320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Puuma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    teisipäeval peaks ikka klubi kinni olema, mäng oli ju kolmapäeval. amigo ehk lahti, aga holl peaks kinni olema

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas jkj Vaata postitust
      teisipäeval peaks ikka klubi kinni olema, mäng oli ju kolmapäeval. amigo ehk lahti, aga holl peaks kinni olema
      Ilmselt spioon nägi pallurit laupäeval vastu pühapäeva klubis!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ELauter Vaata postitust
        Jalgpallur kes käib klubis ja ei joo raske juhtum!
        aga siiski mitte võimatu. seega, kui joomas ei näinud, siis ei saa ka joodikuks tembeldada. üldiselt jah, korralik/tõsiselt sportiv jalgpallur peaks õhtul puhkama, mitte öösel ringi hulkuma.

        Kommentaar


          #19
          Pühapäeval siis taaskord Tallinna Kalev - FC Puuma kõrgetasemeline mäng tulekul.

          Seekord kohtuvad meeskonnad Kalevi Keskstaadionil. Ootame suurt publikuhuvi ja loodame purustada Esiliiga hooaja suurima pealtvaatajate arvu.

          Selle juhtumisele saad ka sina kaasa aidata. Broneeri endale sooduspilet siit: JK Tallinna Kalev vs. FC Puuma @ Kalevi Keskstaadion ja kutsu ka enda sõbrad üritusele. Selleks on ürituse alamlehel lihtne õpetus.

          Kohtume Keskstaadionil!


          Eelmise nädala mängu tagasiside:

          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Käisin esimest korda see hooaeg esiliigat vaatamas ja mulje on ikka super. Mõlemad meeskonnad soovisid mängida jalgpalli, mitte nagu ML tagumine ots, et ainult võitluse peale. Oskusi oli täna väljakul rohkem, kui enamustes ML mängudes.

          Aga kindlasti pühapäeval kõik kordusmängu vaatama!

          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Hooaja esimese kaotus. Mäng oli tasemelt ML vääriline.
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kert Haavistu koondisse!
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            #20
            Shto za jarunda? Mida see tähendama pidi?

            Kommentaar


              #21
              Sai ka täna Puumat vaadatud. Maksimum teine liiga, käitumine neljas liigas.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                Sai ka täna Puumat vaadatud. Maksimum teine liiga, käitumine neljas liigas.
                Ära tule solvama!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  ok ok, IV liigas on 75% meeskondadest sümpaatsemad. Kohtunik on ka IV liigas taregm kui tänases esiliigas.

                  Kommentaar


                    #24
                    Mis erilist käitumist sa neilt ikka nõuad, vaata kes neil treener on
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #25
                      ok, aga vähemalt saavad mängida veidi paremal tasemel kui varem. seal ju paar poissi, keda koondisesse võiks kunagi loota (Kauber, Teino, Rump). samas on "tänu" madalamates liigades mängimisele koondise treenerite vaateväljast välja jäänud 1992.a poisid Heintare, Kotka. Väravavaht Suti oli ka kunagi koondises koos Meeritsaga ...

                      Kommentaar


                        #26
                        Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                        Väike meenutus, kunagised 92 põhitegijad Sutt, Heintare ja Remmelgas on koondisest nüüdseks nii kaugel, et ei arvata neid enam kandidaatide sekkagi.

                        Kommentaar


                          #27
                          "Holland oleks mulle just sobiv koht,” leidis suvel koos Heintarega Twentes katsetel käinud, kuid sealt eitava vastuse saanud Teino.
                          Karm reaalsus on aga, et mõlemad peavad Pae tänava kunstmuruväljakul oma aega oodates harjutama ...

                          Kommentaar


                            #28
                            no las harjutavad, nad veel noored, aga samas head, müttavad nats esiliigas või kuskile ML satsi laenule. Neist veel saab asja, kui nad ise ei loobu ja teevad tööd edasi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas jkj Vaata postitust
                              no las harjutavad, nad veel noored, aga samas head, müttavad nats esiliigas või kuskile ML satsi laenule. Neist veel saab asja, kui nad ise ei loobu ja teevad tööd edasi.
                              19 ja 20-aastased mängijad ei ole kohe kuidagi enam noored ja et kuskile jõuda, siis peaks vähemalt Meistriliigas olema super tegija, aga tegelikult selles vanuses tuleks juba välismaal tegusid teha. Kui ma omalajal noorteklassis Reali poiste vastu mängisin, siis olin küll kindel, et enamusi neist ootab ees suur tulevik. Ja selles headuses ma praegu kah pigem kahtleksin juba, 13 ja 14 aastastena nad olid väga head ja siis Tiidus oskas kuttidega tööd teha, aga praegu nad on täiesti tavalised jalgpallurid, kelle tase ongi esiliiga või meistriliiga tagumine ots.

                              Kommentaar


                                #30
                                Eesti jalgpalli suureks probleemiks ongi see, et kui sa oled 18 ja koondises veel pole, siis kantakse mees maha. Jalgpalli tase oleks ML-is kõrgem kui klubid suudaks kauem hoida kutte, et nad ei peaks jalkat töö vastu vahetama. Aga jah kui raha pole, siis jääbki see nii olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X