320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lelle 3:2 Taebla

    Lelle domineeris mänguliselt esimest poolaega, luues mitmeid poolikuid momente. Tsenderdati pall kasti kus Taebla mängija üritas õlaga palli survata ning kohtunik nägi selles olukorras kätt ja määras penalti. Sooritas ja väga edukalt selle Lelle väravavaht, kes oli üldse MOTM. Suutsime siiski varsti viigistada, kui äärelt murdis mängija sisse, sooritas löögi mille väravavaht pisut ebakindlalt tõrjus ning pall langes meie mängijale kes karistas ära. Ehk 5 minutit hiljem asus Lelle juba juhtima kui me ei suutnud palli karistusalast ära puhastada. Varsti saabus ka Lelle kolmas värav, mis tundus kontra moodi olevat ja kuigi väravavaht sai näpud vahele, polnud see piisav.
    2. poolaeg
    alustasime kena survega ning suutsime luua olukordi. Muidugi kaua aega sellise ilmaga suruda on raske ning Lelle oli mängus tagasi ning tekitas samuti mõningaid ärevaid momente. Taebla sai korraliku rünnaku üles ning meie mängijal oli suurepärane võimalus vahet vähendada, kuid ette jäi vastase käsi, millest pall posti ning sealt omakorda auti põrkas.. Mõni hetk hiljem, tabas juba pall uuesti sama mängija (?) kätt ning nüüd määras kohtunik penalti ära, mille realiseerisime. Surusime lõpus kõvasti, kuid Lelle ei murdunud.
    Võib kindlakäeliselt öelda, et teenitud võit.

    Kommentaar


      Algselt postitas PingiSoojendaja Vaata postitust
      Vabanda kuningas. Teine ründaja lihtsalt peab taga postis olema, ta jäi natuke hiljaks sinna, 2-3 m vast. Aga jah, ma mängin jalgpalli esimest aastat, üritan oma sõnu valida, et sulle lugemine natukenegi meeldivam oleks. Jaksu sulle mu ebatäpsete jalgpalliteadmiste põhjal kirjutatud kommeteeride lugemisel.
      Pole hullu, kirjuta kirjuta, las ma norin natuke Aga kui esimest aastat mängid ja arvestades, kui palju teil norm mängijaid on siis nimevahetuse pärast sa muret veel niipea tundma ei pea

      Kommentaar


        Tõesti on selliste ilmadega raske mängida , aga pall tabas teise mängja kätt. Äitähh võitlusliku mängu eest

        Kommentaar


          Kärdla ja Haiba mängust siis nii palju, et ka Kärdlal oli mitmeid puudujaid, kuid tänu sellele saidki nooremad kutid võimaluse ning näitasid, et tasub neid teinegi kord usaldada. Väravad lõidki kõik 94. aastal sündinud noormehed.

          Väravatest võib nii palju rääkida, et Kärdla asus kohe esimestel minutitel juhtima, kui Haiba keskkaitsjad konkreetselt meie ründaja maha magasid ning viimasel ei tekkinud probleeme palli posti kõrvalt raamide vahele saatmisega. Avapoolaja keskel mängis paremäär Haiba kaitsja kiiruse ja osavusega üle ja lajatas mänguvahendi mõne meetri pealt väravasse.

          Haiba esimene värav praegu ei meenu, aga Kärdla kolmas sündis nii, et debüteerinud vasakäär pääses läbi, söötis palli värava ette ja sealt oli vaja ründajal vaid jalg vahele panna. Haiba teine värav oli kaunis - otse karistuslöögist umbes 40 meetri pealt kõrge kaarega lati alla. Aga jah, külalised võitlesid lõpus isuga ja korra sahises ka latt, ent võit jäi koju. Minu arust raskelt tulnud õiglane tulemus, sest ka kodumeeskond raiskas mõnuga mitu päris head olukorda.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Okei, Haiba esimene värav tuli nii, et meie vasakäär purjetas seinasöödu abil kõikidest läbi ja lõi posti ja teine ründaja oli õiges kohas ja lõi sisse. Karistuslöögi autor olen mina ja ma selgitaks ka oma nägemuse sellest - see ei olnud eriti kõrge kaarega vaid selline sissekeriv pommvint (sibulavint) ja 40 pealt juba päris otse ei saagi lüüa ju, ikka kaarega. PS. kasutasin ka päikest ja tuult ära. Kõik tuli välja, ehk lihtkeeli joppas. Tagapostis olev mängija ütles pärast, et pall tuli ikka julma hooga ja vv polnd võimalustki. Kaif tunne oli küll, igapäev ei löö sellist Tahaks Kärdla väravavahi nägemust ka asjast, et miks ta ei ulatand vms, aega peaks ju olema liikuda, kui 40 pealt lüüakse.
            Kuid hea, et me omale 5 ei lasnud. Üks kaitse ei saanud ju joostagi ja palli lüüa ja äärekaitsel käis "pea ringi", sealt tuli ka 2 ja lombaka pealt 1 värav. 0 vahetust. Tugevam sats oleks meile ilmselt 10 löönd sellise koosseisu ja vigaste meestega Haibale!
            Tänud mängu eest, kohtume Kernus !!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Okei, Haiba esimene värav tuli nii, et meie vasakäär purjetas seinasöödu abil kõikidest läbi ja lõi posti ja teine ründaja oli õiges kohas ja lõi sisse. Karistuslöögi autor olen mina ja ma selgitaks ka oma nägemuse sellest - see ei olnud eriti kõrge kaarega vaid selline sissekeriv pommvint (sibulavint) ja 40 pealt juba päris otse ei saagi lüüa ju, ikka kaarega. PS. kasutasin ka päikest ja tuult ära. Kõik tuli välja, ehk lihtkeeli joppas. Tagapostis olev mängija ütles pärast, et pall tuli ikka julma hooga ja vv polnd võimalustki. Kaif tunne oli küll, igapäev ei löö sellist Tahaks Kärdla väravavahi nägemust ka asjast, et miks ta ei ulatand vms, aega peaks ju olema liikuda, kui 40 pealt lüüakse.
              Kuid hea, et me omale 5 ei lasnud. Üks kaitse ei saanud ju joostagi ja palli lüüa ja äärekaitsel käis "pea ringi", sealt tuli ka 2 ja lombaka pealt 1 värav. 0 vahetust. Tugevam sats oleks meile ilmselt 10 löönd sellise koosseisu ja vigaste meestega Haibale!
              Tänud mängu eest, kohtume Kernus !!!
              Tuletasid esimese värava meelde! Nii oli. Ja teise puhul oskasid ka autorina paremini selgitada.

              Ja selle kümne jutuga meenus ühe teie mängija sõnavõtt pärast meie esimest: "Poisid, kui me nii jätkame saame 10:0." Tänud teilegi!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Fotosüüdistus ka, keskjoon suht lähedal, 40 pealt kindlasti, kuna nurga alt ka veel

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Fotosüüdistus ka, keskjoon suht lähedal, 40 pealt kindlasti, kuna nurga alt ka veel

                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5778743_n.jpg
                  Selline väljak?! Kas on pilt petliku nurga alt või ongi sile muruvaip?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RS21 Vaata postitust
                    Selline väljak?! Kas on pilt petliku nurga alt või ongi sile muruvaip?
                    Ma ise ka vaatan ja ei usu oma silmi, kui petlik- VÄGA petlik Kuna pildistas hästi madalalt jäid kõrgemad kohad näha. Kõva, kuiv ja künkaline oli. Kukkusin ja põlv lõhki täitsa. Aga mängida saab. Kindlasti eelistan seda kustmurule

                    Kommentaar


                      Läänemaa Jalgpalliklubi 0 - 10 Tabasalu JK II

                      Läänemaa langus on jõudnud vist kõige madalamale üldse, tipuründajad keskkaitses, kaks "põhiväravavahti" ära kusagil, siis mõnele tuleb hommikul helistada ja küsida, et miks too staadionil ei ole ning siis tuleb vastuseks, et tal selg valutab. Ning nii palju kui meid oli, tegelt täpselt 11, mängisime me ikka väga sitalt, aga samas tuleb au anda Tabasalule, kellel tegelt sööt jokkas üsna sujuvalt, kuigi neile andsime ka palju ruumi. Enamus Tabasalu lööke, mis raami lendasid, olid ka väravad, äkki 2-3 lööki tõrjuti isegi. Kohtunikutöö oli ka pisut humoorikas. Meelde jäi kõige paremini olukord, kus meie ründajast keskkaitse triblas palliga nõnda, et tal teine mängupall oli samal ajal käes. Kohtunik oli kõrval ning lausus, et mängime edasi. Klassika. Anyway, suur tänu, et Tabasalu viitsis kohale end ajada.

                      Kommentaar


                        Taebla JK 0:1 Kärdla LM II

                        ma ei viitsi midagi selle kohta kirjutada, jätan Kasperi hooleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                          Taebla JK 0:1 Kärdla LM II

                          ma ei viitsi midagi selle kohta kirjutada, jätan Kasperi hooleks.
                          Kärdla lõi alguses penaltist ära ja nii ta läks... Soe, kohati kahtlane vile (tegelt kui vilistas, vilistas õigesti, aga jättis ka vilistamata, ent mis sa teed, kui üksi platsil oled, ei näe alati), palju praaki. Külalised võivad õnnelikud olla (ja ongi), et kolm võidupunkti saarele rändasid. Väravavahtidel oli suhteliselt lihtne tööpäev, sest enamus löögid olid ebatäpsed. Taebla ilmselt oleks oodanud, et enamus mängust oleks saadud ülekaalus mängida, aga no mis sa teed, me kaitsja sai kollase ja ma ei nurise. Üldiselt tänusõnad põneva mängu eest ja edu teile edaspidiseks! Teil päris mitu asjalikku kutti!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            12.06.2011 16:00 FC Haiba JK Leisi 7 : 1* (6 - 0)

                            Ei viitsi väravaid lahti seletada, Leisi oli 12 meest kokku ajanud seekord aga Haibale oli see kerge trenni eest. 10 tk jäi löömata.
                            Tänud et ikka mehed kokku ajasid ja ei loobunud võitluseta, üritasid lõpuni.

                            Kommentaar


                              kohila - lelle 3-3 (1-1) mainin ära et lelle lõi 90 min ja 90+2 min viigivärava.
                              Suhteliselt võrdne mäng , kohila ründas natuke rohkem. Võimalusi oli ka võrdselt.
                              Lelle mängis teise poolaga 10-kesi ja natuke ka esimest poolaega.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldib see trenni jutt , kuid siiski... Väravalöömise võimalusi oligi Teil niipalju, kui neid tuli. Mingitest võimalustest rääkides, siis jalgpallis on see suht subjektiivne - pelgalt palliga värava poole liikumine on kah võimalus. Eks suurem osa väravatest oli suht õnne maiguga. Võid vaielda, kuid paraku on see nii. Selge on see, et võitu olite väärt, aga selline üleolev "treeningujutt" unusta ära.
                                Samas võin öelda, et Leisil jäi 5 löömata ja ka meile oli see treeningmäng. Õiged mängud mängitakse Leisis .
                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                12.06.2011 16:00 FC Haiba JK Leisi 7 : 1* (6 - 0)

                                Ei viitsi väravaid lahti seletada, Leisi oli 12 meest kokku ajanud seekord aga Haibale oli see kerge trenni eest. 10 tk jäi löömata.
                                Tänud et ikka mehed kokku ajasid ja ei loobunud võitluseta, üritasid lõpuni.
                                Leisi JK
                                JK Saarepiiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X