320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 Eliitliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-17 - mis toimub koondises? 1tammeka vend , 6 florast, 5 nõmme kaljust, 4 tjk legion ,2 infonet,.... mis mõttes ? Mitte olles Tammeka fänn aga esikoha tiimist 1 vend? kas nad siis oskavad ainul meeskonnana mängida?

    Kommentaar


      Ei kujuta ise kah ette, mis seal koondises toimub. Tammekas on palju häid mängijaid ja päris mitu peaks neist koondises olema.

      Kommentaar


        Ühesõnaga, sa tahad öelda, et praegu on komplekteeritud ebapädev koosseis u17 poisse? Minu meelest on praegune u17 üks parimaid üldse.

        Kommentaar


          Ega ma ei taha öelda, et praegune koosseis oleks ebapädev, äkki lihtsalt oskab keegi selgitada, miks see nii on.
          Ma olen nõus , et praegune U-17 on väga tugev, lihtsalt paneb imestama kuida saab Flora(kalju, Legion jne), kellel on 6(5,4) venda koondises olla tagapool , kui Tammeka kellel on 1 vend koondises jne. See on täitsa võimalik, et Tammekal on lihtsalt jube ühtlane koosseis ja eraldi kedagi esile ei saa tõsta. Lihtsalt mõtlesin, et äkki keegi selgitab.

          Sellepeale vean ennast homme Lasnamäele ja lähen vaatan selle Tammeka ise ka üle

          Kommentaar


            Käisin ja vaatasin siis selle Tammeka üle. Väga põnev mäng oli - Infonet 2:0 ette ja siis Tammeka lõpuks 4:2. Kuldmedali jagavad seega Tammeka ja Kalju, ülejäänud ponnistavad pronksi eest. Aga jah Tammekal nägin 3-4 kindlasti, kes võiks koondises olla, samas infonetil ei paistnud keegi silma aga eks ühe mängu põhjal on raske otsustada ka ja eks koondise treenerid teavad neid asju paremini ja on tunduvalt rohkem mängudel käinud ja mängijaid jälginud.

            Kommentaar


              Palju õnne Tammekale...
              Vaja on neil ainult Nõmme Unitedile ära teha ja tiitel on Tartus...

              Kommentaar


                Tammeka on ainuke võistkond, kes poile kodus ühtegi punkti loovutanud, aga Unitedit alahinnata ei tohi, nad on viimased 4 mängu järjest võitnud ja meeskond mängib väga ilusat jalgpalli

                Kommentaar

                Working...
                X