320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

    üldiselt võiksite uurida noortekoondiste nimekirjasid ... juba tükk aega pole enam nii, et koondisesse pääsuks pead flora süsteemi kuuluma.

    Võiks juba selle jutu ära lõpetada.
    Jalgpallihaigla Liige

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

      Ärgem unustagem fakti ,et Vene press ütles nii: Suure tõenäosusega sõlmitakse ... jne. See tähendab ,et veel pole midagi sõlmitud. Ei maksa hõista enne koitu.
      Mina ei usu enne ,kui asi on 101% kindel . Kui te mäletate ühte viimastest intervjuudest Tiidusega siis ta mainis ,et kosilasi on ka lääne poolt. Ja ,kui oleks valida siis kuhu peaks Tarmo minema?? Tean juba vastus... sõltub klubist . See ei pruugigi praegu nii väga oluline olla. Tähtis on ,et poiss saaks rahus trenni teha,areneda ,õppida ja meditsiinilst järelvalvet. Venemaal on jalgpall väga paljuski allilma kontrolli all, kahjuks. Ja on meil veel seda vaja ,kui miskit peaks juhtuma.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

        ja älkki yxkosilasi on ajax

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

          Originally posted by märt


          ja älkki yxkosilasi on ajax
          Miks ka mitte! Hetkel tugevam ,kui Spartak ,kohe kindlasti. Ootame .ootame ..... võibolla jääb veel selleks hooajaks Eestisse ja Florasse ,kes teab?
          FCF Forever

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

            nagu ma olen lugend pijpersi ja pohlaku avaldustest siis kinki nemad enam tagasi ei võta:P

            usun sed apohlakust kyll ja pijpersist.......

            ja loodan et koondise koha pealt(mõtlen A koondist) pijpers talle viha ei pea

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

              Originally posted by märt


              nagu ma olen lugend pijpersi ja pohlaku avaldustest siis kinki nemad enam tagasi ei võta:P

              usun sed apohlakust kyll ja pijpersist.......

              ja loodan et koondise koha pealt(mõtlen A koondist) pijpers talle viha ei pea
              Ma natuke täpsustaks . Florast öeldi ,et niipea uut võimalust ei pakuta. Mis tähendab ,et ilmselt sel hooajal nad uut pakkumist ei tee ,sest meeskond peab juba komplekteeritud olema . Sellist juttu ei olnud ,et üldse enam ei saa.
              Ja kui eilseid lehti lugesid siis on Pohlak väga positiivne Tarmo suhtes.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                tänases õhtulehes veel artikkel tarmost:

                http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135465
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                  märt .. kas sinu arvates tähendab see kui Kink spartakisse võetakse automaatset kohta A-koondises?

                  Ma arvan, et mitte ..

                  Olenemata klubist kuhu Kink saab, siis järgmine aasta ta alustab siiski U-21 eest.

                  Teine asi see, et Eestis leidub teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid. Lihtsalt tavaline foorumikasutaja, kes heal juhul käib suvel ilusa ilmaga ML mänge vaatamas ei tea neist midagi. Palju olid inimesed kuulnud ennem Transiga liitumist Tarmost?

                  Lihtsalt asjaolu, et poisil jätkus nahaalsust Florast mööda minna ja kohe välisklubide uksele koputada ei tähenda, et ta kõigist oma eesti eakaaslastest tohutult parem on ja kohta A koondises vääriks .. tegemist siiski veel noore poisiga.

                  Andkem aega .. iga asi omal ajal.
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                    Originally posted by jots


                    märt .. kas sinu arvates tähendab see kui Kink spartakisse võetakse automaatset kohta A-koondises?

                    Ma arvan, et mitte ..

                    Olenemata klubist kuhu Kink saab, siis järgmine aasta ta alustab siiski U-21 eest.

                    Teine asi see, et Eestis leidub teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid. Lihtsalt tavaline foorumikasutaja, kes heal juhul käib suvel ilusa ilmaga ML mänge vaatamas ei tea neist midagi. Palju olid inimesed kuulnud ennem Transiga liitumist Tarmost?

                    Lihtsalt asjaolu, et poisil jätkus nahaalsust Florast mööda minna ja kohe välisklubide uksele koputada ei tähenda, et ta kõigist oma eesti eakaaslastest tohutult parem on ja kohta A koondises vääriks .. tegemist siiski veel noore poisiga.

                    Andkem aega .. iga asi omal ajal.
                    Jätkus nahaalsust ,mees tegi õige valiku ,et läks suurde jalgpalli ilma Florata.

                    Edu ka teistele.

                    Ma tean mida räägin!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                      Originally posted by priity


                      Originally posted by zuma17
                      kahtlen sygavalt, et ta nyyd kohe yhe suur hurraga koondisesse võetaxe...
                      tuletaks meelde, et kink on koondises, noorte omas nimelt. kusjuures ka mitu mängu nende ridades peetud.



                      ma mõtlesin A koondist tha.....
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                        Originally posted by jots

                        Olenemata klubist kuhu Kink saab, siis järgmine aasta ta alustab siiski U-21 eest.

                        Teine asi see, et Eestis leidub teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid. Lihtsalt tavaline foorumikasutaja, kes heal juhul käib suvel ilusa ilmaga ML mänge vaatamas ei tea neist midagi. Palju olid inimesed kuulnud ennem Transiga liitumist Tarmost?

                        Lihtsalt asjaolu, et poisil jätkus nahaalsust Florast mööda minna ja kohe välisklubide uksele koputada ei tähenda, et ta kõigist oma eesti eakaaslastest tohutult parem on ja kohta A koondises vääriks .. tegemist siiski veel noore poisiga.

                        Andkem aega .. iga asi omal ajal.
                        Esiteks - kui ta säärases klubis pidevat mänguaega saaks - oleks koondiskoht loogiline

                        Teiseks - On Eestis veel palju \"teisigi sama noori ja sama andekaid mängijaid\"

                        Kolmandaks - Ta on juba nii 2-3 aastat olnud väga silmapaistev. Ta lõi kahe klubi eest (vist III ja IV liiga) umbes 20 mängus 2 aastat tagasi, 15lt, umbes 50-60 väravat. Transis oli viga vast see, et mängiti enam Gruznovile kui talle.

                        Aga ses suhtes küll, et arenemisruumi on tal jah veel küllaga

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                          Olen Stennuriga täiesti nõus, tahaks teada kes siis on veel sama HEA kui Tarmo (samas vanuses u.). See pole aga teiste süü, et nad polnud Tarmost ennem midagi kuulnud, mis teha kui sa pole Flora süsteemis aga oled hea.
                          Tarmol on erinevalt teistest näidata ette juba ammusest ajast VÄGA häid tulemusi ning ma arvan, et ei ole siin midagi lõõpida, et selliseid mängijaid on Eestis jalaga segada. Viimane mäng Tarmol siin oli Maarduga Kuressaare vastu, mis võideti 7:2. Meistriliiga klubi! Mitte, et ma Kuressaaret maha teen, mäng oleks olnud ilma Tarmota täiesti võrdne, aga see kui palju kiirem Tarmo teistest oli, tehnilisem ja et talle polnud probleem nendele 6 palli lüüa, peaks tõestama väga paljugi. Ainus asi millest mul väga kahju oli, et ta lõi käärid üle!
                          Ja olgu vaidlejatele kohe ära öeldud, et see oli üks väga paljudest Tarmo mängudest mida ma näinud olen.
                          Koondisest nii palju, et loomulikult peab ta ka Spartakis ennast tõestama, kuid usun, et sellega pole tal vähimatki probleemi ning samuti usun, et Pohlak ja Pijpers käituvad mõistlikult.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                            Ütleks niipalju, et konkreetselt Kingist rääkimata oleks mõtet 17-aastane mängija A-koondisesse võtta kui ta suudab end u-21 eest mängides tõestada. see et mõni välisklubi lepingut pakub ei peaks veel näitaja olnud.
                            konkreetselt kingist rääkides pole tema mänge u-21 eest näinud ja seetõttu kommenteerida ei oska. samas pole kusagilt lugenud, et kink oleks u-21-s mängides superesitusi teinud.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                              Ütleks niipalju, et konkreetselt Kingist rääkimata oleks mõtet 17-aastane mängija A-koondisesse võtta kui ta suudab end u-21 eest mängides tõestada. see et mõni välisklubi lepingut pakub ei peaks veel näitaja olnema.
                              konkreetselt kingist rääkides pole tema mänge u-21 eest näinud ja seetõttu kommenteerida ei oska. samas pole kusagilt lugenud, et kink oleks u-21-s mängides superesitusi teinud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                                No kurat selgeltnägia ma küll ei ole aga mingi sisetunne ütles ,et Tarmol on veel üks trump tagataskus. Ja oligi. AALBORG ja mulle meeldib see variant rohkrm ,kui Moskva maffiapesa. Jah, tasemelt on Moskva kahtlemata tugevam klubi ,kuid Taanist on kindlasti rahulikum läände edasi minna. Venemaal on jalgpallis suured rahad ,harjutada saab hästi ,kuid jällegi nenede liiga kuidagi liiga metsik Aga noh eks
                                Tiidus ja Tarmo peavad ise otsustama.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X