320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alvaro Recoba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aga saaks vaid ainult maha teha teisi, mis teemasid siia teha.
    ...

    Kommentaar


      #17
      Tra, mis vahet seal on, kui suur staar keegi on. Kui ma tahan, siis ma teen ikka Catania väravavahtide treenerist ka teema ja ühelgi könnil pole õigust möliseda. Raiskab see sinu arvuti kettaruumi kui selle jaoks oma teema on või?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Tra, mis vahet seal on, kui suur staar keegi on. Kui ma tahan, siis ma teen ikka Catania väravavahtide treenerist ka teema ja ühelgi könnil pole õigust möliseda. Raiskab see sinu arvuti kettaruumi kui selle jaoks oma teema on või?
        Tra, rahune maha
        Lase aga käia. Lausa ootan sinu sisukat analüüsi Catania väravavahtide treeneri kohta
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Kes su piruka seest moosi ära võttis?
          Läheb väga OT juba, panege teema kinni ja jätke alles Koondise ja Serie A top 6 meeskondade teemad, plus Juve ja Roma. Ülejäänud teemad nagunii kedagi ei koti

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kes su piruka seest moosi ära võttis?
            Läheb väga OT juba, panege teema kinni ja jätke alles Koondise ja Serie A top 6 meeskondade teemad, plus Juve ja Roma. Ülejäänud teemad nagunii kedagi ei koti
            Sul on terve pirukas koos moosiga vist ära võetud
            Rahune maha ja koosta teemasid niipalju, kui süda soovib. Kui sa võibolla pole veel sellest aru saanud, siis minu postitus oli puhtalt soovituslik!
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #21
              Kas sa Maarek reaalselt kujutad ka ette kui palju sitta siia kogunema hakkab, kui iga inglismaa (jah väikse tähega, neil on ainult üks vigane väike tähekesekene) piider tuleb siia teemat tegema? Mina olen üldjuhul küll viimane kes trollimise või läbustamise vastu häält tõstaks, aga Recoba? cmon? Võiks ikka mingi mõte ka nendel teemadel olla....või noh ok, ma teen kohe ühe test-teema...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                awwwww...
                countikene, elu ongi ebaõiglane.. harden the fuck up

                Kommentaar


                  #23
                  No teeb siis Kiriku keset küla ja muudab teema pealkirja "MInu lemmik KUNN itaalia liigas", kuhu siis igaüks, kel soovi saab oma Recobad-Matterazzid ja Vierid kirjutada kui soovi peaks olema.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    No teeb siis Kiriku keset küla ja muudab teema pealkirja "MInu lemmik KUNN itaalia liigas", kuhu siis igaüks, kel soovi saab oma Recobad-Matterazzid ja Vierid kirjutada kui soovi peaks olema.
                    Teema on olemas. Ootan ka sinu lemmiku(te)st sisukais postitusi.

                    diitus võiks ka nüüd oma postitust natuke täiuslikumaks vorpida ja lisada ka mõned pildid ja liigutan selle sinna.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Serie A-le on siiski omane isikukultus. Üldjuhul elatakse kaasa kõikidele tähtedele, kes ei palli otseses rivaalvõistkonnas, seega ma oleks 'eraldi teema per kärss' poolt. Kuigi, mis me jutustame, keegi midagi teha ka viistib?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina teen, homme-ülehomme. Kellest teen, ei ütle

                        Kommentaar


                          #27
                          Ühendan ajalookraadi, haiguse ning igavuse huvitavaks lugemispalaks ühe itaalia härrasmehe kohta, arvestatud ajakulu kusagil 2-3 päeva.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Teema on olemas. Ootan ka sinu lemmiku(te)st sisukais postitusi.
                            Näopihens.
                            Head ootamist.

                            edit: see "panen ära" on liiga kaugele läinud. Minu poolt aitab

                            Kommentaar

                            Working...
                            X