320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lille OSC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Pärast võitu CSKA üle on edasipääs endi kätes. Interi võit türklaste üle täna muidugi aitaks kaasa.

    Internazionale* (+2) 9p
    Lille (+0) 5p
    CSKA Moscow (+0) 5p
    Trabzonspor* (−2) 5p

    *game in hand

    Kommentaar


      #77
      Jeah.

      Kommentaar


        #78
        materazzi klass:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #79
          Tervitustega Epicule. Lille Olympique Sporting Club Lille Métropole.

          Kommentaar


            #80
            Equipe räägib, et Moussa Sowi minek Türki on ainult mängija enda tingimuste taga. 12 miljonit eurot on see, mille teenib Lille. Kes siis üldse rünnakule jääb? Või, noh, kuna ma enam Prantsusmaa liigat ei kommenteeri, siis pole vist vahet enam.

            Kommentaar


              #81
              Wut, täna lugesin just kuulukaid sellest kuidas Arsenal ja Tottenham tahavad Sow £20M eest Londonisse tuua.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Equipe räägib, et Moussa Sowi minek Türki on ainult mängija enda tingimuste taga. 12 miljonit eurot on see, mille teenib Lille. Kes siis üldse rünnakule jääb? Või, noh, kuna ma enam Prantsusmaa liigat ei kommenteeri, siis pole vist vahet enam.
                Miks ei kommenteeri ja kas sellega lõppeb ka Sinu Lille`i fännamine?

                Sow minek Türki oleks küll väga üllatav. Türgi jalgpallil pole just kõige paremad ajad. Sellest samast L'Equipe`i artiklist sai lugeda, et klubid on kokkuleppele jõudnud, kuid Sow pole oma "jah" sõna öelnud. Kuulduste kohaselt eelistaks ta just Premmi ja huvilisi sealt on. Kui lahkubki, siis asendajana nähakse Bresti Nolan Roux`d, kes oleks hea asendaja eriti, kuna Sow pole päris sellist hoogu näidanud nagu möödunud hooajal.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Miks ei kommenteeri ja kas sellega lõppeb ka Sinu Lille`i fännamine?
                  Eks järgmisel nädalal kuulete, mis suurepärane idee sealsetel härradel tuli. Ja ma ei vaata vabal ajal jalgpalli.

                  Kommentaar


                    #84
                    Klubi president Michel Seydoux väidab, et Nolan Roux on 98% tõenäosusega Lille`i liikumas. Sow minevat ikkagi Türki, mis minu arvates on üsna rumal käik senegallase poolt.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Klubi president Michel Seydoux väidab, et Nolan Roux on 98% tõenäosusega Lille`i liikumas. Sow minevat ikkagi Türki, mis minu arvates on üsna rumal käik senegallase poolt.
                      Nõus. "Mingi" Roux on küll tore ja lahe ja hea, kuid Lille'is on Moussa Sow staar, väravamasin ja tahetud mees, saab tõenäoliselt head palka, võitleb regulaarselt karikate eest, ja mängib kõvas liigas. Jutud käivad, et ta on Feneriga liitumas, kuid sisimas soovib ta Liverpooliga lepingut. Üllatavalt palju sagimist on tema ümber käinud ning eks tal ole omad põhjused.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        #86
                        Nolan Roux kotis. Sõlmis 4-aastase lepingu.


                        Lisaks on klubiga liitunud veel 18-aastane Costa Rica ründaja John Jairo Ruiz.

                        Kommentaar


                          #87
                          Ja vigastustest räsitud kaitseliin sai Mauro Cetto näol täiendust. Argentinlane tuli pooleks aastaks laenule.

                          Kommentaar


                            #88
                            noja Sow on ametlikult Türgis.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                              noja Sow on ametlikult Türgis.
                              Eks seda oli aimata pärast Roux' liitumist meistritega. Sow poolt üsna üllatav valik, sest kuulduste järgi oli huvilisi Premier League`ist. Türgi liiga maine ja ka tegelikult tase pole hetkel kiita aga eks raha oli määrav. Loodame, et aasta pärast ta kuskil Kataris end mängimas ei leia sarnaselt tema koondisekaaslasele Niangile.

                              Kommentaar


                                #90
                                ma olen sama meelt, et krt kahtlane liigutus mehelt, kelle ümber oli korralik pada sumisemas. vähemalt kuulujuttude tasandil.eks niangiga oli om-i päevil samuti jutte, aga tee viis türki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X