320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lille OSC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Siiani iga aastaga arengus juurde pannud. Saaks vast ka selle Ligue1 hooaja parima väravahi tiitli, kui Navast PSG's ridades poleks.
    Sa ise usud, et Donnarummi tõsiselt ära liigub? Tundub pigem nagu Raiola taktika, et rohkem pappi välja lüpsta, ei?
    Milan vaevalt nii rikas klubi on, et 15 mil varuväravavahi eest maksaks. Et jah, ma pigem kaldun arvama, et kui siit vv tuuakse, siis DRumma läheb minema. Aga näis, alati võimalik, et käib mingi kõvatamine ja pärast makstakse ikka soovitud summa Raiolale.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Milan vaevalt nii rikas klubi on, et 15 mil varuväravavahi eest maksaks. Et jah, ma pigem kaldun arvama, et kui siit vv tuuakse, siis DRumma läheb minema. Aga näis, alati võimalik, et käib mingi kõvatamine ja pärast makstakse ikka soovitud summa Raiolale.
      15 milli on nali. Korruta kolmega ja läheb pigem Inglismaale.

      Kommentaar


        Ma läksin eile magama teadmisega, et Lille'ga on vsjoo. Päris korralik comeback.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma läksin eile magama teadmisega, et Lille'ga on vsjoo. Päris korralik comeback.
          Sama. Poole mängu pealt vaatasin veel livescore'i ja seal oli Lille hetkeks ka neljandaks kukkunud. Väga vinget hooaega on Ligue 1 tipu satsid see hooaeg pakkunud. Ise loodan, et Lille peab ikka lõpuni vastu ja võtab ära see aasta.

          Maignani eest 15M on selgelt liiga vähe. See kolmega korrutamine annaks natuke reaalsema summa välja jah. Tegemist väga soliidse väravavahiga, suvel oli väidetavalt ka Chelsea radaril, kuid valiti siiski Rennes'st Mendy.

          Kommentaar


            Türgi duo eile jälle toimetas.

            Ilmaz 2 väravat +1 sööt
            Yazici 1 sööt vahetusest




            Lille on järele jäänud 4 kohtumist pidada.Kui esimesed kaks kohtumist suudetakse võita, siis võib rahad nende tiitlile juba panna.


            01.05. 22:00 Lille Nice
            07.05. 22:00 Lens Lille
            16.05. 22:00 Lille St Etienne
            23.05. 22:00 Angers Lille
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Täna õhtul mäng Lensi vastu võõrsil. Sügisel võideti Lensi lausa 4-0. Kas ka seekord saab nii kerge olema? Isiklikult ma kahtlen, sest Lens võitleb EL koha pärast ning annab korraliku lahingu ma usun. PSG vastu näiteks oli Lens päris hea. Fofana vs Andre/Soumare saab põnev keskväljal olema.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                KRAL ja Lille võtsid oma. Ma ise kartsin seda mängu väga, Derby du Nord ikkagi. Nüüd vaja viimased mängud vastu pidada ja ongi pärast kümmet aastat tiitel tagasi.

                Kommentaar


                  10 aastat tagasi võitis Lille PSG ja kindlustas meistritiitli, siis karjusin hääle kähedaks ja üleüldse. Nüüd on selle rolli üks sinine inglise klubi üle võtnud. Ilmselt vaatan nüüd esmakordselt selle aja järel nende mängu (või palju laseb Setanta seda mängu ja palju muid episoode).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    10 aastat tagasi võitis Lille PSG ja kindlustas meistritiitli, siis karjusin hääle kähedaks ja üleüldse. Nüüd on selle rolli üks sinine inglise klubi üle võtnud. Ilmselt vaatan nüüd esmakordselt selle aja järel nende mängu (või palju laseb Setanta seda mängu ja palju muid episoode).
                    Nii on päris äge vaadata neutraalsel fännil nagu setantas praegu näha Kōikidest mängudest väravad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Nii on päris äge vaadata neutraalsel fännil nagu setantas praegu näha Kōikidest mängudest väravad.
                      Ma ei tea. Siinkohal olen veidi ilmselt konservatiiv, et tahaks ikka päris mängu näha. Nii jäävad ju napikad ja kogu muu pinge ära.

                      Kommentaar


                        David viis Lille juhtima. Mängija, keda kritiseeriti korralikult hooaja esimeses pooles ning kes sai kõigest ühe värava kirja. Hooaja teises pooles aga siiani suutnud 11 väravat lüüa. Galtier ei kaotanud usku temasse
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Näe, see jorss, kes 10 aastat tagasi PSG-d juhendas, on nüüd vist Nantes'i peatreener!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Näe, see jorss, kes 10 aastat tagasi PSG-d juhendas, on nüüd vist Nantes'i peatreener!
                            Ning kui seisud samaks jääksid hetkel, siis ta päästaks Nantesi langemast.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Põhja-Prantsusmaa võib peo püsti panna nüüd
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                See on ilus lugu küll.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X