320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtted ja arutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Miks mitte?

    No praegu jääb küll mulje, et kõik pask jääb üles, kui just personaalseid solvanguid pole mängus. Vähe karmim hoiak võiks ikka olla. Seda ju tunneb ära, kas teema on kohane austuseavaldus või lihtsalt päevakohane (Rino) või kellegi niisama pasa-ajamine (Recoba ja Mendieta). Tehke eraldi teema "Joga Itaalia jalgpalli kohta", kuhu sellised diskusioonid ja muu kahtlase kraami saab suunata.

    Sellest ei hakka rääkimagi, et vähegi sisukat juttu ei viitsi keegi enam ajada, sest see kuhjub koheselt (nagu cannu viitas) kauntide, totti fännide ja Interi fännide paukumise alla. Sesmõttes "sakslastel", "hispaanlastel" rääkimata "hollandlastest" ja "prantslastest" on jutt ikka mitu kraadi asjalikum.
    Eika puhul täiesti tavaline, et ta arvab, et eelkõige on tema see suurim kuningas ja postitajate jumalus ja suur eeskuju.Aga siin tood sa ennekõike esile seda, et kõiges on suuresti süüdi ikka AS ROMA ja tema täiesti väärastunud fännid, enda ja juve fännid jätad sa kõigest sellest suurest mängust välja.
    Kahtlemata on kohati su poste hea lugeda kui midagi uut jalgpalli alast teada vaja saada.

    Selge on see, et sinule on kõige olulisem siiski vanade foorumlaste tugi, siis tunned, et sul on tohutu respekt ja sinu ideid toetatakse, teised uued tulijad, kes sisuliselt oma rida ja oma stiili viljelevad sind ei koti, tahad neid lihtsalt välja süüa.Hetkel otsid sa selgelt omale katust mille alla vihma korral varjuda.

    Näiteks ma sageli ei viitsigi lugeda Jasperi ironiseerivaid jne postitusi, sest nad ei paku mulle midagi uut isegi mitte nalja, aga see pole alati nii, sama on nt selle Angeloga ja mõne printeri fänniga.Jasper omasid peab ikka toetama, mitte kinkima neile prügiklaviatuure, järgmine aasta võidakse sind kuldhammastega ironiseerida

    Ma leian, et kui Roma fänn avaldab ja kaitseb oma alafoorumit kui kodust kindlust mingite suva sissetungijate eest, kes tulevad kuskilt inglise tõrrepõhjast lampi mingit pigi viskama siis tõesti selline asi tuleks kustutada, kuid kui siin on vaja itaalia foorumi siseselt mõni kisma ja kanakitkumine mahapidada siis miks mitte, arved on vaja äraklaarida, see postituste kustutamine lisab ainult pingeid.

    Olgugi, et UUU käib siin paska pildumas, aga näiteks mind ajab see tema text kohati naerma ja hea on talle vastu plõksida, siis nagu foorum täidab kõigi eesmärke, mitte ainult seda, et siin mingi Mussolini rezhiim sees on ja postituste sisestamist kontrollivad hambuni relvastatud vormimehed, kuiv ja igav oleks see.Uuu huumor mulle meeldib, pole minu viga, et osadele see peale ei lähe.

    Sama lugu on Countiga, ilma temata oleks väga igav siin ringi jõlkuda, sest Cannu on vanaolija ja üritab soliidseks jääda ja hoiab minimalistlikku-miniatuurset vormi, et mitte stressi langeda ja päästerõngaga suvel randa maabuda.Cannu üritab oma viisakust säilitada jne... kuid kui kellegile minu jutt ei meeldi siis jumal temaga, ei ole meie süü, et Cannu meid Roma fänne ehk siis oma maimukesi tunnistada eriti avalikult ei taha.
    Count on mõnus humoorikas tegelane,kohe kisub ennem lugema tema teksti kui miskit muud demagoogiat, aga selline järsk maneer, ka seda on siin konnatiigis vaja.

    Maarek pidas siin mingit Totti-Lennuki monoloogi vahepeal, vot just nii siin soccernetis need nö. vanad kalad tahavadki teha, et käsi peseks kätt ja kui keegi näpuga näitab siis kustutatakse ja sarjatakse ja võetakse munad maha.

    Leppige sellega juba ükskord, et Roma fännid ei lase sarnaselt teistega endal tagant võtta ja me avaldame oma arvamust ehk pisut järsema ja julgema natuuriga.

    Ma leian, et soccerneti foorum võikski olla selline mõnus koht, kus igaüks saaks ehk oma eneseväljendus ja kirjaoskust arendada-parandada jalgpalli temaatiliste tekstidena,kuna võib-olla igaühel nt ei ole reaalelus võimalusi, et suust-suhu vutijuttu puhuda, see uus suund ma usun, et vähendaks ja kahandaks kõvasti soccerneti populaarsust, sisuliselt oleks see siis mingi kuningate mängumaa, mustamäe üürikas kus 4000+ posti mehed kokkusaavad ja siis väikese sauna saatel prassivad ja nagistavad linnukestega.

    Suurt midagi polegi vaja muuta, kuid ehk vaid seda, et Jasper-Eika-Saarlane-Maarek võtaks omal seeliku seljast, ajage ennast kiilakaks, istutage selga kappa dressid, lõhnastage ennast, tätoveerige täis ja siis ongi kõik korras, paugutate siin uski nii, et vähe pole.

    Tofoa, kes üritas mind siin tagant võtta mingi aeg tagasi on ennast kõvasti parandanud ja ainult positiivselt silma jäänud, ehk et ei olegi silma jäänud

    Jasperil vähemalt on nii palju mõistust säilinud, et saab ise ka siin eelnevas postis aru, et mahlane apelsin on parem kui tühjaks pigistatud apelsin, ehk siis tühi kumminukk on sitem kui täispuhutud.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kui kellelegi Gattuso tükk väga meeldis, siis võiks ju eesti keelde tõlkida ja portaali üles lükata.

      (ise ma ei viitsi)
      Kui rohkem vabatahtlikke ei ole, siis ma olen nõus selle ette võtma. Ette hoiatan, et see jääb järgmise kuu algusesse, hetkel lihtsalt ei jõua ja ülejala seda ette võtta ei tohiks. Ühtlasi vabandan, et enda algatatud teemasse veel ei ole oma ideid jõudnud kirja panna. Enne nädalavahetust nad saavad siin igatahes olema kui see ka niigi olematu uneaja arvelt tulema peab

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        ... et see jääb järgmise kuu algusesse, hetkel lihtsalt ei jõua ja ülejala seda ette võtta ei tohiks. ...
        Tottenham - Milan on kavas 9. märtsil :vile:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas f.totti Vaata postitust
          eika puhul täiesti tavaline, et ta arvab, et eelkõige on tema see suurim kuningas ja postitajate jumalus ja suur eeskuju.aga siin tood sa ennekõike esile seda, et kõiges on suuresti süüdi ikka as roma ja tema täiesti väärastunud fännid, enda ja juve fännid jätad sa kõigest sellest suurest mängust välja.
          Kahtlemata on kohati su poste hea lugeda kui midagi uut jalgpalli alast teada vaja saada.

          Selge on see, et sinule on kõige olulisem siiski vanade foorumlaste tugi, siis tunned, et sul on tohutu respekt ja sinu ideid toetatakse, teised uued tulijad, kes sisuliselt oma rida ja oma stiili viljelevad sind ei koti, tahad neid lihtsalt välja süüa.hetkel otsid sa selgelt omale katust mille alla vihma korral varjuda.

          Näiteks ma sageli ei viitsigi lugeda jasperi ironiseerivaid jne postitusi, sest nad ei paku mulle midagi uut isegi mitte nalja, aga see pole alati nii, sama on nt selle angeloga ja mõne printeri fänniga.jasper omasid peab ikka toetama, mitte kinkima neile prügiklaviatuure, järgmine aasta võidakse sind kuldhammastega ironiseerida

          ma leian, et kui roma fänn avaldab ja kaitseb oma alafoorumit kui kodust kindlust mingite suva sissetungijate eest, kes tulevad kuskilt inglise tõrrepõhjast lampi mingit pigi viskama siis tõesti selline asi tuleks kustutada, kuid kui siin on vaja itaalia foorumi siseselt mõni kisma ja kanakitkumine mahapidada siis miks mitte, arved on vaja äraklaarida, see postituste kustutamine lisab ainult pingeid.

          Olgugi, et uuu käib siin paska pildumas, aga näiteks mind ajab see tema text kohati naerma ja hea on talle vastu plõksida, siis nagu foorum täidab kõigi eesmärke, mitte ainult seda, et siin mingi mussolini rezhiim sees on ja postituste sisestamist kontrollivad hambuni relvastatud vormimehed, kuiv ja igav oleks see.uuu huumor mulle meeldib, pole minu viga, et osadele see peale ei lähe.

          Sama lugu on countiga, ilma temata oleks väga igav siin ringi jõlkuda, sest cannu on vanaolija ja üritab soliidseks jääda ja hoiab minimalistlikku-miniatuurset vormi, et mitte stressi langeda ja päästerõngaga suvel randa maabuda.cannu üritab oma viisakust säilitada jne... Kuid kui kellegile minu jutt ei meeldi siis jumal temaga, ei ole meie süü, et cannu meid roma fänne ehk siis oma maimukesi tunnistada eriti avalikult ei taha.
          Count on mõnus humoorikas tegelane,kohe kisub ennem lugema tema teksti kui miskit muud demagoogiat, aga selline järsk maneer, ka seda on siin konnatiigis vaja.

          Maarek pidas siin mingit totti-lennuki monoloogi vahepeal, vot just nii siin soccernetis need nö. Vanad kalad tahavadki teha, et käsi peseks kätt ja kui keegi näpuga näitab siis kustutatakse ja sarjatakse ja võetakse munad maha.

          Leppige sellega juba ükskord, et roma fännid ei lase sarnaselt teistega endal tagant võtta ja me avaldame oma arvamust ehk pisut järsema ja julgema natuuriga.

          Ma leian, et soccerneti foorum võikski olla selline mõnus koht, kus igaüks saaks ehk oma eneseväljendus ja kirjaoskust arendada-parandada jalgpalli temaatiliste tekstidena,kuna võib-olla igaühel nt ei ole reaalelus võimalusi, et suust-suhu vutijuttu puhuda, see uus suund ma usun, et vähendaks ja kahandaks kõvasti soccerneti populaarsust, sisuliselt oleks see siis mingi kuningate mängumaa, mustamäe üürikas kus 4000+ posti mehed kokkusaavad ja siis väikese sauna saatel prassivad ja nagistavad linnukestega.

          Suurt midagi polegi vaja muuta, kuid ehk vaid seda, et jasper-eika-saarlane-maarek võtaks omal seeliku seljast, ajage ennast kiilakaks, istutage selga kappa dressid, lõhnastage ennast, tätoveerige täis ja siis ongi kõik korras, paugutate siin uski nii, et vähe pole.

          Tofoa, kes üritas mind siin tagant võtta mingi aeg tagasi on ennast kõvasti parandanud ja ainult positiivselt silma jäänud, ehk et ei olegi silma jäänud

          jasperil vähemalt on nii palju mõistust säilinud, et saab ise ka siin eelnevas postis aru, et mahlane apelsin on parem kui tühjaks pigistatud apelsin, ehk siis tühi kumminukk on sitem kui täispuhutud.


          asjalik (Y)
          Milanista

          Kommentaar


            #20
            vau, reaalne mõttearendus F.Tottilt(keegi unustas varika sisse?). ja just siis kui ma ta ignore'i viskasin. :lolirony: miks sa muidu niimoodi ei kirjuta? punktidega ma muidugi ei nõustu, hydrolol@stiil.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #21
              Mis teil nagu häda on?
              See alateema on ammu muutunud Itaalia jalgpalli arutelust mingiks "mul on pikem kui sul" ärapanemise võistluseks. Korralik torge, kukepoks enne tähtsat mängu ja irooniline nätakas on alati omal kohal, aga kui 90% postitustest on puhas pask, siis tekib küsimus, wet kas see on siin mingi pingetemaandamise koht või misasi siis ikkagi. Vahest võiks kolm kordxa üle mõõta enne kui postita kiirvastus nuppu vajutada. Sellest vähe on, et mingisugused budulojus ja co saastamas käivad?
              Pole nüüd ka vaja tulla lasteaia jutuga, et "tema alustas". Kuhu on kadunud mänge analüüsivad postitused, eelvaated, probleeme lahkavad arutelud? Paljud ilmselt enam ei viitsigi midagi teha, sest mõte kaob spämmi sisse ära. Ja pole vaja väita , et aega pole. Kõik ülevaated ja asjad ei pea olema nii head kui Jasperi 20 tundi no-laifimist
              Ehe näide on eilne päev. Itaalias pole just palju selliseid mänge, mis nii kirgi esile kutsuvad kui Rooma klubide omavaheline mäng. Ja foorumi tulemus---Suur Null. Ei mingit eelvaadet, ei mingit arutelu, seeeest kõvasti tsiteerimist ja paukumist.
              Ja miks ma seda ise ei tee? Seepärast, et ma ei jaga seda biiti, aga üritan ennast parandada. Korralikult liigatki hakkasin alles see hooaeg vaatama.
              Kui on tahtmist midagi öelda, samas nagu pole midagi öelda, aga postitusi tahaks koguda, siis tra postitage mingit noorteturniiride jama kasvõi, ikka parem kui Roma Merda, ilan või mingi selline BS, mis tegelikult kuhugi ei vii. Ma pole piisavalt suur fänn, et käija mööda meeskondade kodulehtesi uudiseid taga ajamas. Foorumis aga loen ikka kõik uued asjalikud postitused läbi.
              Tasapidi hakkab tunduma, et Itaalia jalgpalli ning liiga peegelpilt ongi selle toetajad, ehk vaadakem peeglisse.
              Üleskutse on avatud aruteluks, kui on tahtmist edasi ainult trollida siis edu.ee, ega keelata ei saa.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Tasapidi hakkab tunduma, et Itaalia jalgpalli ning liiga peegelpilt ongi selle toetajad, ehk vaadakem peeglisse.
                Mille poolest erinevad Itaalia ja Hispaania jalgpalli fännid? Hispaania fännid pauguvad vähem? Või kas Hollandi jalgpall on kõige kõvemal tasemel kuna Midfielder ja Blue Rock ainult mängude anaallüüse kirjutavadki?

                Ma arvan, et tasapisi hakkab tunduma, et su väide on vähe liialdatud.

                Mind isiklikult mingid mängude eel- ja järelvaated ei koti, ma saan neid mujalt ka. Foorum ongi koht, kus fännid saavad oma tundeid avaldada. Minul on üsna naljakas lugeda Taneli pidevat ettenutmist, Uuu ühikalugusid, Jesperi üritusi häbistada teisi, counti Roma-armastust ning väikseid üksikuid maimiku suguseid glooryhuntereid, kes kõigest väest üritavad heitida teisi.

                Muidugi kui su mõtlemisvõime on piiratud nagu budukal või icemanil, siis tuleks kaaluda kasutaja kõrvaldamisele foorumist. (kohustuslik troll)

                This is life.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar

                Working...
                X