320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
    Mõned jalgpalliga seotud inimesed on rääkinud , et pärast Kristiine kaotust olevat treener toiminud nii: http://tnt-online.ru/NashaRussia/14/v03.htm
    Kas klubi juhtkond teeb treenerile palga kärpe või on ootamas hundipass seda seletab juba aeg.
    See on vana asi juba, uus hitt on siin
    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    .
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
      See on vana asi juba, uus hitt on siin
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      .
      Ma üldse ei imesta kui sa meestele nii tegid ! Teine poolaeg mängisid poisid täitsa hästi ju !

      Alari ma olen kohtunik süüdistanud ainult ühes kaotuses , see oli eelmine mäng. Järgi mõeldes ma ei süüdistaks teda isegi kaotuses pigem ainult selles punases mis ta mulle ebaõiglaselt andis. Ja nii palju kui ma kuulsin olite ka teie eile kohtuniku süüdistanud ja ta peale karjunud nii et ei tasu puhast poissi mängida.
      Ja Alari muidugi meil on ju head mängijad. Kui madalamte liigade kõrgemalt makstud treener mitmeid endale tahab ! Kompliment ainult meie suunas

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Mina raiskasin sinu peale oma kallist aega, aga sina ei suuda seda?
        Kordan siis oma palvet- ootan nüüd sinu analüüse.
        Ei Reinukene, see ei olnud ajaraiskamine. Ma tänan sind, et reageerisid üleskutsele kui eesti politsei väljakutsele. Asi on selles, et ma olen ohvlain. Ma lihtsalt ei suuda sügavalt südamesopist neid sõnu välja push'ida.

        Tundub justkui et ahsamaidule ei meeldi Nõmme sats. Või siis teab Pets vaktsiini selle kõige vastu.

        Elu on liiga ilus, et olla tõsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Alari Vaata postitust
          Ei muud erilist kui kohtunik jättis meile kohe mängu alguses kindla pendla andmata, kui vabalöögist lõi meie mängija Haigla mängijale väravajoonel vastu labakätt, kõik ülejäänud 20 meest nägid aga kohtunik kes seal samas seisis ei näinud. Samas andis Haiglale suht kaheldava pendla olukorrast kus pall lendas meie mängijale vastu õlga.
          Ise aga olime sitad ja ei löönud oma võimalusi ära
          Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt polnud see sugugi õlg. Pall jäi antud olukorras pidama käevarre ja kere vahele umbes puusa kõrguselt. Täiesti aus pennu.

          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            Ei Reinukene, see ei olnud ajaraiskamine. Ma tänan sind, et reageerisid üleskutsele kui eesti politsei väljakutsele. Asi on selles, et ma olen ohvlain. Ma lihtsalt ei suuda sügavalt südamesopist neid sõnu välja push'ida.

            Tundub justkui et ahsamaidule ei meeldi Nõmme sats. Või siis teab Pets vaktsiini selle kõige vastu.

            Elu on liiga ilus, et olla tõsi.
            Õnneks suudad sa püherdada platsil nagu tiirane külakoer jooksuajal
            Edu teile ja seda tänu Evu ja Jaanile (natuke ka Romkale) kes ainsana teie satsist biiti jagavad Auh-auh...
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Õnneks suudad sa püherdada platsil nagu tiirane külakoer jooksuajal
              Edu teile ja seda tänu Evu ja Jaanile (natuke ka Romkale) kes ainsana teie satsist biiti jagavad Auh-auh...
              eheee. pisar tuli silma, nii ilus jutt oli. Aitäh Reinz

              Kommentaar


                hakake seksima, teil tuleks armsad lapsed

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  hakake seksima, teil tuleks armsad lapsed
                  Löö pihku, homo
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kas siin on mõni asjalik murujalgpallur, kes näeb endas potensiaali, viitsib, tahab ja saab kaasa teha rannajalgpallis TREENINGUTEL(K ja L või P) ja esiliiga etappidel?
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Põnevalt alanud see hooaeg, kohad 2-6 mahuvad ühe (!) punkti sisse ja kümme esimest kõik nö medalikonkurentsis. Flora libisemas eest, aga edasi kõib kõva andmine.

                      Nädalavahetuse mängudes vastamisi siis parima rünnaku ja parima kaitsega võistkonnad.

                      1 FCF Tallinna Ülikool 5 5 0 0 20:8 15
                      2 Nõmme JK Kalju III 5 3 1 1 6:6 10
                      3 FC Majandusmagister 5 3 1 1 12:14 10
                      4 Tallinna FC Akhtamar 5 3 0 2 19:8 9
                      5 FC Eston Villa 5 3 0 2 17:8 9
                      6 FC Toompea 1994 5 3 0 2 12:15 9
                      7 Kristiine JK 5 2 1 2 9:10 7
                      8 FC Soccernet 5 2 0 3 8:8 6
                      9 Pirita JK Reliikvia 5 2 0 3 8:8 6
                      10 JK Jalgpallihaigla 5 2 0 3 9:11 6
                      11 FC Hansa United 5 0 1 4 5:16 1
                      12 Tallinna FC Reaal 5 0 0 5 3:16 0
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Nõmme läbi ussimunni kudagi seal ees ja kilkate nüüd, kohtunikud on teile kinkinud punne. Pakun et olete varsti tagaotsas. 6 löödud väravat paigutaks teid ilusti tagantpoolt kolmandaks. Aga 5 mängu järel peate kilkama ka, hiljem ju enam võimalust ei teki:d

                        Kommentaar


                          Sul pole 5 mängugi järel põhjust olnud kilgata Läbi ussimunni olete paar punni kogunud
                          b-day

                          Kommentaar


                            4:0 ja 2:0 võidud on tõesti kobad, aga kaotanud oleme küll väga kobalt. Potensiaali on, teil mängib kari eitesid, kes kiunuvad platsil ja potensiaali on aint kommipanemisest süstlani lennata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                              Nõmme läbi ussimunni kudagi seal ees ja kilkate nüüd, kohtunikud on teile kinkinud punne. Pakun et olete varsti tagaotsas. 6 löödud väravat paigutaks teid ilusti tagantpoolt kolmandaks. Aga 5 mängu järel peate kilkama ka, hiljem ju enam võimalust ei teki:d
                              sul on igas madalamate liigade teemas midagi plõksida
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Mehed, vähem möla, rohkem tegusid!
                                OK, KICK OFF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X