320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Lepmets (FCI Levadia, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    postimehes uudis et mees lõpetab koguni ise karjääri.... nojah.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      postimehes uudis et mees lõpetab koguni ise karjääri.... nojah.
      Loodame,et see asi nii ikka ei lähe! Eestis on iga tasemel jalgpallur arvel
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        ma nagu loodaks ka, et väike kähmlus ei tee nüüd spordikarjäärile lõppu. ikka juhtub, ei hullu tegelikult, kui just päris nykänen pole.

        Kommentaar


          Oleme inimesele raskel hetkel toeks ja avaldame talle toetust!

          Kommentaar


            Selline Facebookis halamine ja nutmine on suhteliselt naljakas. So what, käis ja kakles, sai vigastada, lastakse lahti? Mina talle küll kaasa ei tunne. Võtku kokku ennast ja olgu vähegi mees. Nüüd nutab siin Facebookis ja kõik peavad toetust avaldama. Noor mees, terve karjäär veel ees.

            Teades Lepmetsa isiklikult varajasest noorusest, siis sellised trikid on temale omased. Nüüd järsku on märter ja kõik peavad kummardama ning kaasa tundma. Sittagi ta kahetseb - see ei ole esimene kord. Samast ooperist nagu Härra Lutsu vabandus keskmise sõrme näitamise eest. Seda vabandust lihtsalt ei ole võimalik tõsiselt võtta.

            Tänapäeva ühiskonnas on 100x raskemate probleemidega inimesi, keda toetada ning kellele kaasa tunda. See, et üks profijalgpallur natukene tipsutas, peksa sai ja luu murdis ei ole veel maailmalõpp. Ülehomme ei mäleta seda enam keegi.

            Kommentaar


              Nii suure kella külge ei ole seda tõesti mõtet panna. Mis jutud karjääri lõpetamisest siin käivad? Ilmselge üledramatiseerimine. Ok, tüüp kakles, saab oma trahvi kätte ja elu läheb edasi. Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Lepmets peaks nüüd sellepärast jalgpalliga lõpparve tegema või koondise vaateväljast kaduma.

              Kommentaar


                Klubist kinga võib vabalt saada. Luu ju katki ka kasu tast pole, nahhui siuksele palka maksta.

                Kommentaar


                  Mul üks tuttav ütles ka seda uudist kuuldes, et "teda varasemast teades ei imesta".

                  Mina teda ei tea ja tema varasemate "kangelastegudega" kursis pole, aga ses mõttes ometigi annan au, et vähemalt ei hakanud mingeid haledaid vabandusi otsima, vaid julges tunnistada, et jah, jõin end täis ja norisin tüli.

                  Aga see jutt meenutab juba rohkem väikse lapse solvumist, et vot nüüd kui mu vallandate, siis mina enam ei mängi. Väravavahi kohta väga noor mängija alles ja kogu karjäär sisuliselt ees. Pole see Rumeenia ka mingi Eldorado, et kui seal enam mängida ei õnnestu, siis pole enam kuskil mängida ka mõtet.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Artur Vaata postitust
                    Nii suure kella külge ei ole seda tõesti mõtet panna. Mis jutud karjääri lõpetamisest siin käivad? Ilmselge üledramatiseerimine. Ok, tüüp kakles, saab oma trahvi kätte ja elu läheb edasi. Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Lepmets peaks nüüd sellepärast klubist kinga saama või koondise vaateväljast kaduma.
                    Eks võib-olla paarinädalase pausi teeb ja siis tõdeb ka nagu Kristo Saage omal ajal, et ega selle töötamise eest taheta ka kusagil maksta eriti, patsutan pigem palli mõistliku raha eest edasi !

                    Kommentaar


                      No see postitus karjääri lõpetamise kohta ja kõikide tänamine oli ilmselgelt sinna purjuspäi tehtud. Ikka juhtub ja ikka kustutatakse.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Sellised plaanid siis: Sergei Lepmets kinnitas, et teeb tippjalgpalliga kindlasti lõpparve ning kavatseb tööd leida kokana Iirimaal või Eestis.

                        Kommentaar


                          Aprillinali? Imelik tüüp

                          Kommentaar


                            mida kuradit? põhikoosseisus rumeenia liigas, esimene koondisekutse ja siis järsku 25-aastaselt lõpparve teha. vägisi jääb mulje, et kakluse pärast iirimaale minek on lihtsalt ettekääne ja tegelikult on hoopis sügavamad põhjused. kui aga tõesti väike lööming viis mehe nii endast rivist välja, siis on kurb. hoopis stiilsem oleks veel tugevamana väljakule tagasi tulla, mitte jänes püksis kuhugi abitööliseks minna. väga pentsik olukord.

                            Kommentaar


                              Olen kuulnud, et ta pidi masenduses vaevlema, kuna abielu läks katki ja naine ei luba lastega kokku saada. Kuskilt ajakirjandusest lugesin seda.
                              Ennem kui mölisete ja teete ennatlikke järeldusi siis võiks mõelda, et asi polegi äkki nii mustvalge, vaid mehel on elus probleemid või midagi muud. Lampi nagu karjääri ei lõpeta sellisel tasemel ja vanuse juures.

                              Kommentaar


                                No ikkagi pigem tundub see praegu tähelepanuvajadusena kui mingi vajaduse keskkonnamuutuse järele. Tuleb praegu arvesse võtta seda, mis meediast läbi käinud, mees pillib ja halab mulle arusaamatul põhjusel. Ja kui ongi sügavamad pereprobleemid, siis tuleks ikkagi tegeleda sellega, mis meeldib kui talle aga meeldib kokkamine Iirimaal rohkem kui jalgpall, siis palju õnne talle. Just saying, et mees laseb kogu oma raske töö peldikupotist alla, kahju on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X