320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keila hävitas Kose 14-1
    Mängu võitmiseks mingeid variante ei olnud, ehk oleks lihtsalt võinud paar korda Keila väravavõrku sahistada aga ei, samas Keilal jäi ka paar korda veel löömata.
    Ilmselgelt parem meeskond võitis, Palju Õnne!!

    Kommentaar


      Vändra ja Koondise mängust pilte: http://jkvandra.ee/eesti-koondis-10062011

      Kommentaar


        Halb uudis ! 95% ei mängi Alexela hooaja teisel poolel!
        nr 12

        Kommentaar


          Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
          Halb uudis ! 95% ei mängi Alexela hooaja teisel poolel!
          Tohoh! Miks nii siis? Metropooliga mänguajal seda kurikuulsat sitta sisekliimat küll ei täheldanud. Täitsa keskmine Eesti III liiga sisekliima. Eks törts tõrva meepotis on pea igal satsil. Loodame siiski et kohtume see aasta veel!

          Kommentaar


            probleem selles et treener on mängijatega tülis..ja mehed keelduvad tema käe all mängimisest! enamus põhimeestest pidi minema teiseks hooaja pooleks rummu dünamosse m2ngima..ja j2rgmisel aastal pidi paldiskil tulema uus treener...kes alustab kõike otsast ja meeskond alustab 4-ndast liigast! ja kui kedagihuvitab tüli põhjus..siis see on selline et meie TREENER ei tee midagi..on saadud alexela terminalilt rahad et me saaksime uued vormid..aga treener on kõik rahad tasku pannud ja me m2ngime siiani vanade vormidega. ja no treeningud...selliseid asju meil polegi..l2heme kohale..ja hakkame m2ngima..see pole normaalne! mehed lihtsalt ei k2igi enam trennis kuna seal ei tehta midagi! nii et pean ise ka hakkama uut satsi otsima kui tahan hooaja teisel poolel natukenegi m2ngida...natuke kahju küll kuna hooaeg on alanud isiklikult mulle väga h2sti..aga eks elame n2eme...sats võib ka teisel poolel m2ngida...aga ilma põhimeesteta ja no need skoorid millega need m2ngud lõppema hakkavad on hullud
            nr 12

            Kommentaar


              kahju raisk, sympaatne meeskond ikkagi

              Kommentaar


                Ma täpsustan vähe.Üks mees on treeneriga tülis ja kuna see mees on mänginud kõrgliigas(enamus ajast oli varu mängija),siis see mees arvab,et ta on jumal siin klubis,teeb mis tahab ja mida tahab.Arvab,et tema ainukesena oskab siin jalkat mängida ja trenni läbiviia(siis kui öeldakse et vii trenn läbi siis on suu sitta täis ja ei tule midagi).Siis talle ei meeldi kuidas treener meie trenne teeb(trennid toimuvad tõesti nii nagu meelis ütles aga see on ka sellepärast,et üle poolte ei suvatse trenni tulla eesotsas see sama vend ja siis imestavad miks mehed ei saa normaalselt mängitut.)ja rahdega manipuleerib(kõik arvavad,et ta sai meeskonna särkide jaoks raha aga keegi ei ole kindel).Siis see vend tõstab kisa meeskonnas ja tema sõbrad siis kohe nagu tema sabarakud jah teeme nii.Ma ei taha siin treenerit kaitsta ega midagi ma lihtsalt vähe täpsustan kuidas asjad on.Eks endalgi on ka igasuguseid kahtluseid aga ei tee sellest suurt diili.Lihtsalt selline asi ajab nii närvi kui mingi mängija kes mõtleb et on jumal ja saab teha mida tahab.Homme peaks olema koosviibimine ja siis peaks kõik otsustama mis teha kuigi ma arvan,et kõik mängivad selle hooaja lõpuni ja siis võib küll rahvas ära minna.Selle teise treeneri kohta nii palju,et see oli see kes tõmbas praeguse treeneri rahadega üle ja jättis sellele treenerile lihtsalt suured võlad ja mitte midagi muud.Kuna nüüd said rahad otsa või ma ei tea aga kuskilt järsku ilmus tagasi ja räägib et taha jälle trenni hakata tegema(see on veel kahtlasem treener) aga eks aeg näitab.Loodame parimat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas guslap Vaata postitust
                  Ma täpsustan vähe.Üks mees on treeneriga tülis ja kuna see mees on mänginud kõrgliigas(enamus ajast oli varu mängija),siis see mees arvab,et ta on jumal siin klubis,teeb mis tahab ja mida tahab.Arvab,et tema ainukesena oskab siin jalkat mängida ja trenni läbiviia(siis kui öeldakse et vii trenn läbi siis on suu sitta täis ja ei tule midagi).Siis talle ei meeldi kuidas treener meie trenne teeb(trennid toimuvad tõesti nii nagu meelis ütles aga see on ka sellepärast,et üle poolte ei suvatse trenni tulla eesotsas see sama vend ja siis imestavad miks mehed ei saa normaalselt mängitut.)ja rahdega manipuleerib(kõik arvavad,et ta sai meeskonna särkide jaoks raha aga keegi ei ole kindel).Siis see vend tõstab kisa meeskonnas ja tema sõbrad siis kohe nagu tema sabarakud jah teeme nii.Ma ei taha siin treenerit kaitsta ega midagi ma lihtsalt vähe täpsustan kuidas asjad on.Eks endalgi on ka igasuguseid kahtluseid aga ei tee sellest suurt diili.Lihtsalt selline asi ajab nii närvi kui mingi mängija kes mõtleb et on jumal ja saab teha mida tahab.Homme peaks olema koosviibimine ja siis peaks kõik otsustama mis teha kuigi ma arvan,et kõik mängivad selle hooaja lõpuni ja siis võib küll rahvas ära minna.Selle teise treeneri kohta nii palju,et see oli see kes tõmbas praeguse treeneri rahadega üle ja jättis sellele treenerile lihtsalt suured võlad ja mitte midagi muud.Kuna nüüd said rahad otsa või ma ei tea aga kuskilt järsku ilmus tagasi ja räägib et taha jälle trenni hakata tegema(see on veel kahtlasem treener) aga eks aeg näitab.Loodame parimat.
                  Väga halb lugu. Teiega on siin viimastel aastatel mängud(3ndas ja 4ndas liigas) olnud ühed minu lemmikud. Proovige hooaeg lõpuni mängida.

                  Kommentaar


                    oskab keegi soovitada kohta kust saab tellida võistlus vorme?
                    nr 12

                    Kommentaar


                      Loositi siis karikavõistluse 1/64-finaalid
                      Meie liigast siis Kärdla Linnameeskond (III), Saaremaa JK (III), Rapla JK Atli (III) ja Pärnu FC Metropool (III) said loosi tahtel 1/32 finaali

                      FC Nõmme United (II) - Keila JK (III)
                      FC Maardu (III) - FC Kose (III)
                      Saaremaa JK Aameraas (III) - JK Tallinna Kalev (EL)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                        oskab keegi soovitada kohta kust saab tellida võistlus vorme?
                        http://www.prodirectsoccer.com/ päris hea ja usaldatav koht! Tellisime eelmine aasta kohalike meistrikate tarvis siit särgid.
                        Saaremaa JK aamearaS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                          Loositi siis karikavõistluse 1/64-finaalid
                          Meie liigast siis Kärdla Linnameeskond (III), Saaremaa JK (III), Rapla JK Atli (III) ja Pärnu FC Metropool (III) said loosi tahtel 1/32 finaali

                          FC Nõmme United (II) - Keila JK (III)
                          FC Maardu (III) - FC Kose (III)
                          Saaremaa JK Aameraas (III) - JK Tallinna Kalev (EL)
                          Paistab, et Keilal on ainsana reaalne siit edasi liikuda.
                          Keila JK nr 9

                          Kommentaar




                            peaks ka väga soodne ja hea olema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rams Vaata postitust
                              Vändra ja Koondise mängust pilte: http://jkvandra.ee/eesti-koondis-10062011
                              Lahe tribüün

                              Kommentaar


                                PSK Alexela - Vändra JK Vaprus 0:10
                                Kokkuvõte mängust: http://jkvandra.ee/mehed-andsid-vastasele-valusa-hoobi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X