320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RS21 Vaata postitust
    Väikene üllatus Hiiumaalt, Kärdla 3 - Haiba 2. Kas hiidlased said esimesest meeskonnast täiendust, Haiba ei saanud piisavalt mängijaid kokku või kodune eelis?
    Kas mängu ei näinud? Haibal 13 meest puudu, 0 vahetust ja keskkaitse sai vaevalt kõndida vigastuse pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Kas mängu ei näinud? Haibal 13 meest puudu, 0 vahetust ja keskkaitse sai vaevalt kõndida vigastuse pärast.
      Põhi kooseisu mehi sai ainult ühekäe näppudel üles lugeda

      Kommentaar


        Kohila JK Püsivus 4 - 2 Läänemaa Jalgpalliklubi

        Tulemuses midagi üllatuslikku pole, arvestades seda, et Läänemaal suur hunnik põhivendi audis, aga ei tea, äkki on Kohilal sama seis. Igatahes mäng algas Läänemaale suurepäraselt, kui juba esimestel minutitel viis Vladislav Šikirjavõi Kreidy Naudre söödust nad juhtima. Aga ei kulnud kaua enne kui Kohila viigistas. Keskväljalt tuldi üsna kergelt läbi ning löödi kuskilt 20-25 meetri pealt peale ning pall lendas väravasse. Varsti mindi juba juhtima, nurgalöögist pillas või puterdas kogemata meie väravavaht täpselt nende mängija pea peale ning pall maandus sealt edasi väravasse.

        Teisel poolajal üritas Läänemaa vahel pisut rünnata, kuid erilist edu see ei leidnud ning Kohila lükkas kenasti keskel söötu ning kontrade peal vahetati hästi ääri. Lõpuks löödi ka 3-1 ning 4-1. Kumbki neist väravatest oli ka ilus sooritus nende keskväljamehe poolt, kes üksi mängis mitu meest üle ning lõpuks sooritas kasti ääre pealt vasakuga löögi, mis värava nurka lendas. Läänemaa sai hiljem ühe värava tagasi, kui väravavaht eksis väljalöögil ning pall põrkas vastu kaitsjat ning sealt väravasse, väravavaht üritas isegi pallile järgi minna, kuid Läänemaa ründaja pisut aitas ka väravavahti kiirem kohale jõuda ning lükkas teda seljast ning pall lõpetas väravas. Kohtunik viga seal ei fikseerinud ning värav luges.

        Kommentaar


          Algselt postitas volodja Vaata postitust
          ilus lugu, Taebla poisid tundusidki rohkem luuleinimesed kui jalgpallurid, ma proovin ka
          Karmid sõnad Taebla kohta !

          Kommentaar


            Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
            Põhi kooseisu mehi sai ainult ühekäe näppudel üles lugeda
            Mis mõttes nagu, 13 meest puudu ? LOL , ma pole enne siin liigas ühtegi mansat näinud, kes käiks 24 matsiga mängul. Ning ei näe mõtet ka sellel, et Hiiumaale ronida sellise kambaga.. Aga eks ainult vabandused tulevad peale mängu, iga kord mängijad puudu no saame aru, ole kasulik ja kirjuta parem korralik kokkuvõte mängust, ikka juhtub.. A märjamaa lihula mängust nii palju, et ennustan lihulale 2 - 0 võitu. Edu

            Kommentaar


              Algselt postitas PingiSoojendaja Vaata postitust
              Mis mõttes nagu, 13 meest puudu ? LOL , ma pole enne siin liigas ühtegi mansat näinud, kes käiks 24 matsiga mängul. Ning ei näe mõtet ka sellel, et Hiiumaale ronida sellise kambaga.. Aga eks ainult vabandused tulevad peale mängu, iga kord mängijad puudu no saame aru, ole kasulik ja kirjuta parem korralik kokkuvõte mängust, ikka juhtub.. A märjamaa lihula mängust nii palju, et ennustan lihulale 2 - 0 võitu. Edu
              Selles mõttes et kui teie saite peksa meilt(Haibalt), siis meil oli hoopis teine koosseis- LOL. See ei olegi vabandus, see on reaalsus, et meil pooled mehed vigastatud ja hetkel 6 tk väismaal. Eile 0 vahetust ja keskkaitse sai kõndida vaevalt. Ime et meile 3 löödi ainult.
              Keegi pealtvaataja või keegi kirjutaks äkki mängust lähemalt? Väravatest näiteks

              Kommentaar


                aga sõbrad, kuidas Lelles staadion on?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                  aga sõbrad, kuidas Lelles staadion on?!
                  Noo mina võin öelda et lelle staadion on ka üks 4janda ja 3manda liiga parimaid

                  Kommentaar


                    Lihula JK-Märjamaa Kompanii 1:1 Kuuldu põhjal peab Märjamaa Selle viigiga väga rahule jääma!!!

                    Kommentaar


                      Lihula- Märjamaa mängu domineeris täielikult Lihula, Märjamaa peab tänama kohtunikku ja oma väravavahti, kes tõrjus 3 lööki järjest ja hoidis viigist kinni

                      Kommentaar


                        Tulemuste poolest peab nentima, et vägagi hea voor mitme üllatava tulemusega! Vähemalt Tabasalu jaoks. Lelle staadionit nüüd 4. ja 3. liigade parimaks päris nimetada ei saa, suhteliselt künklik ja kuiv plats.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                          Lihula- Märjamaa mängu domineeris täielikult Lihula, Märjamaa peab tänama kohtunikku ja oma väravavahti, kes tõrjus 3 lööki järjest ja hoidis viigist kinni
                          Huvitav kokkuvõte mängust.. Aga ma annan siis mängust kokkuvõtte, terve mängu kohta, mitte teise poolaja kohta..lol
                          Hakkavad samuti ilmnema esimesed raskused meeste kokkusaamisel, aga see selleks.
                          1. poolaega domineeris tegelikult Märjamaa ja vägagi korralikult, hoidsime pidevalt palli maas, üritasime ehitada, kuid sellest viimasest söödust jäi kogu aeg midagi puudu. Kuid lõpuks mõned konarlikud söödud ning ründajal jäi pall ainult väravavõrku lükata 0 - 1 Märjamaale. Märjamaal oli veel paar head võimalust, kuid neid ei suudetud realiseerida, Lihulal olid ka omad võimalused, kuid nende kahjuks läksid need mööda, anti ka üks suurepärane sööt taha posti, kuid seal polnud kedagi.
                          2. poolaeg : Mäng oli nüüd täielikult Lihula kontrolli all, no ikka täielikult absoluutselt kõik õhupallid, mis kumbgi väravavaht lahti lõid said nende mehed omale, hea töö . Tuli suht kiire värav, väga rumalast olukorrast Märjamaa poolt vaadates, 3 kaitsja vahel oli nende suhteliselt lühike ründaja ja lükkas palli rahulikult peaga väravasse , +1 . seisuks 1 - 1
                          Üldine. Väga masendav kohtuniku töö MINU SILMIS , mind üllatasid väga paljud otsused, alguses justkui laseb mängida väga jõulist mängu ja siis vilistab mingi kerge asja ära ja selged kätest , särgist tõmbamised - PHHHH , neid ta ei tahtnudki näha kummalgi poolel . Ma ei taha mängu kohtuniku süüks veeretada , seda kindlasti mitte. Aga ta lasi lihtsalt mängu käest, ta ei vilistanud selgeid vigu ära kummagile poole, mis muutis mängu ÜLINÄRVILISEKS. Iga pall mille puhul võitluseesse mindi läks mängijatel suu lahti, JA PALUN ÄRGE ÖELGE, et AINULT MÄRJAMAA mölises, me mölisesime ja kindlasti palju, kahtlemata, aga et ainult meie nagu Härrra Keskvälja Maestro ja Lihula kapten väitis, et oleme meie tasa ja las nemad mölisevad, et meie mängime kohtuniku vile järgi. Ma ei tea, ma võiks sellest mängust väikese romaani kirjutada, väga huvitav mäng oli , mängu tegi ka põnevamaks väike väljak ning joogipausid poolaegade keskel. Aga aitäh, see oli minu esialgne arvamus mängust, pärast vb kirjutan uue romaani, seis siis 1 - 1. Edu!

                          Kommentaar


                            irw, kuidas saab sööt olla suurepärane kohta, kus kedagi ei ole, söötja viga ju 100% sa ikka jagad nooti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PingiSoojendaja Vaata postitust
                              Huvitav kokkuvõte mängust.. Aga ma annan siis mängust kokkuvõtte, terve mängu kohta, mitte teise poolaja kohta..lol
                              Hakkavad samuti ilmnema esimesed raskused meeste kokkusaamisel, aga see selleks.
                              1. poolaega domineeris tegelikult Märjamaa ja vägagi korralikult, hoidsime pidevalt palli maas, üritasime ehitada, kuid sellest viimasest söödust jäi kogu aeg midagi puudu. Kuid lõpuks mõned konarlikud söödud ning ründajal jäi pall ainult väravavõrku lükata 0 - 1 Märjamaale. Märjamaal oli veel paar head võimalust, kuid neid ei suudetud realiseerida, Lihulal olid ka omad võimalused, kuid nende kahjuks läksid need mööda, anti ka üks suurepärane sööt taha posti, kuid seal polnud kedagi.
                              2. poolaeg : Mäng oli nüüd täielikult Lihula kontrolli all, no ikka täielikult absoluutselt kõik õhupallid, mis kumbgi väravavaht lahti lõid said nende mehed omale, hea töö . Tuli suht kiire värav, väga rumalast olukorrast Märjamaa poolt vaadates, 3 kaitsja vahel oli nende suhteliselt lühike ründaja ja lükkas palli rahulikult peaga väravasse , +1 . seisuks 1 - 1
                              Üldine. Väga masendav kohtuniku töö MINU SILMIS , mind üllatasid väga paljud otsused, alguses justkui laseb mängida väga jõulist mängu ja siis vilistab mingi kerge asja ära ja selged kätest , särgist tõmbamised - PHHHH , neid ta ei tahtnudki näha kummalgi poolel . Ma ei taha mängu kohtuniku süüks veeretada , seda kindlasti mitte. Aga ta lasi lihtsalt mängu käest, ta ei vilistanud selgeid vigu ära kummagile poole, mis muutis mängu ÜLINÄRVILISEKS. Iga pall mille puhul võitluseesse mindi läks mängijatel suu lahti, JA PALUN ÄRGE ÖELGE, et AINULT MÄRJAMAA mölises, me mölisesime ja kindlasti palju, kahtlemata, aga et ainult meie nagu Härrra Keskvälja Maestro ja Lihula kapten väitis, et oleme meie tasa ja las nemad mölisevad, et meie mängime kohtuniku vile järgi. Ma ei tea, ma võiks sellest mängust väikese romaani kirjutada, väga huvitav mäng oli , mängu tegi ka põnevamaks väike väljak ning joogipausid poolaegade keskel. Aga aitäh, see oli minu esialgne arvamus mängust, pärast vb kirjutan uue romaani, seis siis 1 - 1. Edu!
                              kohtunik oli tõesti masendav, aga mäng oli vahest isegi neljanda liiga kohta päris korralik ja võimalusi tekkis mõlemal poolel !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                irw, kuidas saab sööt olla suurepärane kohta, kus kedagi ei ole, söötja viga ju 100% sa ikka jagad nooti?
                                Vabanda kuningas. Teine ründaja lihtsalt peab taga postis olema, ta jäi natuke hiljaks sinna, 2-3 m vast. Aga jah, ma mängin jalgpalli esimest aastat, üritan oma sõnu valida, et sulle lugemine natukenegi meeldivam oleks. Jaksu sulle mu ebatäpsete jalgpalliteadmiste põhjal kirjutatud kommeteeride lugemisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X