320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    igalpool meedias pooleplatsiväravana kirja läinud löök on minu meelest sutsu üle pingutatud, seda enam, et videotõestus räägib teist keelt. ei midagi isiklikku kodanik Laese ega tema soorituse kohta, sest enamus hoorumlasi (seejuures ka mina) ei saaks tõenäoliselt taolisest kohast palli samamoodi lüües raamilähedalegi. omamoodi huumor on muidugi see, et 3st kohtunikust ei näinud mitte keegi, kes tegelikult värava lõi.

    ja mis puutub barthezi, siis see on ikka väravavahi kala. vaadates videost palli lendu, siis on kodanik barthezil aega terve maa & ilm, et jõuda tagasi oma kohale.

    m*lise veel kaitziga. nüüd võib teatud paralleele tõmmata.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas philou Vaata postitust
      raske pall see nüüd ka ei olnud. videot vaadates tundus siiski, et ta oli sinna tagasi jõudnud ning siis tõrjuma hakkamas. ei paistnud kuskilt 2 meetri pealt tiigrihüpet palli suunas. lülita mõnikord tv sisse, siis näed, et sellised on väravavahi leib.

      Päkko, mingit kana mul Sinuga pole - lihtsalt jäi mulje, et sa vabandasid nagu polekski võetav pall olnud.
      paar postitust tagasi ytlesin et ma pole ÖELNUDGI ET SEE MINU VIGA EI OLNUD`, Kindlasti oleks selle kätte saanud.
      Aga pea oli uimane, eelnevast olukorrast,päike ka natuke silmas, aga värav on värav ja kala on kala

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
        igalpool meedias pooleplatsiväravana kirja läinud löök on minu meelest sutsu üle pingutatud, seda enam, et videotõestus räägib teist keelt. ei midagi isiklikku kodanik Laese ega tema soorituse kohta, sest enamus hoorumlasi (seejuures ka mina) ei saaks tõenäoliselt taolisest kohast palli samamoodi lüües raamilähedalegi. omamoodi huumor on muidugi see, et 3st kohtunikust ei näinud mitte keegi, kes tegelikult värava lõi.

        ja mis puutub barthezi, siis see on ikka väravavahi kala. vaadates videost palli lendu, siis on kodanik barthezil aega terve maa & ilm, et jõuda tagasi oma kohale.

        m*lise veel kaitziga. nüüd võib teatud paralleele tõmmata.
        dvj zenja

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
          paar postitust tagasi ytlesin et ma pole ÖELNUDGI ET SEE MINU VIGA EI OLNUD`, Kindlasti oleks selle kätte saanud.
          Aga pea oli uimane, eelnevast olukorrast,päike ka natuke silmas, aga värav on värav ja kala on kala

          mu viimasest postist oli ainult viimane lause sulle. ülejäänu käis eelneva tsitaadi pihta
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas philou Vaata postitust
            lülita mõnikord tv sisse, siis näed, et sellised on väravavahi leib.
            Ei jaksa digiboksi osta aga mäletan vanast ajast, et need väravavahid, kes leiva jalgpalliga lauale saavad, püüavad sellised pallid muidugi kinni. Mitu väravavahti Eestis saab mängu eest leiva lauale? 10? Vorst juurde...5? Kokkuvõtteks tahaks öelda, et meie liigas pole küll ühtegi väravavahti, kes suudaks sellise olukorra 10 korral 10st kindlalt lahendada.

            Kommentaar


              #51
              ja endiselt, asi ei vaibu..19 minut!

              Kõik meie andunud kuulajad ja vaatajad on nädal aega ilma „Ugri Ässadeta" vastu pidanud. Enam pole selleks põhjust: tänase saate teemadeks on Meistrite Liiga poolfinaalid, Eesti karikavõistlused ning Tarmo Kingi käekäik.
              //

              Kommentaar


                #52
                Welco-Otepää 0:2. Esimene poolaeg mängis Welco allatuult ja ei löönud ära, Otepää II poolajal see eest kasutas oma eelist hästi ja R.Lehismets tegi duubli. Tänu eelmise vooru imeväravale premeeriti meid meistriliiga kohtunikuga, kes osutus äärmiselt korraliku lastetoaga inimeseks ning premeeris meid omakorda 3 kollasega erinevate eesti keeles leiduvate vahvate sõnade kasutamise eest. Kusjuures ei olnud neist ükski ropp vaid pigem meditsiini, looduse ja varia valdkonnast. Siinkirjutajal õnnestus teenida Otepää särgis esimene kollane 4 hooaja peale

                Kommentaar


                  #53
                  Suht täpne kirjeldus, esimene poolaeg welco ei suutnud ära lüüa oma võimalusi ja oldi domineerivamad, teisel poolajal sai otepää end käima ja 2 löödigi ära.
                  Kohtunik jagas jah kollaseid heldelt üpris. Samas hoidis kindlalt liini ja midagi pahaks panna ei saa.
                  Publikut 90-100.

                  Kommentaar


                    #54
                    Videod

                    Viljandi JK Tulevik II - EMÜ SK 1:2


                    EMÜ SK - FC Otepää 2:2

                    Kommentaar


                      #55
                      Tõesti väga hästi õnnestunud nn.``puhtakslöömine``!Aga ilus on selliseid väravaid vaadata!Edu mõlemale meeskonnale edaspidiseks!

                      Kommentaar


                        #56
                        navi 3 - 1 emü
                        tundus , et kõigis väravates mis navi lõi oli syy vastaste väravavahil kes mingil põhjusel mängis lausa valgepunaste töökinnastega. 1 läks omaväravana kirja.

                        Kommentaar


                          #57
                          Kuigi mees mängis sel hooajal Võru meeskonnaga lausa Meistriliiga tasemel korvpalli, siis pall ei tahtnud tal kohe sugugi käes püsida. Eks oma süü oli muidugi ka kinnastel.

                          Kommentaar


                            #58
                            On kedagi , kes oskaks lühidalt kokkuvõta Võru JK ja FC Elva vahelist kohtumist ?

                            Kommentaar


                              #59

                              Kommentaar


                                #60
                                Võiks siis III lõunatsooni kohta ka ennustusi kuulda siin, teen ise otsa lahti


                                TÜ FC Fauna - Navi Vutiselts 3 - 1 Fauna korjab ära oma esimese hooaja võidu, kuid Navi suudab auvärava Tartus ära lüüa.

                                JK Lootos - FC Elva 3 - 2 Tuleb kindlasti selle vooru üks võitluslikumaid ja põnevamaid mänge , Elva skoor Võruga näis olema veenev võit, mõlemad hooaega hästi alustanud, Põlval kodueelis, seega ka pakuks Põlvale minimaalset võitu või viiki.

                                EMÜ SK - FC Tabivere 0 - 2 Tabivere võtab arvatavasti oma hooaja 2. võidu, EMÜ kogub veel vormi ja taastub tudengipäevadest.

                                FC Otepää - FC Warrior II 3 - 2 Kindlasti Otepääle raske mäng , kuid Warriori kesine vorm saab saatuslikuks, Otepää hooaja algusega tulemuste poolest hästi võidelnud.

                                SK Noorus 96 - JK Welco Elekter 2 - 2 Jõgeva Noorusel koduväljaku eelis, kuid Welco suudab võidelda muruväljakul välja viigi.

                                JK Tulevik II - Võru JK 2 - 4 Vaatamata eelmise vooru valusale kaotusele, suudab Võru ennast kokkuvõtta ja võita Viljandis, arvatavasti annab panuse võitu ka nende esisnaiper Jüri Artemkin .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X