320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On jäänud vist vale mulje erinevates kommentaaridest aga TLÜ oli tõesti saamatu Toompea satsi vastu, pole harjutud sellega.

    Tahtsin küsimusega sinna jõuda, et kas Toompea mängib koguaeg nii? Olen kahte mängu lisaks tänasele kõrvalt näinud ja tundub nii Ühtegi teist satsi ei tea küll nii mängivat.

    Kommentaar


      Muide, palju õnne Reaalile esimese võidu puhul!

      Kommentaar


        ludrikuklad, jätke see toompea nüüd rahule.

        ja raivole > sellist pas*a on raske kommenteerida. jäägu need jutud sinna "naisedsaunasrääkisid" kvartalisse.

        Kommentaar


          Soccer - Kristiine 6:1 (1:1)

          PS! Rein läks teisel poolajal sisse ja sellest ka selline tulemus.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Kristiine mängis esimesel poolajal ilusat mängu. Õnneks tassis meid väravavaht. Teisel poolajal pandi vurr kiiresti tööle ja Sillu pani paar ilusat purakat. Ühe enamvähem poolelt platsilt, paar meetrit oli vähem. Siis tulime me Raimsiga sisse ja tegin eeltöö kahele väravale. Kohtunik oli nõrk ja vilistas mulle olematu sulu kui olin väravavahiga üks ühele. Sinna mu enda kott jäigi.
            Pealtvaatajateks olid Kalju 3 mängijad ja loodetavasti nad ikka õppisid kuidas mängima peab. Pakkusin neile veel võimalust minuga koos dushi alla tulla, aga julgeid kahjuks polnud
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kristiine mängis esimesel poolajal ilusat mängu. Õnneks tassis meid väravavaht. Teisel poolajal pandi vurr kiiresti tööle ja Sillu pani paar ilusat purakat. Ühe enamvähem poolelt platsilt, paar meetrit oli vähem. Siis tulime me Raimsiga sisse ja tegin eeltöö kahele väravale. Kohtunik oli nõrk ja vilistas mulle olematu sulu kui olin väravavahiga üks ühele. Sinna mu enda kott jäigi.
              Pealtvaatajateks olid Kalju 3 mängijad ja loodetavasti nad ikka õppisid kuidas mängima peab. Pakkusin neile veel võimalust minuga koos dushi alla tulla, aga julgeid kahjuks polnud
              Rein oli ilmselgelt kohtuniku kinni maksnud aga no ega ta siis ei tohtinud seda välja näidata nii väga et ISEGI Reinukene lööks värava. Siis oleks liialt kahtlane juba.
              Reimo peaks ikka esiliigat mängima, no selline tase. Kalevi esindus ainult võidaks sellest.

              Kristiine väravavaht oli ilmselgelt veel sillas, et eile Barca võitis ja polnud kursis kus ta viibib. Kristiine ründe mäng paranes mängu lõpus tunduvalt kui keskväljale toodi teravam pliiats sisse kui see nr 7. Talendid on seal Kristiines pingil.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Rein oli ilmselgelt kohtuniku kinni maksnud aga no ega ta siis ei tohtinud seda välja näidata nii väga et ISEGI Reinukene lööks värava. Siis oleks liialt kahtlane juba.
                Reimo peaks ikka esiliigat mängima, no selline tase. Kalevi esindus ainult võidaks sellest.

                Kristiine väravavaht oli ilmselgelt veel sillas, et eile Barca võitis ja polnud kursis kus ta viibib. Kristiine ründe mäng paranes mängu lõpus tunduvalt kui keskväljale toodi teravam pliiats sisse kui see nr 7. Talendid on seal Kristiines pingil.
                Rein oli täna tõesti tasemel - milline graatsia, töövõime ja kiirus. Samuti tehnikapagas on laitmatu, silm lausa puhkas

                Kristiine vist üritas kavaldada jah, talendid olid kummalisel põhjusel pingile jäetud. Soccerneti kolmas värav nägi välja umbes selline:


                .
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Rein oli täna tõesti tasemel - milline graatsia, töövõime ja kiirus. Samuti tehnikapagas on laitmatu, silm lausa puhkas

                  Kristiine vist üritas kavaldada jah, talendid olid kummalisel põhjusel pingile jäetud. Soccerneti kolmas värav nägi välja umbes selline:


                  .
                  Ma ei tule kaljusse, ära mitte meelitagi. Mina lähen Soccernetist ainult jalad ees.
                  Ja video mis panid ei ole kolmanda värava moodigi. Laidate siin vastaste väravavahti, aga polnud ta kõige hullem midagi. keskmine 4 liiga väravaht ja ühtegi kobat väravat me küll kirja ei saanud. Kui siis ainult esimene mis oli sulust löödud.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ma ei tule kaljusse, ära mitte meelitagi. Mina lähen Soccernetist ainult jalad ees.
                    Ja video mis panid ei ole kolmanda värava moodigi. Laidate siin vastaste väravavahti, aga polnud ta kõige hullem midagi. keskmine 4 liiga väravaht ja ühtegi kobat väravat me küll kirja ei saanud. Kui siis ainult esimene mis oli sulust löödud.
                    Rein, ma pean sind kurvastama ja ütlema, et Nõu maksis meile, et me tuleksime vaatama täna. Ta soovis näidata oma oskuste pagasit. Ta on isegi nõus peale maksma, et saaks kasvõi ainult korra Kalju eest väljakule. Isegi mängu ajal ta oli rohkem meie juures kui teil pingil enne kui ta mängu sekkus.
                    Aga EJL algatas uurimuse küll selle kohta kuidas sa kohtuniku ära olid ostnud. Isegi käega mängu kastist väljas väravavahil ei vilistanud ära.

                    Kommentaar


                      Raimo käis teid kontollimas, et äkki on vaja teile politsei kutsuda. Selliseid kabajantsikuid ei ole Kalevi 100 aastase eksiteerimise jooksul veel staadionil nähtud. Kotteril oli isegi narkokoer teie jaoks kaasa võetud. Kahjuks läksite nurga taha peitu peale mängu ja välja julgesite alles siiss tulla kui Kotter läinud oli. Kas teil oli midagi karta?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Raimo käis teid kontollimas, et äkki on vaja teile politsei kutsuda. Selliseid kabajantsikuid ei ole Kalevi 100 aastase eksiteerimise jooksul veel staadionil nähtud. Kotteril oli isegi narkokoer teie jaoks kaasa võetud. Kahjuks läksite nurga taha peitu peale mängu ja välja julgesite alles siiss tulla kui Kotter läinud oli. Kas teil oli midagi karta?
                        No ega siis kõike ei saa ka avalikustada, mis Raimo meile kõik ära rääkis seal meid "kontrollimas" käies. Peale mängu selgus, et koer oli täis joodetud juba Soccerneti huligaanide poolt. Kus küll loomakaitsjad siis on kui neid vaja on??? Vaene kutsu.

                        Kommentaar


                          No täna me kohtuniku ei pidanud ostma aga kuna paljud on vigastatud või kaartidega väljas. Selle tõttu pidime natuke kehvematele vendadele kasvuhormooni sisestama , aga seda õnneks narkokoer välja ei võtnud nii , et kõik oli jonksus.

                          Aga kuna Rein sa täna olid kah ikka üllatavalt hea siis ma arvan , et sa natuke nosisid kah meie kraami või mis ?

                          Kommentaar


                            Mis see teie kraam on? Petsi poolt korjatud männikäbid sealt Hiiu metsast?
                            Ei mina käbisid söö.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                              ludrikuklad, jätke see toompea nüüd rahule.

                              ja raivole > sellist pas*a on raske kommenteerida. jäägu need jutud sinna "naisedsaunasrääkisid" kvartalisse.
                              Naised saunas...õigus!, tahtsin kohe selle siia lisada. Kuid päris udujutt see pole, sest need jutud tulid sealtsamast, kust esiliiga jutud. Kahjuks ei saa öelda, läheb üksteise söömiseks. Ja algatajad on te omad sellid.

                              Toompea teema lõpetuseks - kotkad, kärpige pisut tiibu. Te olete esimest aastat oma uue tiimiga väljas. Siin on aastaid mänginud auväärt tiimid, k.a. Kannik&Co, mis õigusega te tulete neid paika panema, kes-kus-mida mängib? Pole teie asi öelda, vaid vastane üle mängida. Võtke vähe auru maha, muidu jääb ikka väga vildakas mulje. Ludrikuklad, jälle õigus!
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Raivole > täitsa huvitav on sellist artiklit siit rubriigist lugeda. Ei ürita küll kedagi vabandada, kuid vb kasvab siis kellelgi süües isu.

                                Reinule soovin aga jõudu & järjepidevust. Neid postitusi, kust hõngub seda vinget vinet ning kaunist & meelielavdavat seenearoomi, on lausa lust sel hilisel õhtutunnil lugeda. Et su jõud ei raugeks!

                                Ja samuti pean jaksu soovima Kusma gängile Hiiu kadakate vahelt. Et te jõuaks ikka reinuvaderit hooaja lõpuni opositsioneerida. Kuid ärge minge tülli, sest tõenäoliselt peagi saabuval jääajal laiub Hiiu sandurtasandikel kena jääpaisjärv ning seetõttu peate vb väljakut jagama just nende "oranźide rebastega." Või siis teine võimalus on, et hakkate ümber järve suusatama.






                                Postitama enam tõenäoliselt ei vaevu, kuid silma heidan päevas korra ikka peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X