320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alvaro Recoba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alvaro Recoba

    läbi aegade minu lemmik ja uskumatud karistuslöögid mehel ikka parimatel päevadel ja kindlasti üks Interi legende...kahju et varakult vigastuste küüsis vaevles ja sellepärast Interist lahkuma pidi

    Vähe mehe andmeid ka siis ja statistikat:
    Täispikk nimi siis Álvaro Alexander Recoba Rivero ja sündinud Uruguays Montevideos 17.03.1976
    Kesk/ vasak ründav poolkaitse/ründaja/playmaker.

    Alustas proffessionaalse jalgpalluri karjääri samuti Uruguay klubis nimega Danubio(34/11), kust jätkas teekonda sis itaaliasse Interisse(175/53). Seal viibiski mees enamuse karjäärist ehk siis hooajad 1997-2008. Nüüd siis mees mängib jälle Danubios(22/9). Uruguay koondise eest jõudis mängida 69 kohtumist ja nendes lõi 11 väravat kokku.

    Tema tugevusteks on hea tehnika, triblamine ja tugev vasak jalg. Nõrkusteks on mehel olnud vigastused ja pole kunagi olnud selline täispika mängu mängija vaid pigem vahetusest sekkub.

    Lisan siia veel TOP10 video Recoba karistuslöökidest, mis minu jaoks tundus selline kõige korralikum, laul jätab muidugi soovida


    #2
    superman vs winston bogarde. minu meelest ülehaibitud vend, kes oma väärtust tõestas euroderby ajal. aga eks interistadel on raske mehe debüüdist(kui oluline see esimene mulje inimest hinnates nüüd oligi?) mööda vaadata.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Eks tal see vorm kõikus koguaeg ja noh vigastused tüütasid teda ka. Selline Cassano tüüpi vend oli, kas tegi imesid või situs nähtamatult 90 minutit platsil (enamasti tuli vahetusest tegelikult).
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #4
        Hr. Moratti isiklik lemmik oli. Aga väga andekas, kahjuks jah, vigastused juhtusid liiga tihti tulema.
        ...

        Kommentaar


          #5
          Mis selle teema point oli? Sünna mehel või mõtles, et läheb erru koos vana pekise ronaldoga?
          Vähemalt oli Uruguay vend või panin puusse?
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Mis selle teema point oli? Sünna mehel või mõtles, et läheb erru koos vana pekise ronaldoga?
            Vähemalt oli Uruguay vend või panin puusse?
            diitus lihtsalt arvas, et peaks tema pensionieelikust lemmikmängija kohta vist eraldi teema tegema

            Loodan, et vanemad olijad nüüd ette ei hakka kujutama, et võikski igasuguste lemmikute kohta lambist teemasid tegema hakata.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Täitsa nõus Maarekiga.
              Printeri teemas võiksite meenutada oma nostalgiaaegu ja suluseisust löödud väravaid.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                #8
                Vanemad olijad võiks just vanadele heerostele oma teemad teha. Kui teema algataja kirjutada artikli pikkuse jutukese mängijast(näiteks Batistuta ) sissejuhatuseks triiviks asi mõnusates vetes. Lisaks videosid, pilte, artikleid ning muud nänni, mis näppude vahele satub. Heietaks kuidas Serie A oli kunagi suurim kodune liiga. Ilus oleks ju
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #9
                  selleks et siia midagi riputada ei pea ma küsima sinult/teilt selleks luba või kuidas asjad on Maarek ja Uuu,avasid postituse järelikult pakkus huvi ju, ma ei saa aru nagu milles siin probleem on nüüd?

                  Kommentaar


                    #10
                    lisan siis väikse video ka Recoba mõnest iluväravast...

                    Kommentaar


                      #11
                      No ma arvan, et pole ka vaja uusi postitajaid ära hirmutada, niigi see Itaalia alamfoorum väheste liikmetega.
                      Ehki kodanik diitus võiks siis oma esimest postitust tuunuda ning tõesti sinna mingi asiseme jutu ka juurde vormistada.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Vanemad olijad võiks just vanadele heerostele oma teemad teha. Kui teema algataja kirjutada artikli pikkuse jutukese mängijast(näiteks Batistuta ) sissejuhatuseks triiviks asi mõnusates vetes. Lisaks videosid, pilte, artikleid ning muud nänni, mis näppude vahele satub. Heietaks kuidas Serie A oli kunagi suurim kodune liiga. Ilus oleks ju
                        Tann kunagi tegi Itaalia jalgpalli ajaloost artikleid, aga siis vist pigem klubidest kui persoonidest.

                        Kommentaar


                          #13
                          ah et sellisele mehele siis selline teema...Maarek ? Saarlane? wtf? Ma äkki tulistan homseks siis igale failinud mehele serie a meeskondadest oma teema? Ega neid üle 400 ei tuleks, luban! Ma soovitaks teil selliste teemade loojatega juba eos tegeleda, muidu võitlete lõpus siin juba varjudega...

                          ja no kuna selline teema juba on, ja meeles ta ka mul on, selline hyper über fail mõttetu ahv nagu ta oli:
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Tann kunagi tegi Itaalia jalgpalli ajaloost artikleid, aga siis vist pigem klubidest kui persoonidest.
                            Mhmh. Ma siin Rino tegemisest nii aktsiooni täis, et v-o võtan veel mõne mehe ette, kellele artiklit olen lubanud pühendada. Kahjuks teen asja praegu ainult inglise keeles ... näeme tuleb midagi huvitavat.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              No ma arvan, et pole ka vaja uusi postitajaid ära hirmutada, niigi see Itaalia alamfoorum väheste liikmetega.
                              Ehki kodanik diitus võiks siis oma esimest postitust tuunuda ning tõesti sinna mingi asiseme jutu ka juurde vormistada.
                              Ei ole kedagi soov ära hirmutada, sest nagu sa võibolla märkasid, siis minu soov oli kerge märkusega lihtsalt teada anda, et päris kõigil ka nüüd ei maksa oma lemmikutest teemat hakata tegema, eriti kui veel isikliku lemmiku näol pole tegu teab mis suurusjärgu staariga.


                              Algselt postitas saarlane
                              Tann kunagi tegi Itaalia jalgpalli ajaloost artikleid, aga siis vist pigem klubidest kui persoonidest.
                              Tanelil oli asi sätitud niimoodi, et teema artiklitega ajaloost oli lukus ja kommenteerida sai tema kirjapandut eraldi teemas. Sellel näitel võiks mõtet edasi arendada küll.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X