320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Räige Kaklus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    1x asi veel, palju Narvalasi elasid kaasa Vene koondisele just sellepärast, et seal mängib oma Narva endine klemm sees. Ja tegelikult oli neil win-win olukord oma riigi koondis võitis ja oma klemmi meeskonda sai nähtud mängimas + veel natuke actionit!!
    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    Kommentaar


      #17
      Aga vene fännisektoris oli ka mingi kisma? Kellegi mytse loobiti sealt alla

      Kommentaar


        #18
        esimese kisma ajal jäid vahemalt üks ment ja turvas mütsist ilma
        eurotudeng

        Kommentaar


          #19
          venku

          Minu kõrval oli mängu ajal sellne vahva vene rahvusest tüüp (Levadia fänn vist), kes kisas "russkie sassii" ("venelased imege" , kui ma ei eksi)- väga pull oli.
          Go Gunners!!

          Kommentaar


            #20
            Ma kuulsin, et rongkäigu ajal olevat vist tagapool tyype pekstud, siis ette helistatud aga keegi appi ei läinud...oli midai taolist?

            Kommentaar


              #21
              eestlased

              Perse küll- ma vihkan eestlasi, et meile on juba sisse kodeeritud, et kui kusagil mingi jama on siis tõmmatexe saba jalge vahele ja kiiresti minema, olgu neid venelasi kasvõi 3x vähem. Alles hiljem hakatekse mõtlema, "et oot-oot, midagi on mäda, meid oli ju rohkem ja oleksime kindlalt neist jagu saand". Närvi ajab selline asi, et laseme kõigil endale pähe istuda.
              Go Gunners!!

              Kommentaar


                #22
                Trammis Balti jaama & Mere pst vahel läks koduvenelastel omavahel andmiseks, kui 2 olid Eesti & neist veidi vanem mees Vene poolt.
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by thierry

                  Perse küll- ma vihkan eestlasi, et meile on juba sisse kodeeritud, et kui kusagil mingi jama on siis tõmmatexe saba jalge vahele ja kiiresti minema, olgu neid venelasi kasvõi 3x vähem. Alles hiljem hakatekse mõtlema, "et oot-oot, midagi on mäda, meid oli ju rohkem ja oleksime kindlalt neist jagu saand". Närvi ajab selline asi, et laseme kõigil endale pähe istuda.

                  tähendab...oli ju korralikult ja korduvalt seletatud, et mingit kismat ei tule. seepärast on mul hea meel, et eestlased tagasi ei läinud. see kisma lagundas aga rongkäigu pikaks ja tükiliseks. kahju. krdi venkud! (neile on see peksmine vist sisse kodeeritud)

                  niisiis oleks oopis tagasi minemine olnud endale pähe istuda laskmine...eesmärk oli rahu säilitada, mitte üleolekut demonstreerida.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by m1ck

                    Orginally posted by thierry

                    Perse küll- ma vihkan eestlasi, et meile on juba sisse kodeeritud, et kui kusagil mingi jama on siis tõmmatexe saba jalge vahele ja kiiresti minema, olgu neid venelasi kasvõi 3x vähem. Alles hiljem hakatekse mõtlema, "et oot-oot, midagi on mäda, meid oli ju rohkem ja oleksime kindlalt neist jagu saand". Närvi ajab selline asi, et laseme kõigil endale pähe istuda.

                    tähendab...oli ju korralikult ja korduvalt seletatud, et mingit kismat ei tule. seepärast on mul hea meel, et eestlased tagasi ei läinud. see kisma lagundas aga rongkäigu pikaks ja tükiliseks. kahju. krdi venkud! (neile on see peksmine vist sisse kodeeritud)

                    niisiis oleks oopis tagasi minemine olnud endale pähe istuda laskmine...eesmärk oli rahu säilitada, mitte üleolekut demonstreerida.
                    Rahu säilitada?Ega keegi ometi selle pärast seal rongkäigu lõpus, kes abi vajas peksa saanud?Või sai?

                    Kommentaar


                      #25
                      http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=1&id=120510
                      seal seletamist...

                      Kommentaar


                        #26
                        Vabaduse juures lööming- nagu venelased üle tee tulid, nii läks andmiseks. Nemad alustasid. Politseist nägin mina vaid 3-4 meest. Lipp kisti meite käest ära ja läks kaootiliseks lahmimiseks. Tiblad passisid just seda momenti, kus kolonn läks pikaks ja siis andsid sabale löögi. Et eespoololijad ei teadnud taga toimuvast midagi, siis tuligi vahe sisse. Oleks nad teadnud, oleks suuremaks löömaks läinud. Tegemist oli kohalike venelastega- paar miutit peale kätsi algust tõmbasid nad juba mäest üles kik en di köki poole plagama. Enne kui "sõbrad " politseidt kohale jõudsid.
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #27
                          ka tartus saab tiblade käest peksa!

                          nujaa... nii yldharival eesmärgil mainiks ära selle, et ka tartus pidasid 3 jalkahaigla tegelast (anz, riq, raud) ja 2 mittehaigla tegelast lahingut tibladega, tiblasid oli nii 3 korda rohkem... yhes6naga pisut ebav6rdne seis eestlaste jaoks v6i nii... tulemiks oli see, et katki läksid yks estlane, yks tibla ja yks trumm, millest kogu asi alguse sai... etendus toimus raekoja platsil kella 4 paiku hommikul ning l6ppes napilt enne kurba l6ppu tänu eesti politsei tublile tegutsemisele... soovime riqle ja anzule (reaali kevadturniir kaputt) kiiret paranemist!

                          pRmt!

                          aiFo.
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #28
                            Boss, George, Roxeg

                            Noh, kui soovite, siiv vaatake:
                            http://www.hot.ee/roxegphotos/17/gr.jpg
                            http://www.hot.ee/roxegphotos/17/sector.jpg

                            Seal on George, Roxeg, Boss

                            Kommentaar

                            Working...
                            X