320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Riigikogu valimised 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas ek Vaata postitust
    Kuule, see on ju umbes sama, et lähed peole, aga veel tea kas vaatad mehi või naisi.
    a mis siis saab, kui kruvid mõlemaid?

    Kommentaar


      #62
      IRL on niisama ka trossikari, aga need monopoliohjamised ja emapension, no kämoon.
      Mis neis halba on? Lihtsalt huvi pärast?

      Kommentaar


        #63
        Ma usun, et Dannaril oleks targem oma valimissedelile lihtsalt kusta ja see kasti panna, kui et mingeid suvatöllakaid valida.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Mis neis halba on? Lihtsalt huvi pärast?
          Ei tea küll, kes Eestit igat võimalikku moodi selle lühikese iseseisvusaja jooksul maha müüs ning põllumajanduse totaalselt perse keeras???

          Mina ei kavatse anda oma häält "Kartelliparteidele" kes aastast aastasse ülbelt oma valijaid (loe. lambaid) lollitavad ning me riigi totaalselt perse on keeranud.
          Kesk, sotsid, irl, reform... Vahet tegelikult pole, kes neist reeturitest pukis on ning kui palju nad lammaste jaoks näiliselt üksteisest erineda proovivad. Populistliku kardina taga on nad nagunii kõik suured sõbrad ning teenivad ühte "rahajumalat".
          Rohelised ja rahvaliit on vaimusurmas kartelliparteide nukud, kes ei pruugi valimiskünnistki ületada.

          Eesti Iseseisvuspartei... Neid boikoteeritakse totaalselt meedia poolt ning neil pole endal piisavalt finantse, et oma seisukohti laiemalt reklaamida. Võibolla tunduvad nad paljudele liiga radikaalsed, kuid ka nende programmis on piisavalt palju häid ideid ning vähemalt on nad läbi ajaloo oma seisukohtadele kindlaks jäänud.
          See partei pole seni veel riigikokku kohti saanud, seega pole nende kapis luukeresid ning minu hääl läheb neile!

          Majandusprogramm:
          EESTI ISESEISVUSPARTEI VALIMISPROGRAMM

          I MAJANDUS

          1. Lõpetame uusliberalistliku majanduspoliitika, läheme üle rahvusriiklikule protektsionismile, rahvusliku majanduse kesksusele.

          2. Ehitame välja klassikalise pangandussüsteemi, milles on riiklik pangandus, eesti kohalikul kapitalil pangandus ja väliskapitalil pangandus.

          3. Välisinvesteeringud võtame kontrolli alla, tõkestame siseturgu ja ressurssi ülesostvad välisinvesteeringud.

          4. Infrastruktuur: raudteed, energeetikaettevõtted, suuremad sadamad jne, peavad kuuluma riigile. Keelustame maa müügi väliskodanikele.

          5. Viime seadusaandluse rahvusliku majanduse prioriteetseks. FIEde kohta käiva seadusandluse lihtsustame nii, et iga põhikooli lõpetanud isik võib raskusteta ja lühikese ajaga toime tulla nii asutamise kui aruandlusega.

          6. Üldist maksukoormust alandame praeguselt 49,6 protsendilt 39%-ni.

          7. Üksikisiku tulumaksu teeme kaheastmeliseks. Järsult vähendame palkade erinevust, tuludetsiilide jagatise viime EL keskmisele tasemele.

          8. Tõstame tulumaksuvaba miinimumi 144 EUR/kuus miinimumpalgani 278 EUR.

          9. Riigist väljaviidava kasumi maksustame rahvusvaheliselt keskmisele tasemele.

          10. Tööpuuduse vähendamine ja elatustaseme tõstmine on võimalik vaid rahvusliku majanduse kordategemise kaudu ja seda me teemegi.


          Üksikkandidaatide seas on väga haritud ning asjalikke inimesi, kes peaksid siiski kuskil nimekirjas olema, sest nende valituks osutumine tundub väga ebatõenäoline. Helmed jne kandideerivad pigem selleks, et väikeparteidelt hääli varastada.

          Vene partei, njah
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            #65
            Eesti koomikumaastik pole teps mitte tühi. Selle üle on mul ainult hea meel.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #66
              Jah teeme Eestist Põhja-Korea. Langetame seda ja toda ja teeme nii ja naa ja keelustame ja värki, ja kuskohast see raha peaks nagu juurde tulema, et korvata väljaminekuid? Korraldame Zimbabwet ja kutsume Mugabe rahandusministriks ja ühendame tegelt sinna alla veel ka majandus-transpordi ministeeriumi.
              Oih, teda ei saa tuua, ta on ju välismaalt ja pealegi neeger. Ah pohui, võtame laenu, küll EL pärast aitab, a tegelt on ju EL ka sionistide väljamõeldud maailmakontrolli allharu, nii et see oleks ka nagu enese mahamüümine.
              Ja need rahvuslased müüvad ka ennast maha pärast seda kui on pumba juurde saanud.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Pealik on rääkinud. Aamen.

                Edit: sinu arvates peaksid siis inimestel meeldima valikud mis sarnanevad võimalikult palju teineteisega?
                minu arust inimesed on värdjad
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  ja üldse, käed püsti need, kes enne valmisi loevad erakondade platvorme ja neid võrdlevad!
                  Teen aastatöö sellest.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #69
                    Mina üritan ka ikka endale selgeks teha vähemalt nende erakondade platvormid, mis võiksid mulle sobida.
                    Ehki tuleb pattu tunnistada, et eelmistel KOV valimistel valisin lihtsalt tuttava kes on tark inimene.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vaatasin siis ka, et kes mu ringkonnas kandideerivad.Iseseisvuspartei hurraa.

                      Kommentaar


                        #71
                        Tegelikult ma vist tegin Iseseisvuspartei liiga kiiresti maha, ei vaadanud ju nimekirja. Kui sellised staarid (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=411561) seal on (ringkond 8 - Järva, Viljandi), siis oleks minu valik selge, sest ta teab ju kõike ette ehk eksida see partei ei saa. Kahjuks ei ela selles piirkonnas.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #72
                          See nimi on ikka täitsa perses teema jah. Tundub, et tegemist on tahtliku asja naljaks pööramise katsega, teatud vaenuliku seltskonna suunitlusel.
                          Seal nimekirjas on veel paar nime, mis üldpildi kohati proovivad palaganiks keerata.
                          ÕNNEKS pole nad EIP liikmed, vaid maksid enda eest kautsjoni ning susserdasid viimasel hetkel kuidagi end nimekirja. Ma ei suuda mõista, miks nad EIP nimekirjas kandideerima lubati, kuid mis teha.
                          Küll vaimud tulevad appi
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            #73
                            818, ma hääletaks põhimõtte poolest hea meelega EIP poolt aga see partei on kahjuks suht persekäinud. Seal pole ju asjalikke tegijaid jäänud, Vanaküla veel niigi norm vana mõnega võrreldes (panin taga tina kunagi ja tundus igati OK vend). Leito ja Nõmmik on klounid, niipalju kui ise nendega kokku olen puutunud.

                            Kommentaar


                              #74
                              Höhöhöh, iseseisvuspartei. Mulle meeldis nende kandidaate kusagil KOV valimiste ajal vaadata. Et mingid vanamehed ja siis värvitud juustega gootipiffid, kelle ametiks oli õpilane tööstustehnikumis. Aga ei, võiks jah nende poolt hääletada, aga neil pole Jõgevamaa piirkonnas isegi ühtegi naljakandidaati

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tegelikult ma vist tegin Iseseisvuspartei liiga kiiresti maha, ei vaadanud ju nimekirja. Kui sellised staarid (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=411561) seal on (ringkond 8 - Järva, Viljandi), siis oleks minu valik selge, sest ta teab ju kõike ette ehk eksida see partei ei saa. Kahjuks ei ela selles piirkonnas.
                                Ma ka ei ela, aga sissekirjutus on antud piirkonnas. Hea, et sellise väärt kandidaadi mulle letti lõid. Peaks päris mõtlema temale hääle andmise üle.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X