320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Lepmets (FCI Levadia, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ... Pronksööst sai aegumatu kuulsuse ka üks kokk kes R-Kioskist hügieenisidemeid ja nätsu virutas...
    aga Lepmetsa karjääri kuulsusetu lõpp .. no vähemalt mulle mitte ei tule pisarad silma nurka!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Ma ei tea, mul on küll siiralt kahju, kui selline mees mängimise lõpetab. Valiks igal juhul koondisesse enne Lepmetsa kui Kotenko.

      Kommentaar


        Kotenko vs Lepmets teine raund võib alata. Läks!
        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

        Kommentaar


          Kõik see paistab endiselt nagu üks varajane aprillinali. Pilt Rumeeniast lahkumisest mõjutab veel eriti ilmekalt.

          Kommentaar


            väga imelik tundub kogu see lugu. ei mina saa aru sellest mehest ega tema otsusest. lootsin temast tulevikus kandidaati koondise esiväravavahi kohale, sest väravavahi kohta oli ta alles oma karjääri varajases staadiumis. siin ennist kirjutati, et tal on varasemalt ka probleeme olnud. teab keegi midagi täpsemalt rääkida?

            Kommentaar


              Ah, saab kaineks ja siis hakkab jälle jalgpalli mängima.

              Kommentaar


                Lepmets on ikka paras jobu küll, kui ta tõesti nüüd kavatsebki elukutset vahetada ja jalgpalli pooleli jätta.


                See kaklus jms, okei oli mis oli, selliseid asju no tõesti .. võib juhtuda, aga mina ei saa aru mis seepärast nüüd karjääri peab lõpetama? Pärast joomist ja kaklust ei oska enam väravas seista või? Igatahes see väike pahandus mind sellejuures vähimatki ei kohuta, ennegi olnud selliseid vendi...No krt, ajal kui Lepmets oli nüüd oma karjääriredelil tegemas ütleks et eluhooaega (Rumeenia kõrgliiga keskmiku põhikiiper ja äsja saanud ka esimese kutse A-koondisse) sellise ebasportliku, kuid see eest unustatava vahejuhtumi pärast oma seni parimad aastad lihtsalt veega alla lasta ja profijalgpall hoobilt ära lõpetada. Äärmiselt kurvaks teeb selline leppimatus sportlase poolt eluga edasi minna (jalgpallis), probleemist üle olla ning teha asjast õpetlikud järeldused, kuna temas ainet jõuda vutis veel kaugemale on kindlasti küll..vaatame kasvõi passi. Kurb

                Siiski, ma loodan ja miskipärast ka tahaks veel uskuda, et küll ta oma hetkelisest meeltesegadustest peagi välja jõuab, mõistuse pähe võtab ja kui mitte kohe tagasi suurde jalgpalli, siis vähemalt Eesti tippsatsi naaseb kuigi see poleks ka päris see! Ikkagi teeb meele kurvaks, kui selliseid kaotsiläinud talente on meil Eesti erinevatest liigadest isegi kadumas lubamatult palju, ja et nüüd lubada välismaal väga hästi hakkama saaval mängijal kahetsusväärse juhtumi pärast joon alla tõmmata. No ei!

                Või kuidas ise kommenteerid, kiper?

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Chianja Concordia kodulehel ilutseb veel Lepmetsa nimi nimekirjas.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                    Lepmets on ikka paras jobu küll, kui ta tõesti nüüd kavatsebki elukutset vahetada ja jalgpalli pooleli jätta.
                    Ilmselgelt otsitud vabandus, ehk oli jalgpalli juures veel harjumusest? Muidu tundub otsus tõesti arusaamatu.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Tartus on head kokad väga oodatud ja otsitud, kõrvalt võib liigutamise mõttes Tammeka puuris seista.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ja Tartus saab kakelda ka.
                        Kas ikka saab?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui kõik mängijad oleks sellised pussyd siis maailm ei tunneks Joey Bartonit, Roy Keane, Eric Cantonat, Gennaro Gattusot ja teisi.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Lepmets, õpi: http://www.liveleak.com/view?i=990_1349704621

                            Kommentaar


                              Nagu eeldada võis, siis Lepmetsa otsus oli emotsiooni pealt tehtud. Levadia fännifoorumist:

                              Серёга хотел вернуться в Левадия на один сезон, поиграть у нас, но Хохлов ему отказал...
                              если он не найдёт за рубежом команды, то пол сезона будет в Инфонете играть

                              Kommentaar


                                Sain ma google translate abil õigesti aru, et Lepmets võib Infonetis mängida järgmine hooaeg?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X