320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Riigikogu valimised 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    mina näiteks valin halastusest Evelyn Sepa

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      ja kusagilt kivi alt on järsku hunnik sotsiolooge välja roninud kes avaldavad kõige kohta arvamust. Ronigu tagasi sinna.
      Aitäh 45 postitusega 2 kuud foorumi liige olnud postitaja "zelee," et sa meile ütled, mida me oma foorumis tegema peaksime.

      Kommentaar


        #93
        Jürvi, tunned sa ennast sotsioloogina?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #94
          Jüri Liim kandideerib?
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            #95
            Jürvi, ma ei mõelnud üldse antud foorumi kasutajaskonda. Oleksin pidanud ennast täpsustama. Selle all mõtlesin ajakirjanduses sõna võtvaid sotsiolooge.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Jürvi, ma ei mõelnud üldse antud foorumi kasutajaskonda. Oleksin pidanud ennast täpsustama. Selle all mõtlesin ajakirjanduses sõna võtvaid sotsiolooge.
              Ja jah, arvamust võiks avaldada ikkagi vaid tõekomisjon. Või see, kes ikka teab. Igasugu isehakanutele kivi peale.
              Ja siia see arooniakobara pilt ka, igaks juhuks.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Jürvi, tunned sa ennast sotsioloogina?
                Ma olen sotsioloog. Kuula seda: see on täiesti loogiline, et valimiste ajal räägivad rohkem inimesi sellest. Vohh! Sotsioloogia!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Jürvi, ma ei mõelnud üldse antud foorumi kasutajaskonda. Oleksin pidanud ennast täpsustama. Selle all mõtlesin ajakirjanduses sõna võtvaid sotsiolooge.
                  Arusaamata jah, sotsioloogid tohivad rääkida vaid sotside kohta, kust nad ka pärit on. Nimigi näitab seda ju. Käed eelmale parempoolsetest ja rahvuslastest. jee

                  Kommentaar


                    #99
                    asukoht ja idee kopeerimine on isegi naljakas, photoshopping aga üsna kehv...

                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                      sotsioloogid tohivad rääkida vaid sotside kohta, kust nad ka pärit on. Nimigi näitab seda ju. Käed eelmale parempoolsetest ja rahvuslastest.
                      algselt postitas
                      hr Maurus:

                      “Härra Mauruse majas on kõik keelatud, mida härra Maurus pole lubanud. Sellest pole ühti, et Venemaal lubatud. Venemaal võib näpuga nina nuusata, sest Vene riik on nii suur ja temas elab nii palju inemisi, et kui tahaks kõigile taskurätikud anda, siis tuleks riidest puudu. Seda teab keisri majesteet. Aga kas härra Mauruse riik on ka nii suur, et siin riidest puudus tuleb, kui tema oma poistele taskurätikud tahab anda? Ei, siin ei tule riidest puudus. Sellepärast on näpuga ninanuuskamine Venemaal lubatud, aga härra Mauruse majas keelatud. Mõistate? Aga miks on härra Mauruse majas keelatud sotsioloogiat lugeda? Sellepärast, et härra Mauruse majas ei tea keegi õieti, kus lõpeb sotsioloogia ja kus algab sotsialismus.

                      Sest mõelge ise: üks on sotsia-, teine sotsio-, muud vahet ei ole. Ühel a, teisel o, see on kõik. Der Unterschied ist ganz unbestimmt. Ainult lõpud lähevad lahku -ismus ja -loogia. Sellepärast siis, kui keegi hakkab sotsioloogiat lugema, satub ta väga kergesti sotsialismusesse ning sealt kuuekümnekraadilisse külma – Siberi. Mõistate?”
                      (Tõde ja õigus II, Tallinn 1965, lk 340–341)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                        asukoht ja idee kopeerimine on isegi naljakas, photoshopping aga üsna kehv...

                        http://www.keskerakond.ee/edgarikohvik/?m=2&d=2
                        tra see nii vara peab olema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ja jah, arvamust võiks avaldada ikkagi vaid tõekomisjon. Või see, kes ikka teab. Igasugu isehakanutele kivi peale.
                          Ja siia see arooniakobara pilt ka, igaks juhuks.
                          Ega nende sotsioloogide loba kohati "tõekomisjoni" omast targem ei olegi. Peale valimisi või mingite uuringute avaldamist on nad küll väga targad ja suudavad kõike põhjendada nii, et lust kuulata. Ainuke asi, et tagantjärgi oskan ka mina sama tarka juttu ajada. Tegelikult nende jutud on samasugune kõhutundest tulenevad arvamusavaldused nagu iga teisegi puhul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Mul on kohati tunne, et härrad Nutt, Hansen ja Soidro pooleldi elavad Tommi Grillis.
                            Soidro kindlasti. Teisi härrasid kohtab harvem. Soidro seal vist suht oma mees. Sebis vahepeal isegi oma raamatu sinna ja müüki ning raamatuesitlus Tommi Grillis peaks juba olema lege

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Soidro kindlasti. Teisi härrasid kohtab harvem. Soidro seal vist suht oma mees. Sebis vahepeal isegi oma raamatu sinna ja müüki ning raamatuesitlus Tommi Grillis peaks juba olema lege
                              Jah, ma käin seal Lõunakeskuses enam-vähem iga jumala päev ja detsembris oli nii, et igal õhtul mööda minnes oli eranditult sama seltskond kohal. Samas toredad mehed, eriti Soidro, olen isegi nendega Tommis koos tina sattunud panema. Aga Sind ei ole näinud ,heh

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                asukoht ja idee kopeerimine on isegi naljakas, photoshopping aga üsna kehv...

                                http://www.keskerakond.ee/edgarikohvik/?m=2&d=2
                                Flöödil Rauno Pehka :-o

                                Kommentaar

                                Working...
                                X