320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Plusse on, muidugi. Mul puudub ettekujutus, kuidas serbod sita väljaku peal ja nulliga/kerge miinusega mängitud saavad. Urud kustusid täiega ära nagu nähe võisime. Serbia nüüd nii lõunamaa ka ei ole. Kartulimaa muidugi nende tehnilist jalgpalli ilmselt vähendab, seda võib arvata.

    Mul on miskipärast tunne, et Rüütli on oma surnud mehe maski taga siiski ühtteist välja mõelnud ja natukene teistmoodi liikumisi-asetusi saame näha.

    Ise loodan Sidolt sama head mängu kui Urude vastu oli. Vunk oli ka enda kohta päris särtsakas. Nõrgad lülid on Purje ja Puri. Purje soperdas ikka omajagu viimases mängus ja Puri ei ole, kurat, endiselt üle saanud oma üksinda pusserdamise kiiksust. Täitsa kahju kohe. Klavan alustab ilmselt põhis, see on hea, et ta olemas on. Pöidlad pihku, rsk.

    Kommentaar


      #92
      Kas keegi teab mis hottelis serblased peatusid? tänan.

      Kommentaar


        #93
        Huvitav oli täna hommikul meie ajakirjandust sirvida .Loomulikult huvitas mind just see ,mida kirjutatakse homse mängu kohta . Selgelt torkab silma see ,et meil puuduvad ajakirjanikud ,kes oskaksid midagi asjalikku kirjutada. Päevaleht,kes pühendab kõige rohkem leheruumi (Aet andku ta mulle andeks ) on ilusti kenasti üles lugenud Serbia koondise viimase aja tegemised , vigastatud mängjad ja riigi künkliku ajaloo aga paraku ei sõnagi sellest ,kuidas Serbia tavaliselt mängib, millised võiksid olla võimalikud koosseisud,millised muudatused nüüd teistkorda meie vastu mängides . Keegi pole ilmselt Serbia ajakirjandust ühe silmagagi sirvinud. Ühesõnaga puudub Serbia koondise põhjalik analüüs. Koosseis on kõige väiksemas kirjas all nurgas aga huvitav oleks teada ,ka seda millist rolli mõni mees oma klubis mängib , peale tuntud Vidici. Kas ainult Inglismaal mängitakse jalgpalli ?
        Pärt Talimaa lihtsalt konstateerib ja korrutab vanu asju. Vist juba kümnendat korda loen mitme päeva jooksul eri meedakanalitest seda ,et ,, nüüd on Serbia vihane ,,
        Natuke huvitavam oli Postimehes Oliver Lombi intekas Aivar Pohlakuga . Selgus ,et Serbia Jalka Liidu president ülbab ja lubas meist teerulliga üle sõita . Artiklis oli küsimusi ja vastuseid minulegi ,kui vanale vutihullule. Kas või see kuidas me omale atraktiivseid koondisi saame. Aivari on kindlasti oma vaba ja sundimatu olekuga silmatorkav tegelane kõigi Euroopa riikide jalgpalliliitude juhtide seas. Naljaga pooleks aga lambanahkse vestiga peaksid tegelikult Armeenlased ringi käima ja põnevaid koondise endale saama aga võta näpust. Ja üldse on Euroopa jalgpalli telgitagustest alati huvitav lugeda. Rohkem pole Postimees täna homsest mängust kirjutanud.
        Õhtuleht samuti suurt ei midagi .
        Viimane artikkel oli Serblaste koondise eilsest saabumisest ja faktide konstateerimisest a-la ,, meil läheb raskeks ,, kuna Vidic on mängus tagasi.
        Miks ma seda üldse siia kirjutan ja leheveerge sirvin. ? Tahan natuke juhtida tähelepanu sellele ,kui palju on eesti ajakirjandus maha jäänud meie koondise tasemest. Ma ei süüdistagi praegusi suleseppi eriti . Neil pole ju endal peaaegu kellegil erilisi jalgpalluri kogemusi nad ei oska meeskondade taktikat lahti seletada . Lomp ja Vaher mõnikord ikka mängivad erinevatel show üritustel ( FC Cosmos )vist aga teised on niisama jälgijad . Nad on osavamad lihtsalt selle poolest ,et on ajakirjandust õppinud .
        Kui praegu võrrelda seda mida ja kui palju Visnapuu on suusatajate kohta aasta jooksul kokku luuletanud ja võrrelda seda jalgpalli analüüsidega siis on ikka mashtaabid üüratud.
        Tuletagem meelde . Ramsaus on paks lumi maas ja Veerpalul hemoglobiini tarbimine on paremate päevade tasemel ja Rehemaal on nüüd suuremad koormused jne,. Kipskuju kah ei läheks sitale enne ,kui Alaveer annab loa. Kõik töötavad ühe eesmärgi nimel . Siis tulid pikad jutud mingitest endistest Norra või olid need Rootsi ( ei mäletagi ) suusatajatest .
        Kilomeetrite kaupa tuli neid artikleid Päevalehes nagu Vändrast saelaudu . Kõik me nägime ,mis oli lõpuks tulemus.

        Ühesõnaga . Koondis on väga suurte sammudega edasi läinud ja võibolla oleme juba millegi suure lävel. Mina täiesti usun ,et see on vaid aja küsimus ,kui Eesti jõuab finaalturniirile. Selle tõttu on meil vaja ka proffesionaalseid jalgpalliajakirjanikke,kes oskaksid must-valgel ,puust ja punaseks värvides lihtsale inimesele selgeks teha ,mis on jalgpall ja miks seda terve maailma vaatab. Küllap siis hakkavad inimesed tribüünidel ka õigeid asju tegema , kaovad soovimatud plastjunnid ja minnakse nagu laulupeole iga ilmaga kohale.
        Edu praegustele suleseppadele enda arendamisel ja loodame ,et juba lähiajal võtab mõni suurem ajaleht endale tööle proffessionaalse jalgpalliajakirjaniku ,sest aeg on selleks küps.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #95
          Kunn - kustkohast selline "proffesionaalne" jalgpalliajakirjanik tuleb sinu meelest? Hoitakse teda kusagil kinni või? Või sunnitakse töötama kuulutuste osakonnas hoopis? Või elab ta Mudistes ja kulistab Bockiga koos oma vutizhurnalistitalenti alla? Mitte et ma grammi võrra ka oleksin suusafänn või teiste pallialade armastaja, aga tõde on see, et ajakirjanikud kirjutavad sellest, mis müüb ja spordis müüb see ala, milles meil läheb hästi. Siiani läks suusas hästi, kirjutati suusast. Nüüd pani Veerpalu suusad nurka - küllap näed, et kuhtub ka meie glorioosne suusazhurnalistika. Hakkab minema jalkas hästi, massid kasvavad, areneb fänlus (kõrvalepõige - Kunn, ka mina jälestan neid türastanud pasunaid, mida sa kuulu järgi parseldad) - ja tekivad ka inimesed, kes oskavad ja tahavad jalkast HÄSTI kirjutada ja analüüsi teostada. Täna on meil olemas Lennart Komp, Indrek Schwede, Poborsky - aga nad on ajakirjanduse mõttes marginaalse ajakirja toimetajad-kolumnistid. Veel, ma rõhutan, VEEL.

          Iga asi omal ajal. Praegu see sinu purtsatus oli jälle purtsatus purtsatuse pärast. Selle asemel, et Soccerneti foorumis omakeskis maailma parandada, pane komad paika ja saada sarnane artikkel PM, EPL ja ÕL toimetajatele. Nõndasama lärmamine on lõbuks hea küll, aga tolku pole sittagi.

          Kommentaar


            #96
            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kunn - kustkohast selline "proffesionaalne" jalgpalliajakirjanik tuleb sinu meelest? Hoitakse teda kusagil kinni või? Või sunnitakse töötama kuulutuste osakonnas hoopis? Või elab ta Mudistes ja kulistab Bockiga koos oma vutizhurnalistitalenti alla? Mitte et ma grammi võrra ka oleksin suusafänn või teiste pallialade armastaja, aga tõde on see, et ajakirjanikud kirjutavad sellest, mis müüb ja spordis müüb see ala, milles meil läheb hästi. Siiani läks suusas hästi, kirjutati suusast. Nüüd pani Veerpalu suusad nurka - küllap näed, et kuhtub ka meie glorioosne suusazhurnalistika. Hakkab minema jalkas hästi, massid kasvavad, areneb fänlus (kõrvalepõige - Kunn, ka mina jälestan neid türastanud pasunaid, mida sa kuulu järgi parseldad) - ja tekivad ka inimesed, kes oskavad ja tahavad jalkast HÄSTI kirjutada ja analüüsi teostada. Täna on meil olemas Lennart Komp, Indrek Schwede, Poborsky - aga nad on ajakirjanduse mõttes marginaalse ajakirja toimetajad-kolumnistid. Veel, ma rõhutan, VEEL.

            Iga asi omal ajal. Praegu see sinu purtsatus oli jälle purtsatus purtsatuse pärast. Selle asemel, et Soccerneti foorumis omakeskis maailma parandada, pane komad paika ja saada sarnane artikkel PM, EPL ja ÕL toimetajatele. Nõndasama lärmamine on lõbuks hea küll, aga tolku pole sittagi.
            Need proffid on olemas . Sa ise just mainisd Lennartit jt. Aastate jooksul on soccernetist teisigi läbi käinud ,kellest saaks korraliku jalgpalliajakirjaniku.
            Ja ole selles suhtes maru rahulik . Paljud asjad ,mis siin soccerneti foorumis on luubi ala võetud on varem või hiljem teostunud nii ,et ära alahinda soccernetti.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #97
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Selle tõttu on meil vaja ka proffesionaalseid jalgpalliajakirjanikke...
              Ma saan aru Kunn, et sa pole ajakirjanik ja professionaalne on keeruline sõna ja kõik ei peagi seda õigesti kirjutama, aga selline asi, et enne koma/punkti ei käi tühik ja koma/punkti järel käib tühik, võiks lõpuks selgeks saada. Soovid siin, et fännid ja ajakirjanikud areneksid koos mängijatega, siis eks võtad ise ka vaevaks?

              Kommentaar


                #98
                ära noki.

                mis puudutab aga Serblaste mängu, siis tõenäoliselt antakse valu äärtele - keskel väga sööta nagunii ei saa + üks tolkam on neil seal ees, kes võib komistada ja orbiidilt mõne spuntiku võrku suksata.
                Kolarov on tõenäoliselt üks nendest, kes lööb väravale umbes viis korda ning kõik löögid saavad ohtlikud olema.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #99
                  to Markofkin ja KUNN
                  Töötasin aastaid tagasi ajakirjanikuna ühes Eesti ajalehes ja selle kogemuse põhjal võin öelda, et ei maksa süüdistada järvelaid, vahereid, lompe jt. Eesti on lihtsalt nõnda väike riik ja siinsel ajakirjanikul pole võimalik vaid ühe alaga (loe: jalgpalliga) tegeleda. Siin peab see sama järvela või lomp kirjutama lisaks käsipallist, suusatamisest, vormelist ja vajadusel õhuhokist - kahjuks selline süsteem ei toimi ja head ajakirjandust on raske teha. Mujal maailmas on see mõeldamatu, et JALGPALLIajakirjanik tegeleb mõne muu alaga. Nii kaua, kui meie ajalehtede juhtoinad ei mõista, et jalgpalliajakirjanikule tuleb anda vabad käed ja ta peaks tegema AINULT jalgpalliga, pole ka tasemetõusu oodata. Ajakiri "Jalka" toimetus, ainult sellega tegelebki ja alati on huvitav lugeda

                  Kommentaar


                    Mul on küll väga hea meel, et see Serbia "tolkam" ikkagi rivis on. Belgradis põrkas üks pall tõesti tema jalast võrku, aga Rähn ja Piiroja said muus osas tsenderdustega kenasti hakkama. Väga palju nende lubavaid rünnakualgeid äärelt sumbusidki tänu selle kadunud koljati otsimisele.

                    Kommentaar


                      Just nägin serbia koondist kaubamaja juures ja sain Ivanovici signatuuri !!! lahe vend.

                      Kommentaar


                        Kas see kate+puhurid kombo läks peale Uruguay mängu uuesti käiku või valiti loodusliku "valge vaiba" taktika?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Long John Vaata postitust
                          Just nägin serbia koondist kaubamaja juures ja sain Ivanovici signatuuri !!! lahe vend.
                          Radissonist tulid 4 Serbia tüüpi pool h tagasi välja, aga külma tõttu varjasid oma nägu kapuutsidega, niiet tuvastada nedi ei õnnestunud. Aga ju siis Radissonis kõik ööbivad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas saw III Vaata postitust
                            to Markofkin ja KUNN
                            Töötasin aastaid tagasi ajakirjanikuna ühes Eesti ajalehes ja selle kogemuse põhjal võin öelda, et ei maksa süüdistada järvelaid, vahereid, lompe jt. Eesti on lihtsalt nõnda väike riik ja siinsel ajakirjanikul pole võimalik vaid ühe alaga (loe: jalgpalliga) tegeleda. Siin peab see sama järvela või lomp kirjutama lisaks käsipallist, suusatamisest, vormelist ja vajadusel õhuhokist - kahjuks selline süsteem ei toimi ja head ajakirjandust on raske teha. Mujal maailmas on see mõeldamatu, et JALGPALLIajakirjanik tegeleb mõne muu alaga. Nii kaua, kui meie ajalehtede juhtoinad ei mõista, et jalgpalliajakirjanikule tuleb anda vabad käed ja ta peaks tegema AINULT jalgpalliga, pole ka tasemetõusu oodata. Ajakiri "Jalka" toimetus, ainult sellega tegelebki ja alati on huvitav lugeda
                            Sellega tuleb paraku nõustada.

                            Kirjutasin hiljuti EPL-i peatoimetajale, miks ma nende ajalehe tellimisest loobun kuna nende spordiküljed käivad jätkuvalt alla ja sain järgmise vastuse:

                            Mis puudutab spordi kajastamist, siis on ju praegu aina rohkem informatsiooni internetis kättesaadav, eriti mis puudutab spordistatistikat ja tulemusi, võistluste kodulehekülgedel tehakse otseülekandeid ning üha suurem hulk inimesei eelkõige interneti kaudu ka sellist informatsiooni tarbib. Sellises olukorras tulemuste ümbertrükkimine paberil öise viiviisega ei ole mõtestatud.

                            Kõikides vähegi spordihuviga riikides ilmuvad igapäevaselt spordilehed, aga meie lehtede juhtoinad ei suuda / ei taha hoida korrektset spordikülge päevalehe juures.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              to KUNN

                              Jah, nii nad väidavad. Interneti võimas pealetung on paljuski ajakirjanduse tapnud. Online killed the newspaper star?
                              Minul lehelugejana on sellest väga kahju. Ja ma ei räägi ainult spordis

                              Kommentaar

                              Working...
                              X