käik Flora tütarklubidest vabastamisel ?

    #2
    Eesti väiksemates linnades meistriliiga võistkondade säilimine sõltub eelkõige mängijatest endist. Kas mängija , kelle treeningud lapsepõlves olid kodulinnas viitsib ja tahab Tallinna õppima minnes esindada väikese kodulinna meeskonda amatöörina või paelub teda pealinna klubi pakutud väike raha. Kas mängijad ise tahavad peale õpinguid pealinnas leida omale kohta (elamiseks, töötamiseks) kodulinnas (kodumaakonnas) ja arendada , juhtida kodukandi klubi? Mida arvate?

    Kommentaar


      #3
      minu teada on igasugused nimevahetused ja meeskondade vangerdused seni EJL poolt keelatud olnud.
      aga noh eks saab nüüd siis pretsedendi luua.
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #4
        minu teada on igasugused nimevahetused ja meeskondade vangerdused seni EJL poolt keelatud olnud.
        Nii hull vist asi ka pole olnud?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas jots Vaata postitust
          minu teada on igasugused nimevahetused ja meeskondade vangerdused seni EJL poolt keelatud olnud.
          aga noh eks saab nüüd siis pretsedendi luua.
          Tõesti? Ei usu sest näiteid on päris palju: Tartu Tammekast sai kunagi Maag Tammeka ja siis jälle Tammeka, Maardu Levadiast sai Tallinna Levadia, Paide FC Florast sai Paide linnameeskond, just nüüd esiliigas FC Atletikust sai FC Infonet. Kindlasti on näiteid veel aga ei mäleta kõike.
          http://ufa-gruztaxi.ru/16154

          Kommentaar


            #6
            mina pooldan varianti, et nimetada ümber Tallinna meeskonnaks ja lasta nüüd juba õigel Tulevikul endale ise õiget teed ja fänne leida. ei tule seda FC Viljandit keegi Viljandisse vaatama ...

            Kommentaar


              #7
              Viljandi Tuleviku fännid toetavad kindlasti Viljandi Tuleviku meeskonda(kes küll paraku nüüd teise nimega on)meistriliigas edasi.Samuti toetavad nad 2.liigas mängivat Viljandi Tuleviku meeskonda.Kuna ma hetkel rohkem infot ei oma, kui ajakirjanduses juttu on olnud,siis ei tahakski sel teemal veel midagi enamat öelda.FC Viljandi nimeline meeskond mängis ka 2000.aasta Eesti meistrivõistluste esiliigas.Tuntumatest olid sinna registreeritud näiteks Vessenberg,Meet,Vink,Post,Kalda,Sirel ja huvitava faktina ka Mutle ja Tölpus.
              Last edited by Art1; 19.01.11, 22:24. Põhjus: viga tekstis

              Kommentaar


                #8
                Kas teema algataja teab midagi järgmise kontrollmängu kohta?

                Kommentaar


                  #9
                  Sillamäe koduleht ütleb, et 5. veebruaril mängitakse Viljandiga Sportland Arenal. Kellaaega märgitud ei ole.

                  Kommentaar


                    #10
                    mis saab FC Viljandist? kõik muudkui täiendavad, aga Viljandi kohalt vaikus. kas taas oodatakse, kui Flora lõpuks komplekteeritud ja siis jäägid FC Viljandisse. masendav.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      mis saab FC Viljandist? kõik muudkui täiendavad, aga Viljandi kohalt vaikus. kas taas oodatakse, kui Flora lõpuks komplekteeritud ja siis jäägid FC Viljandisse. masendav.
                      mis seal masendavat. kusagil peavad ju flora omad ka praktikat saama kes kohe põhisatsi ei mahu.

                      Kommentaar


                        #12
                        minu mõte oli selles, et koos trenni teha ja kokkumängu aega jääb ju väheseks.

                        Kommentaar


                          #13
                          Suutis Lelov need viimasel hetkel liitujad meeskonnas mängima panna küll suudab Zaur ka. Pealegi ettevalmistuse saavad nad Floras kindlasti parema. Tingimused paremad, graafik tihedam...

                          Kommentaar


                            #14
                            hmm

                            Praegu ju teevad FC Viljandi poisid iga päev ilusti trenni ja kõik on korras .
                            Trennide ajad on ka fcflora.ee üleval, kui kedagi peaks huvitama.

                            Kommentaar


                              #15
                              te ei tea kas fc viljandile ka mingi oma logo tekitatakse

                              Kommentaar

                              Working...
                              X