320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kui tõele vastab siis ei saa tõesti aru mis eesmärk asjal on. Tundsin Uruguai mängus kergendust kui Ahjupera välja vahetati. Zahovaiko oli kordades asjalikum väljakul. Jarmo suutis mitmeid kordi keskväljameeste hea eeltöö ära vussida, maadluses positsiooni pärast jäi ta alla, peapallid olid väga pehmed - või suisa jõuetud, positsioonivalik ei olnud ka alati kiita. Tulemus räägib ka enda eest: Zaho - 1 värav, Ahjupera - 0 väravat. Võimalusi oli mõlemal võrdselt.

    Oleks kuus vahetust nagu sõpruskohtumises, siis saaks aru, et tegemist on strateegiaga. Antud juhul võiks algkooseisus olla ikka kõige kõvemad mehed. Mitte, et mul Ahjupera vastu oleks midagi, aga vara on veel natukene sellist olulist rolli täita. Las saab veidi rohkem mängupraktikat ja vigastushirmust üle.

    Kommentaar


      Nojah, kui me taga nulli suudaksime hoida siis vahetuste abil annaks nii mõndagi ära teha. Kuigi jah, veider, et mängijaid, kes alles alustavad hooaega eelistatakse meestele, kes peaksid hetkel olema parimas vormis. Kink küll väikse erandiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        Nojah, kui me taga nulli suudaksime hoida siis vahetuste abil annaks nii mõndagi ära teha. Kuigi jah, veider, et mängijaid, kes alles alustavad hooaega eelistatakse meestele, kes peaksid hetkel olema parimas vormis. Kink küll väikse erandiga.
        Kurat, mina kahtlustan, et siin on tegemist Rüütli miskisuguse vangerdusega. Ma ei alahindaks tema kavalust. See, et Kink on vahetuses, on üsna loogiline - kahjuks paistab tema vormipuudlikkus ja mängupraktikapuudus täna ikka üsna selgelt välja. Ja - ma poleks uskunud iial, et seda ütlen, aga - Vunki eelistaks Puri asemel algkoosseisus küll. Loodan, et pean oma sõnu sööma.

        Mis puutub Ahju ja Zaho võrdlusesse, siis kui välja arvata Zaho õigel ajal õiges kohas olek, oli Ahi Zahost ilmselgelt kiirem. Nagu ka varem ütlesin, kardan, et serblased jooksevad Zaho hullemini surnuks, kui Ahju. Samuti ei ülehindaks ma Ahju vigastusehirmu, millele siin viidati - ma küll usun, et Ahi on kupli all asjad korda saanud.

        Väljak on meie 12. ja ilm 13.mees platsil täna. Usun, et tuleb ära!

        Kommentaar


          Pean nüüd tööle tõttama, aga oleks üks palve kaasfännidele: palun laulge täna hümni kaasa, kõvasti, VÄGA KÕVASTI, sest mingil arusaamatul põhjusel on neksusemerka kutsutud hümnilauljaks seekord. Mul on olnud "au" kuulda nimetatud neidist a capella laulmas mingit oma ininat ja see oli FAKING ÕUDNE. Ta ei pea viisi, raisk, ta lihtsalt kõige labasemal kombel ei pea viisi. Väga arusaamatu otsus teda hümnilauljaks kutsuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Oleks varem korraldama hakanud, siis võinuks serblaste hotelli ees samasuguse mürgli korraldada nagu Barca fännid aastake tagasi enne mängu Interiga. Vennad laulsid ja mängisid kogu öö trummi ega lasknud vastastel magada. Igatahes võiks serblaste olukorra nii kuradi ebamugavaks muuta, kui vähegi võimalik on. Tekitada tunne, et nad ei taha siia enam kunagi tagasi tulla. Kuna Eestis pole see fänlus veel nii arenenud, siis on palju loota, et näiteks küljetribünid asjaga kaasa tulevad, aga vähemasti fännisektor võiks näiteks iga serblaste pallipuute ajal täiega vilet lasta vms. Peaasi, et nendel kuradi balkanipoistel igasugune mänguisu kaoks.
            Õige tähelepanek-fänlus pole arenenud...mäletan mängu Tallinnas,kui Bosnia tuhatkond fänni laulu lahti lõi-võimas...meie fänlus-see on paarkümmend lippu ja soe hingeõhk...

            Kommentaar


              Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
              ...meie fänlus-see on paarkümmend lippu ja soe hingeõhk...
              ...ja fännid, kes foorumis targutavad, kuidas kõik olema peab, aga kui tegudeks aeg on, siis pole kedagi kusagil...

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                ...ja fännid, kes foorumis targutavad, kuidas kõik olema peab, aga kui tegudeks aeg on, siis pole kedagi kusagil...
                Keegi ei targuta sõber...ju siis ei ole eestlase temperament see,mis 90 minutit võimaldaks täiega omadele kaasa elada...ühishümn on muidugi võimas!Aga eks slaavlane ja lõuna-eurooplane ole midagi muud...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Krt. tuli meelde ,et Jansa pidi omale juba eelmise Serbia mängu võidu puhul mingi tatoo tegema ! Oli see nüüd EJL-i logo või midagi sarnast
                  Kas äkki seekord on kah midagi huvitavat oodata ?
                  ..iga asi omal ajal :=)
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    ...ja fännid, kes foorumis targutavad, kuidas kõik olema peab, aga kui tegudeks aeg on, siis pole kedagi kusagil...
                    kas oskad öelda palju tänasele mängule pileteid on müüdud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      ...
                      Miks ma seda üldse siia kirjutan ja leheveerge sirvin. ? Tahan natuke juhtida tähelepanu sellele ,kui palju on eesti ajakirjandus maha jäänud meie koondise tasemest. Ma ei süüdistagi praegusi suleseppi eriti . Neil pole ju endal peaaegu kellegil erilisi jalgpalluri kogemusi nad ei oska meeskondade taktikat lahti seletada . Lomp ja Vaher mõnikord ikka mängivad erinevatel show üritustel ( FC Cosmos )vist aga teised on niisama jälgijad . Nad on osavamad lihtsalt selle poolest ,et on ajakirjandust õppinud .
                      Kui praegu võrrelda seda mida ja kui palju Visnapuu on suusatajate kohta aasta jooksul kokku luuletanud ja võrrelda seda jalgpalli analüüsidega siis on ikka mashtaabid üüratud.
                      Mina olen siiski pigem rahul artiklitega stiilis "Serbia koondis saabus Tallinna ... " kui "Hõrenenud ridadega Serbia kardab Eesti kontrarünnakuid ja kauglööke".
                      Kallid kaasmaalased, jäägem ikka realistideks ja tunnistagem, et möödunud sügisel Beogradis toimunu oli ime, mis aegajalt, kuid kindlasti mitte regulaarselt jalgpallis aset leiab, kus ühel poolel õnnestub peaaegu et kõik ja teisel läheb samapalju viltu.
                      Mitte et ma ei sooviks Eesti võitu, aga kuulake või lugege tähelepanelikult mida Rüütli ütleb ja mõelge, mida ta selle all ka mõtleb.

                      Ja õhtul statkal näeme!
                      299195

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                        kas oskad öelda palju tänasele mängule pileteid on müüdud?
                        Pole õrna aimu ka. Urmar - mis sa kostad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ei ole siin mingit häbi .Neile pakuti üht ja teist aga ise nad selle Sportlandi valisid .
                          Serbia jalgpallikoondis oli üllatunud ja pahane, kui seisis silmitsi tõsiasjaga, et peab ülitähtsa EM-valikmängu eelse viimase treeningu pidama Sportland Arena kunstmurul.


                          No see artikkel väidab ju hoopis vastupidist, või mis?
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                            http://www.ohtuleht.ee/420314

                            No see artikkel väidab ju hoopis vastupidist, või mis?
                            Ausalt öeldes on mul savi ,mida need serblased seal väidavad.Nende pärast ma nüüd küll põdema ei hakka. Kaevaku või vanajumalale endale.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Lihtsalt see võiks mõtlema panna, et väljak, kus enamik Eesti jalgpalliklubisid viivad läbi osa Meistriliiga hooajast (Eesti esinduskunstmuru ikkagi), ei kõlba tippmängijate meelest isegi treenimiseks. Aga noh, mida närvilisemad Serblased on, seda parem.

                              Kommentaar


                                Serblased teevad eeltööd selleks, et pärast oleks hea kaotuse korral kaevata, et harjutusväljak oli halb, ilm oli halb ja muru polnud ka erkroheline nagu lapsepõlves

                                Kommentaar

                                Working...
                                X